Sklep-muzyczny.pl – artystycznie w zaciszu domowym

Strona główna

 

Sklepy muzyczne, gdzie można kupić akcesoria muzyczne do użytku domowego są szczególnie cenione w obecnych czasach. Stąd dziś nieco artystycznie zapraszam w podróż do Sklepu muzycznego!

https://sklep-muzyczny.com.pl

 

Na początek sklep o sobie:

Serdecznie zapraszamy
do jednego z największych i najlepiej zaopatrzonych sklepów muzycznych w Warszawie. Dbałość o klienta i profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego z nich sprawia, że nikt nie wyjdzie od nas niezadowolony.

Oferujemy
szeroki asortyment w zakresie instrumentów i akcesoriów muzycznych, sprzętu nagłośnieniowego oraz wydawnictw muzycznych. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo:
instrumenty klasyczne, dęte, perkusyjne, klawiszowe i smyczkowe.
Sprzęt nagłośnieniowy najlepszych marek. Mikrofony, kolumny, piece, miksery, oświetlenie dyskotekowe. A także wydawnictwa, nuty, książki i ćwiczenia oraz partytury, również muzykę poważną i klasyczną

 

W ofercie sklepu znajdują się m.in

Keyboardy

Instrumenty dęte

Perkusje

Nagłośnienie

Pianina

Syntezatory i klawiatury sterujące

Studio i Home Recording

Gitary

 

Zatyczki przeciwhałasowe to coś co zawsze warto mieć pod ręką. Te zatyczki są dyskretne, więc można nosić komfortowo np. podróżując pociągiem. Są lekkie i tłumią hałas pozwalając cieszyć się spokojnym odpoczynkiem w domu, czy nieprzerwanym snem.

 

ALPINE PARTYPLUG stopery do uszu

ALPINE PARTYPLUG stopery do uszu

 

https://sklep-muzyczny.com.pl/ALPINE-PARTYPLUG

 

Firma Alpine wprowadziła zatyczki do uszu SleepSoft jako odpowiedź na problem Klientów, dla których “stare” zatyczki SleepSoft, nie tłumiły wystarczająco mocno. Teraz udało się w dłuższej (by lepiej tłumić), jeszcze bardziej ergonomicznej zatyczce zamknąć miękki filtr akustyczny. Taki filtr nie będzie powodował dyskomfortu nawet, jeżeli całą noc spędzi się śpiąc na jednym boku. Wszystko to po to, by zatyczki były jeszcze wygodniejsze. Kolejną zaletą tych stoperów do uszu jest specjalny filtr akustyczny, który przepuszcza pewne częstotliwości, a inne blokuje. Dzięki temu filtrowi tłumione są dźwięki chrapania, hałasu drogowego, hałasu wydobywającego się zza ściany sąsiadów, a jednocześnie przepuszczane są dźwięki o wysokiej częstotliwości takie jak np. płacz dziecka, dzwonek do drzwi czy dźwięk budzika.

Moja opinia: Zatyczek używam przede wszystkim do spania i tu spełniają najwyższe wymagania. Przede wszystkim są niesamowicie miękkie, zupełnie nie cisną w uszy. Można spać w nich całą noc na jednym boku i nie obudzić się rano z dolegliwościami usznymi. Bardzo dobrze tłumią hałasy, stąd używam ich także do pracy w ciągu dnia przy komputerze, czy do czytania książek. Jeśli zmagacie się z hałaśliwymi sąsiadami, głośnymi rozmowami, stukaniem o panele, czy głośno grającym telewizorem, to szczerze polecam!

 

Ibanez IEP10 zatyczki do uszu

Ibanez IEP10 zatyczki do uszu

Zatyczki do uszu
Redukują hałas o 20 dB
Etui w zestawie
Łatwe zakładanie
Nie cisną w uszy
Rozmiar uniwersalny

Moja opinia:

Kolejne świetne zatyczki, aczkolwiek już mniej miękkie, niż poprzednia wersja, stąd używam w ciągu dnia do pracy. Myślę, że podobnie tłumią hałas, mają świetną wielkość, nie cisną w uszy, a nawet ładnie się dopasowują. Są bardzo łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Niesamowicie dyskretne, więc można je nosić w biurze, czy w pociągu. Dołączone etui jest świetne w higienicznych ich przechowywaniu. Polecam!

 

Zapraszam do polubienia ciekawej strony sklepu na FB:

https://www.facebook.com/sklepmuzycznypasja/