Jadelyn.pl – Cudowny masażer anti-age do twarzy

Rollery opanowały internet i nie tylko, chyba każda kobieta je zna, wiele miało okazję już poznać niebywałe efekty ich stosowania. Nic dziwnego bo taki masaż wspaniale ujędrnia, uelastycznia, likwiduję opuchliznę twarzy. Roller doskonale poprawia przepływ krwi i limfy, co z kolei skutkuje redukcją obrzęków i zmniejszeniem stanów zapalnych. Jest uwielbiany także za to, że poprawia wchłanialność produktów kosmetycznych. A ponad to wszystko to bardzo przyjemne urządzenie do relaksu, odprężenia, likwidacji stresu. Dziś chciałabym przedstawić mój cudowny roller marki Jadelyn. Cudowny bo zawiera wypustki, które niesamowicie zwielokrotniają dobre efekty. Zapraszam!

 

https://jadelyn.pl/

 

Jadelyn Roller do twarzy z wypustkami

 

Roller do twarzy z wypustkami - masażery do twarzy od Jadelyn

 

https://jadelyn.pl/rollery-do-twarzy/roller-do-twarzy-z-wypustkami

 

Poniżej opis ze strony sklepu:

Jadelyn Roller Jadeitowy z Wypustkami znany jest powszechnie od wieków w krajach Dalekiego Wschodu i powszechnie używany w medycynie chińskiej. Skutecznie zamyka pory i działa przeciwzmarszczkowo, a do tego wspaniale relaksuje.

W krajach Dalekiego Wschodu Jadeit nazywany jest “kamieniem młodości”. Jego energia przywraca skórze witalność. Odmładza, wygładza, ożywia szarą i zmęczoną cerę. Masaż zimnym jadeitem poprawia krążenie krwi i przepływ limfy, zmniejszają się worki pod oczami i opuchlizna, zwężają pory. Dodatkowo wałek posiada wyrzeźbione wypustki, które we wzmocniony sposób pozwalają stymulować skórę w zabiegach liftingu lub w japońskiej technice masażu shiatsu.

W jaki sposób nasz Roller z wypustkami Ci pomoże?

  • Ze względu na naturalne pochodzenie kamienia, ma on działanie przeciwzmarszczkowe, poprawia elastyczność skóry i upiększa.
  • Większa końcówka z wypustkami służy do drenażu limfatycznego ciała, a mniejsza do masażu twarzy.
  • Można go używać “na sucho”, natomiast wałeczek może być używany wraz z maską co pozwoli składnikom aktywnym wniknąć w głąb skóry.
  • Aby wzmocnić działanie kamienia można trzymać go w lodówce – bardzo dobrze sprawdzi się u osób, które zmagają się z poranną opuchlizną.
  • Wałeczek jadeitowy bardzo dobrze jest stosować po zabiegach twarzy – masażu, pilingu i akupunkturze kosmetycznej, ponieważ zabiegi te otwierają pory, które jadeit pozwala zamknąć.
  • Każdy produkt Jadelyn jest tworzony z naturalnych minerałów, stąd odcienie kamieni mogą się różnić. Ze względu na ich pochodzenie, masażery Jadelyn są niepowtarzalne i wyjątkowe.

Moja opinia:

 Przede wszystkim zwróciłam uwagę na to, jak pięknie jest wykonany roller. Połączenie zieleni ze złotymi elementami tworzy efekt niezwykle estetyczny. Co ważne, przy łączach zastosowano specjalne silikonowe gumki, które zapobiegają temu, że roller nieprzyjemnie hałasuje podczas pracy (miałam ten problem z innymi).

Jest bardzo solidnie wykonany. Kamień szlifowany jest na bardzo gładko i nie ma dyskomfortu podczas stosowania rollera, że gdzieś podrażnimy skórę. A niestety miałam doświadczenia z rollerami, gdzie szlifowanie nie było dokładne i czuć było przy masowaniu nieprzyjemną chropowatość.

Rollera używałam za każdym razem gdy nakładałam serum, czy krem. Zatem przed aplikacją 1 minuta masażu częścią wypustkową i po aplikacji kosmetyku około 3 minut masażu sprawiało, że skóra robiła się rozgrzana, lekko zaczerwieniona.  Cudownie przyjmowała składniki kosmetyczne. Widziałam ogromną różnicę w stosunku do czasów, gdy nie używałam wogóle masażera.

Ponadto, oczywiście moje domowe SPA nie może odbyć się bez użycia rollera razem z ulubionym olejkiem. Wystarczy taki masaż 3 razy w tygodniu przez około 10 minut, aby zauważyć doskonałe rezultaty. Już po samym masażu bespośrednio widzę, jak skóra jest odprężona. Tak jakby “puścił” stres na twarzy. Zawsze najbardziej pracuje rollerem w okolicy żuchwy, by tutaj znieść napięcie, spowodowane nieświadomym zaciskaniem mięśni szczęki.

Regularne stosowanie rollera sprawia, że cera jest wyraźnie jędrniejsza, gładsza, bardziej miękka. Nabiera lepszej odporności na czynniki zewnętrzne.

Druga część rollera, czyli końcówka bez wypustek służy mi do masażu skóry pod oczami. Polecam trzymanie rollera w lodówce. Poranny masaż 3 minutowy sprawia, że znikają opuchnięcia!

Ten roller to mój przyjaciel pielęgnacyjny – POLECAM!