KUBEK TERMICZNY KINTO – TO GO TUMBLER WHITE

Co prawda, obecnie trwająca sytuacja sprawia, że ciężko powiedzieć, ze żyjemy szybko ale prawdę powiedziawszy ja tęsknię za tymi porannymi pełnymi pośpiechu chwilami, gdzie dopiero będąc np. na przystanku, w tramwaju mogłam spokojnie uraczyć się pierwszym łykiem kawy. Ba, nawet pragnę zapakować mój ulubiony kubek termiczny do torebki i pojechać na jednodniową wycieczkę poza miasto, gdzie na łonie natury można raczyć się ulubioną domowa kawą:-) Właśnie dla takich zabieganych osób, które lubią raczyć się ciepłym napojem wynaleziono kubki termiczne, które zastąpiły mniej wygodne, większe gabarytowo termosy.

Dzisiaj natomiast przedstawię nowy wymiar kubka termicznego, bo kubek otwarty łączący funkcjonalność z estetyka kubka domowego:)

 

KUBEK TERMICZNY KINTO – TO GO TUMBLER WHITE – 360 ML

 

https://followthecoffee.com/pl/p/Kubek-termiczny-KINTO-To-Go-Tumbler-White-360-ml/40

 

Przyłącz się do akcji #zwłasnymkubkiem, korzystaj z tańszej kawy* i dbaj o środowisko.

TO GO TUMBLER – żegnamy się z jednorazowymi kubkami na zawsze!

TO GO TUMBLER sprawdzi się niezależnie od planu naszego dnia: w drodze do pracy, podczas podróży samochodem czy też w chwili zasłużonego relaksu. Izolacja próżniowa kubka pozwala na utrzymanie ciepła i aromatu kawy lub herbaty przez długi czas. Piękny, prosty kształt, stonowane kolory i matowe wykończenie umilają nasze życie w codziennym biegu.

WYGODNY W UŻYCIU

Otwór kubka zaprojektowany został w taki sposób by zapobiegał nadmiernemu wylewaniu się napoju podczas picia. Przeźroczysta pokrywka pozwala monitorować poziom pozostałej kawy lub herbaty. Jeśli dotrzesz do celu i Twój kubek wciąż będzie pełen, możesz w spokoju dokończyć napój zdejmując pokrywkę – delikatnie zaokrąglone wykończenie brzegu kubka sprawi, że będzie to czysta przyjemność.

PRÓŻNIOWA IZOLACJA

Podwójne, wykonane ze stali nierdzewnej, ściany kubka izolowane są próżniowo co zapobiega zbyt szybkiemu wytracaniu się temperatury napoju. Specjalna warstwa folii pokrywająca wnętrze kubka przyczynia się do doskonałego zatrzymywania zarówno ciepła jak i zimna (temperatura gorącego napoju utrzymuje się do 1 godziny, a zimnego od 2 do 5 godzin).

CZYSTO I ŚWIEŻO

Wysoka jakość stali nierdzewnej, wykorzystana do produkcji kubka, długo utrzymuje bogaty aromat napoju. Mimo to, gładko wykończone, polerowane elektrolitycznie wnętrze nie przenika zapachami i jest łatwe do utrzymania w czystości. Dodatkowo, zaokrąglone kształty kubka zapobiegają gromadzeniu się osadu z napoju.

WYTRZYMAŁY MATERIAŁ

Kubek wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a proszkowo malowana zewnętrzna powierzchnia odporna jest na zadrapania.

IDEALNY ROZMIAR

TO GO TUMBLER pasuje do ekspresów do kawy i uchwytów samochodowych.

Dostępny w dwóch pojemnościach – 240 ml (średnica 86 mm; wysokość 90 mm) i 360 (średnica 86 mm; wysokość 128 mm) ml i aż w 6-ciu stylowych kolorach.

 

Moja opinia:

Ten kubek termiczny przede wszystkim zachwycił mnie ślicznym kolorem ecru, jest więc stworzony dla kobiet i będzie stanowił bardzo stylowy dodatek. Bardzo dobry kubek do biura, kiedy nie ma możliwości częstego przygotowywania ciepłych napojów. Jest bardzo lekki, poręczny w trzymaniu, komfortowy w używaniu. Określiłabym, ze napój ciepły jest około 7-8 godzin letni. Bardzo dobrze się go czyści, materiał jest solidny, odporny na zniszczenia. Uwielbiam ten kubek za jego  niebywałą estetykę.  Polecam!