NOQ by Knittex – rajstopy będące wzorem funkcjonalności

Czas jesienno-zimowy oznacza, że należy zadbać lepiej o ciepło swoich nóg. Polski producent Knittex w swojej ofercie posiada nie tylko funkcjonalne wyroby, ale także estetyczne i eleganckie.

Na początek kilka słów o firmie:

https://noq.com.pl/o-nas/

Jesteśmy firmą rodzinną, produkującą wyroby pończosznicze damskie, dziecięce i męskie, która od ponad 30 lat istnieje na rynku jako firma KNITTEX. Wszystkie procesy produkcyjne począwszy od projektowania mają miejsce w fabryce w Łodzi. Od 5 lat wprowadzamy nasze produkty na rynek pod nową marką NOQ by Knittex, również pod tym brandem można znaleźć nas na naszych stoiskach firmowych w Polsce (Port Łódź, Galeria Łomża, Galeria Bursztynowa Ostrołęka) oraz wielu lokalnych sklepach branżowych i hurtowniach w całej Polsce.

Jak to się zaczęło?
Założycielem firmy był Krzysztof Szarski, absolwent Wydziału Włókienniczego Politechniki Łódzkiej, pasjonat i wizjoner.Początkowo kilkuosobowa firma zajmowała się szyciem odzieży z dzianin. Pół Polski chodziło wtedy w hitowym produkcie – męskich koszulkach polo w kolorze jasnej oliwki w skośne zielone pasy. Przedsiębiorca z czasem postanowił jednak zmienić profil firmy i kupił pierwsze maszyny pończosznicze.

Rajstopy i skarpety KNITTEX cechuje przede wszystkim wysoka jakość, unikalne wzornictwo i piękny nowoczesny design. W ofercie tej znajdą Panie swoich ulubieńców zarówno w modelach bardzo klasycznych, jak i tych bardziej fantazyjnych. Zapraszam do przeglądu najciekawszych modeli:

 

https://noq.com.pl/produkt/rajstopy-melanzowe-z-kwiatowym-wzorem-secret-garden/

https://noq.com.pl/produkt/damskie-rajstopy-wzorzyste-z-doszyta-kokardka-catwalk/

https://noq.com.pl/kategoria-produktu/kobieta/rajstopy/rajstopy-zimowe/

https://noq.com.pl/produkt/skarpetki-thermo-socks/

https://noq.com.pl/kategoria-produktu/kobieta/skarpetkistopki/wzorzyste-skarpetki/

 

Rajstopy KNITTEX przede wszystkim są bardzo solidnie wykonane. Szczególnie widać to w części majteczkowej i palcowej, gdzie są bardzo dobrze wzmocnione i grubsze.  Spodobało mi się to, że do wyboru jest dużo modeli grubszych i ciepłych. Dobry skład surowcowy gwarantuje komfort noszenia, rajstopy nie gryzą, nie poci się w nich noga. Nogi wręcz odpoczywają w tych rajstopach. Piękny design rajstop, ładne kolory, szczególnie te opalone-beżowe sprawiają, że rajstopy prezentują się ładnie na nodze. Dodatkowo KNITTEX oferuje bardzo dobrzej jakości skarpety. Przede wszystkim są wytrzymałe i nie tracą fasonu przy długim noszeniu. Polecam!