STACKERS – funkcjonalne szkatułki na bizuterię

Czy zwracacie uwagę na to, jak przechowujecie swoją biżuterię? A może macie jej zbyt mało, aby się nad tym zastanawiać i trzymacie je przypadkowo w koszykach, na komodzie, czyli na wierzchu? Tymczasem to ma ogromne znaczenie, bo biżuterię kupujemy często na kilka, jeśli nie na wiele lat. I od tego, jak ją będziemy przechowywać zależy jej kondycja, bo biżuteria też niszczeje i starzeje się!

Czego nie lubi biżuteria i przed czym musimy ją chronić? Na pewno nie posłużą jej światło słoneczne, kurz, detergenty, kosmetyki. Zatem zanim np., nałożymy ulubiony naszyjnik, sprawdźmy, czy krem nałożony na szyję i dekolt odpowiednio już się wchłonął. Często praktyką jest niezdejmowanie biżuterii do mycia dłoni, zmywania naczyń, czy prysznica. Detergenty mogą ją mocno zniszczyć, straci swój naturalny kolor i blask!

Co ważne, biżuterii nie można przechowywać w łazience. To tak samo, jak z kosmetykami kolorowymi, także pierścionki, kolczyki nie będą dobrze znosić wilgotności.

Szczególnie źle reaguje srebro, jeśli jest przechowywane na wierzchu. Zrobi się matowe i przede wszystkim sczernieje, a to już wygląda wyjątkowo nieelegancko.

Specjalnie szkatułki na biżuterię sprawdzą się doskonale do przechowywania naszej cennej biżuterii, szczególnie takiej, którą nosimy rzadko, a ma nam służyć długie lata. Tak przechowywana biżuteria nie będzie narażona na kurz, wilgoć czy też promienie słoneczne, dzięki czemu zachowa doskonały wygląd na długo. Najlepsze są pudełka przeznaczone do biżuterii – z przygotowanymi przestrzeniami na pierścionki, wisiorki i inne elementy i elegancką aksamitną wyściółką. Bardzo znane są szkatułki firmy STACKERS, stąd zapraszam dzisiaj do ich przeglądu. Duży wybór znajdziecie w sklepie Fabryka Form.

https://fabrykaform.pl/

https://fabrykaform.pl/szkatulki-na-bizuterie

Szkatułka na biżuterię Stackers potrójna classic

Szkatułka na biżuterię Stackers potrójna classic taupe

 

Pojemnik na biżuterię wkład do szuflady Stackers M

Pojemnik na biżuterię wkład do szuflady Stackers M

Szkatułka na biżuterię Stackers 25 komorowa classic

Szkatułka na biżuterię Stackers 25 komorowa classic biała

Pojemnik na biżuterię wkład do szuflady Stackers L

Pojemnik na biżuterię wkład do szuflady Stackers L

http://Szkatułka na biżuterię Stackers potrójna classic edycja Rose Gold

 

Szkatułka na biżuterię Loves Luxury potrójna

Szkatułka na biżuterię Loves Luxury potrójna jasnoróżowa

 

Szkatułka na biżuterię Stackers potrójna classic

Pudełko na biżuterię potrójne classic Stackers jasnoróżowe

https://fabrykaform.pl/stackers-pudelko-na-bizuterie-potrojne-classic-stackers-jasnorozowe

Prezentowane tu potrójne pudełko w uniwersalnym rozmiarze classic składa się z trzech idealnie pasujących do siebie pudełek ustawianych jedno na drugim. Pudełko z ośmioma przegródkami i pokrywką umieszcza się na płytszym z 25 jednakowymi przegródkami, które z kolei umieszczane jest na trzecim, głębszym pojemniku z 3 przegródkami. Charakterystyczne dla wszystkich modeli z kolekcji Stackers detale, takie jak eleganckie, wygodne, magnetyczne zamknięcie z logo markitasiemka zabezpieczająca pokrywkę przed opadaniem, wyściełanie z miękkiego materiału i typowa dla wszystkich produktów Stackers staranność wykonania, to dodatkowe atuty prezentowanej tu szkatułki. Pudełko służyć będzie doskonale jako pojemnik na wszelkiego rodzaju biżuterię i prezentować się będzie doskonale na komodzie w sypialni, czy szafce w łazience, stanowiąc jednocześnie idealny prezent dla Pani uwielbiającej biżuterię i… porządek!

 

Moja opinia:

Posiadam szkatułkę w wersji różowej z wnętrzem materiałowym szarym w delikatne białe groszki. Design tej szkatułki mnie zachwyca. Jest taka prosta, minimalistyczna, idealna na białą komodę, cudownie pasuje do kobiecej sypialni. Model jest niewielki, poręczny, wręcz kompaktowy nawet na małą toaletkę. A jednocześnie toaletka jest pojemna, można tu zmieścić wiele elementów biżuterii tj naszyjniki, kolczyki, łańcuszki ale także większe zegarki. Wszystko jest poukładane w sposób przestronny. Wnętrze wyścielone jest bardzo ładnym groszkowym i jednocześnie miękkim materiałem. W tej szkatułce biżuteria nie ma dostępu do powietrza, światła, a wiec można przechowywać nawet najdroższe złote nabytki rezygnując z oryginalnych pudełek.

Zewnętrzny materiał to sztuczna skóra, bardzo dobrze się ją doczyszcza, szkatułka nie niszczy się, nie ciemnieje. Także wewnętrzna strona jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Taka szkatułka to idealne miejsce do przechowywania biżuterii w sposób nie tylko bezpieczny ale i piękny. Polecam!