Reglle – torebki wytwarzane z tradycją, pasją i elegancją.

Torebka to z reguły dla kobiety inwestycja na dłużej, dlatego warto poświęcić nieco więcej czasu na jej odpowiedni wybór, tak aby naprawdę ją nosić, a nie by jak to nieraz bywa zalegała zapomniana w szafie. Torebka to już nie tylko jak dawniej atrybut kobiecości.  Chciałabym w dzisiejszym wpisie przedstawić piękne ręcznie wytwarzane torebki REGLLE. To torebki wytwarzane z niesamowitą tradycją, pasją i elegancją.

reglle.eu

https://reglle.eu/

 

Oto przegląd najpiękniejszych modeli torebek REGLLE.

 

https://reglle.eu/pl/p/Torebka-skorzana-Castagna/38

 

https://reglle.eu/pl/p/Torebka-skorzana-Barile-Nero-outlet/48

https://reglle.eu/pl/p/Torebka-skorzana-Estilo-Maroon/68

 

 

Przede wszystkim torebka robi niesamowicie zgrabne wrażenie. Jest mocno usztywniona, skóra jest bardzo gruba i odporna na wszelkie zagniecenia.  Torebka cały czas zachowuje swój fason, który przybiera formę zgrabnego kuferka.

https://reglle.eu/pl/p/Torebka-skorzana-Estilo-Nero/67

Torebka skórzana – Kamilla Apricot

https://reglle.eu/pl/p/Torebka-skorzana-Kamilla-Apricot/43

Torebka jest w 90% wykonywana ręcznie. Przy wykorzystaniu tradycyjnych narzędzi. Dzięki czemu każdy nasz wyrób jest w pewien sposób wyjątkowy, zawiera w sobie część naszej pasji, zaangażowania, naszych umiejętności, części nas którą możemy w ten sposób podzielić się z innymi…

Prezentowana torebka stanowi idealne połączenie do przeróżnych stylizacji oraz dzięki swojemu kształtowi i gabarytom, nadaje się do codziennego użytku. Naturalna, wysokiej jakości skóra, z której wykonana jest torebka, zapewnia trwałość i wytrzymałość produktu.
Unikatowy wygląd w dużej mierze zawdzięcza ręcznemu szyciu. Torba posiada jedną, główną komorę, która jest zapinana na zamek, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. Uchwyty przy torebce pozwalają na noszenie jej zarówno na przedramieniu jak i w dłoni.

Moja opinia:

Bardzo podoba mi się kształt torebki, czyli delikatny prostokąt, który moim zdaniem dodaje lekkości i zgrabnego wyglądu sylwetce. Krawędzie torebki są przepięknie szyte specjalną pleciona,  i to właśnie w tym tkwi niesamowity urok torebki.

Torebka wykonana jest z bardzo grubej skóry, jestem pod wrażeniem jej solidności. Taki produkt to inwestycje na wiele lat. Jest to torebka, którą określiłabym jako średniej wielkości. Można ją zabrać na wieczorne wyjście do restauracji, do kina, ale także zdecydowanie do pracy – można zmieścić lunch, książkę itp.

W tej torebce jest skierowana uwaga na każdy detal. Widać, jak jej wytwórca włożył dużo wysiłku, aby powstał produkt wysokiej jakości. Zamykana na bardzo gruby solidny zamek, w środku ma 1 dużą komorę bez podszewki. To model ultra skórzany. Polecam, jeśli szukacie torebek wytwarzanych ręcznie, w poszanowaniu tradycji, z dużym zaangażowaniem.

Polecam!