Mamykalendarz.pl – idealny planner do torebki

Pomoże nam w tym zdecydowanie piękny planner, który pozwoli na zapisywanie planu dnia w sposób przemyślany i zorganizowany. Dziś piękne plannery Mamy Kalendarz, zapraszam!

MAM PLANNER DO TOREBKI Z NAKLEJKAMI

https://mamykalendarz.pl/pl/p/Mam-Planner-do-torebki-z-naklejkami/168

Moja opinia:

Planner zachwyca przede wszystkim tym jak pięknie jest wykonany. Bardzo kobiecy design, sprawia, że z ogromną przyjemnością po niego sięgam. Do plannera dołączony jest równie kobiecy i delikatny długopis, który wygląda niesamowicie luksusowo.

Ważną cechą jest, że tu samemu wpisuje się daty, więc można odpocząć prowadzenie plannera w każdym momencie roku, przerwać, a potem dalej kontynuować.

Planner jest naprawdę kompaktowy, poręczny, bardzo lekki. To coś dla mnie, bo swój planner muszę mieć zawsze przy sobie, nawet, gdy torebka już jest mocno przeciążona. Jest idealny dla osób ceniących perfekcjonizm w codziennej organizacji zadań. Każdy dzień można rozpisać w sposób szczegółowy.

Uwielbiam to, że każdy dzień można podzielić na różnorodne sekcje, które dają przejrzyste podejście do dnia. I tak można zrobić sekcję na np. Dbanie o siebie (maseczki, bieganie, fryzjer), Dom, Pracę, Odpoczynek. Dla mnie to cudowna sprawa, bo mogę kontrolować, by w danym dniu zawsze coś się działo!

Cudowny jest rozkład dnia. Dla mnie jest to cudownie przemyślane, bo będę pamiętać, aby zawsze każdego dnia wpisać coś drobnego w sekcji coś dla siebie:-)

Na samym końcu plannera jest dużo miejsca na listę zadań, tu wpisuję sobie, co muszę wykonać w najbliższym czasie. Duży obszar na notatki to miejsce na swoje przemyślenia i refleksje.

Dołączone naklejki to świetna idea pomagająca wizualnie organizować lepiej swój planner!

Wersję plannera z MamyKalendarz polecam każdej kobiecie, która ceni lekkość, poręczność swojego organizera ale także funkcjonalność i piękny design. To design ultra kobiecy, bardzo optymistyczny, jednocześnie delikatny. Oprawa  jest odporna na zabrudzenia i nie odkształca się. Polecam ten planner każdej kobiecie, która pragnie pięknie organizować swój rok.