Złota Perła – Świat Niepowtarzalnej Biżuterii

Każda kobieta pragnie mieć w swojej kolekcji piękną i niezwykłą biżuterię. Elegancką, dodającą kobiecości, wzbudzającą zachwyt otoczenia. W poszukiwaniu takiej biżuterii natrafiłam na producenta Złota Perła.

zlota-perla.pl

https://zlota-perla.pl/pl/

 

Złota Perła to Świat Niepowtarzalnej Biżuterii. Producent przede wszystkim nacisk kładzie na najwyższą jakość swoich wyrób. Zadowolenie klientów z estetyki wykonania produktów jest tu priorytetem. Zespół Złotej Perły szkolił się w Londynie, gdzie zdobywał najlepsze praktyki od mistrzów tego fachu. Marka Złota Perła powstała, aby wnieść pasję zespołu do serc klientów. I tak powstała unikalna marka biżuteryjna, gdzie zaufanie klientów jest na pierwszym miejscu.

Poniżej kilka pięknych modeli biżuterii Złota Perła, które szczególnie zwróciły moją uwagę.

https://zlota-perla.pl/pl/strona-glowna/30-zlote-kolczyki-przecinki-z-blekitnymi-cyrkoniami.html

 

 

https://zlota-perla.pl/pl/strona-glowna/46-zlote-kolczyki-skrzydla-na-sztyfcie.html

 

https://zlota-perla.pl/pl/strona-glowna/54-zlote-kolczyki-znak-nieskonczonosci-z-czarnymi-cyrkoniami.html

https://zlota-perla.pl/pl/strona-glowna/99-zlota-zawieszka-serduszko-z-cyrkoniami.html

 

https://zlota-perla.pl/pl/strona-glowna/109-zlota-okragla-zawieszka-w-dwoch-kolorach-z-cyrkoniami.html

https://zlota-perla.pl/pl/strona-glowna/2135-zlota-zawieszka-serce-cyrkonie-biale-i-zolte-zloto.html

https://zlota-perla.pl/pl/strona-glowna/220-103-zloty-pierscionek-waska-obraczka-z-cyrkoniami.html#/34-rozmiar_pierscionka-15

https://zlota-perla.pl/pl/strona-glowna/229-zloty-pierscionek-klasyczny-zareczyny.html

Złote Kolczyki Kwadraty Z Brylantami 0.20 Ct Białe Złoto

 

 

https://zlota-perla.pl/pl/strona-glowna/2159-zlote-kolczyki-kwadraty-z-brylantami-020-ct-biale-zloto.html

Złote kolczyki wykonane w całości z białego złota o próbie 375 (9k) wysadzane brylantami o masie 0.20 ct

Moja opinia:

Złote kolczyki kwadraty z brylantami urzekły mnie swoją subtelnością i unikalnością. Są takie niezwykle delikatne ale jednocześnie zwracają uwagę otoczenia. Kolczyki bardzo spokojne i pasują do wielu stylizacji. Do biura, a nawet na uroczystą kolację. Te maleńkie diamenciki osadzone na białym złocie dodają ultra-kobiecego wdzięku! Uwielbiam takie ciekawe, nieoczywiste inne od tradycyjnych form dostępnych u jubilera sposoby na podkreślenie piękna.

Kwadraty-wkrętki to dla mnie też absolutna klasyka. Kolczyki są odpowiedniej wielkości. Nie należą do najmniejszych ale nadal to minimalistyczna, subtelna biżuteria. Kolczyki dodają elegancji, białe złoto jest pięknie polerowane, wygląda ekskluzywnie. A diamenty w sztucznym świetle nabywają tego magicznego blasku:) Te kolczyki polecam osobom, które cenią minimalistyczny design, lekki, nowoczesny.

Biżuteria Złota Perła wykonana jest także z największą starannością. To biżuteria na lata, dlatego będzie idealnym prezentem dla każdej kobiety z okazji ważnego wydarzenia:)

Polecam!