By Dariia Day – piękne jedwabne gumki do włosów

Jedwabne gumki do włosów to niezwykle popularny trend w kategorii przyozdabiania włosów w ostatnim czasie. Nic dziwnego, bo są bardzo kobiece, stylowe i pasują do większości stylizacji!

Kiedyś gumki scrunchie były bardzo popularne, teraz można śmiało powiedzieć, że otrzymują drugie życie. Uwielbiane są także ze wzglądów praktycznych bo wykonane ze 100% jedwabiu nie niszczą włosów. Coraz więcej kobiet decyduje się na to, aby do swoich akcesoriów dołączyć przynajmniej jedną scrunchie. Spełnia wiele funkcji, bo można nią bezpiecznie upiąć kucyka na noc, ale także ubrać na co dzień, do pracy. Zrobi wrażenie jako bardzo elegancki dodatek do fryzury na specjalną okazję. Ozdobi każdy kok, kucyk ale także jest świetna do nadania jeszcze bardziej dziewczęcego looku warkoczykowi.

Warto sięgać po gumki wykonane z wysokogatunkowego jedwabiu morwowego. Takie są gumki z oferty sklepu By Dariia Day.

by DariiaDay

 

https://pl.bydariiaday.com/

Delikatne jedwabne gumki do włosów wykonane są z najwyższej jakości jedwabiu morwowego o wadze 25 momme. Nieustannie modne i wygodne w stosowaniu. Wyjątkowo przyjazne dla Twoich włosów, ponieważ zapobiegają ich odgniataniu i uszkadzaniu, a jednocześnie umożliwiają w delikatny i wygodny sposób związać włosy i utrzymać ich właściwe nawilżenie. Dostępne w dwóch rozmiarach i pięciu kolorach.

Jedwabna Gumka Francuski Beż

019-gumki-pomniejszone -700px-bydariiaday.jpg

https://pl.bydariiaday.com/pl/p/Jedwabna-Gumka-Francuski-Bez/94

Jedwabna Gumka Jedwabna Biel

025-gumki-pomniejszone -700px-bydariiaday.jpg

https://pl.bydariiaday.com/pl/p/Jedwabna-Gumka-Jedwabna-Biel/93

Jedwabna Gumka Pudrowy Róż

022-gumki-pomniejszone -700px-bydariiaday.jpg

https://pl.bydariiaday.com/pl/p/Jedwabna-Gumka-Pudrowy-Roz-/91

Jedwabna Gumka Srebrna Szarość

021-gumki-pomniejszone -700px-bydariiaday.jpg

https://pl.bydariiaday.com/pl/p/Jedwabna-Gumka-Srebrna-Szarosc/92

Jedwabna gumka do włosów – czarna

SilkScrunchie_web2.jpg

 

https://pl.bydariiaday.com/pl/p/Jedwabna-gumka-do-wlosow-czarna/100

 

 

Moja opinia:

Gumki By Dariia Day są niesamowicie miękkie i delikatne. Można w niej spać, nie ma żadnego ryzyka, że zniszczy włosy. Rano nie widzę żadnych odgnieceń w miejscu, gdzie była gumka. Przeczytałam nawet, że sami trycholodzy polecają związywanie włosów w gumkę jedwabną, tak aby nie ocierały się w nocy o poduszkę. Odkąd używam tych gumek moje włosy są w niesamowicie dobrej kondycji.

Dostępne w dwóch rozmiarach: S – szerokość 2 cm M – szerokość 4 cm. Ponieważ moje włosy są dość cienkie zdecydowałam się na węższą gumkę, która prezentuje się subtelniej na moim kucyku, czy koczku. Pokryta 100% jedwabiem morwowym. Luksusowa waga jedwabiu to 25 momme. Takie parametry techniczne podane na stronie sklepu sprawiają, że mam pewność, że są to najwyższej jakości gumki z jedwabiu, które mogę nosić całymi dniami, spać w nich bez obawy o łamanie się włosów na wysokości robienia kucyka, czy koka.

Kolory, które posiadam to klasyczna czerń oraz Francuski Beż. Czarna gumka cudownie prezentuje się na kucyku, natomiast beż dodaje elegancki każdemu kokowi. Uważam, też że te kolory są idealnie stworzone dla szatynek. Warto zwrócić uwagę na marszczenia, które są solidnie wykonane, więc mam pewność, że gumka używana przez dłuższy czas nie zniekształci się. Gumki świetnie trzymają moją fryzurę w ryzach, nie zsuwają się.

Warto dodać, że jedwab 100% z morwy cechuje się delikatnością oraz hypoalergicznością, dzięki czemu może być bez obaw używana przez osoby ze skórą wrażliwą oraz alergiczną.

Gumki By Dariia Day skradły moje serce. Polecam!