WOOLK – czapki zimowe z pasją

 

Woolk

 

Zima nadchodzi do nas wielkimi krokami, więc jest to ostatni dzwonek na rozejrzenie się za czapkami, szalami i rękawicami zimowymi!. Dzisiaj przychodzę z propozycją polskiego producenta Woolk.

https://woolk.pl/

Na początek producent o sobie:

“Jesteśmy projektantami, pasjonatami, przyjaciółmi (kolejność dowolna). Kochamy zimę i kochamy modę — ciepłe, przytulne i piękne czapki były więc naszym przeznaczeniem.

Woolk Girls piszą, że dzięki naszym produktom jest im przyjemniej, jesteśmy z tego dumni. Cokolwiek robimy, robimy dla Ciebie.”.

 

Oto przykładowe najpiękniejsze modele czapek WOOLK.

BAFLO

https://woolk.pl/produkt/baflo/?attribute_pa_kolor=melange-honey&attribute_pa_komplet=tak

PANTI

 

https://woolk.pl/produkt/panti/?attribute_pa_kolor=beige&attribute_pa_komplet=tak

KATRINA

https://woolk.pl/produkt/katarina/?attribute_pa_kolor=melange-tabacco&attribute_pa_komplet=tak

 

INES

 

https://woolk.pl/produkt/ines/?attribute_pa_kolor=rose-pink&attribute_pa_komplet=tak

CARLA

https://woolk.pl/produkt/carla/?attribute_pa_kolor=burgund&attribute_pa_komplet=nie

 

 

 

Moja opinia:

Akcesoria zimowe WOOLK (czapki i kominy) urzekły mnie przede wszystkim tym, że są unikalne, każdy model ma w sobie coś  zwracającego uwagę. Moją faworytką jest czapka różowa INES. Elegancka, lekka, kobieca, a jednocześnie bardzo ciepła. Świetny model pasujący idealnie do eleganckiego czarnego płaszcza.

Czapka BAFLO to  kolei model wpisujący się świetnie w bardzo zimne dni, kiedy chcemy opatulić się solidnie i dobrze zabezpieczyć głowę, szyję przed np. lodowatym wiatrem. Bardzo miły w dotyku, nie gryzie, komin jest nakładany na raz, ale na tyle gruby, wysoki, że tworzy także dobrą osłonę dla twarzy. Śliczny musztardowo-słoneczny odcień ma działanie odmładzające i rozweseli każdą ciemną kreację zimową.

Czapki także bardzo mile mnie zaskoczyły z uwagi na to, że producent zastosował w środku na całej długości dodatkowo bardzo ciepły, gruby i milutki polar.

Ponadto, dodatki zimowe WOOLK są solidnie wykonane. Prane i suszone wg wskazówek producenta są cały czas jak nowe, nie widzę zmechacenia, czy rozciągania wełny.

POLECAM!