ZIMNOZIMNO.PL – czapki, które odganiają zimno z głów!

Zima nadchodzi do nas wielkimi krokami, więc jest to ostatni dzwonek na rozejrzenie się za czapkami, szalami i rękawicami zimowymi! Dzisiaj przychodzę z propozycją polskiego producenta ZIMNO.

https://www.zimnozimno.pl/

ZIMNO

 

Na początek kilka słów producenta o sobie:

“Nasze ubrania szyjemy od początku do końca w Polsce używając, kiedy tylko możemy, polskich dzianin, tkanin i komponentów (gogle i kurtki produkujemy na dalekim Wschodzie). Odzież tworzymy z najwyższą dbałością o jakość i detal. W produkcji odzieży dążymy do perfekcji. Używamy tylko oddychających materiałów. Nasza odzież będzie służyć Ci latami.

ZIMNO to nie tylko ubrania, to styl życia. Jesteśmy z Tobą w wysokich górach, w podróży do Azji, pompujemy razem kite’a w Tanzanii, ogrzewamy Cię po sesji wake’a nad Zegrzem. A czasem po prostu pijemy razem zieloną herbatę przy kominku”.

 

Oto najpiękniejsze modele czapek z kolekcji jesień-zima 2020/2021. Zapraszam do przeglądu!

https://www.zimnozimno.pl/czapki/czapka-beanie-khaki

 

https://www.zimnozimno.pl/czapki/czapka-roman-brudny-roz

https://www.zimnozimno.pl/czapki/czapka-marian-grafit

 

Czapka Żulerka Ruda

https://www.zimnozimno.pl/czapki/czapka-zulerka-ruda

Podobnie jak przy wielu naszych produktach, tworząc Żulerkę Rudą, zainspirowaliśmy się naturą. Jesienny liść, lisie futro, a może ogień? Interpretacja należy do Was.

Basicowy model Żulerki jest jednym z Waszych ulubionych. Klasyczny kształt, łatwość spasowania z innymi ciuchami i ciepło, to powody dla których stał się on naszym bestsellerem.

Skład: 100% akryl

 

Moja opinia:

Akcesoria zimowe firmy ZIMNO urzekły mnie przede wszystkim tym, że są unikalne, każdy model ma w sobie coś  zwracającego uwagę. Posiadam żulerkę rudą, ponadczasową klasyczną czapkę.. Elegancka (pasuje także do płaszcza), lekka, kobieca, a jednocześnie bardzo ciepła. Dzięki temu, że jest wywijana mogę polecić ją osobom, którym szczególnie zależy na cieple w okolicy uszu. Dodatkowo czapka jest dość duża, można ją naciągnąć dobrze na uszy.

Czapka żulerka to model wpisujący się świetnie w bardzo zimne dni, kiedy chcemy opatulić się solidnie i dobrze zabezpieczyć głowę, szyję przed np. lodowatym wiatrem. Akryl jest bardzo miły w dotyku, nie gryzie, jednocześnie gęsto tkany, więc zabezpiecza głowę przed przewianiem. Śliczny  miodowo-rudy odcień ma działanie odmładzające i rozweseli każdą ciemną kreację zimową.

Ponadto, czapka jest niezwykle solidnie wykonana. Po praniu nie traci fasonu, ani koloru. Wierzę, że czapka posłuży mi na lata, bo jest taka codzienna, ciepła, komfortowa, ale nie pozbawiona wyjątkowego stylu.

Zapraszam na stronę producenta ZIMNO i wybrania swojej ulubionej czapki na zimowy sezon!

https://www.zimnozimno.pl/