ZOUZI, czyli stylowe torebki dla każdej kobiety

Torebka to z reguły dla kobiety inwestycja na dłużej, dlatego warto poświęcić nieco więcej czasu na jej odpowiedni wybór, tak aby naprawdę ją nosić, a nie by jak to nieraz bywa zalegała zapomniana w szafie. Torebka to już nie tylko jak dawniej atrybut kobiecości. Owszem dziś jest nim nadal, zwłaszcza, jeśli jest w sposób przemyślany dobrana do naszej stylizacji i jest takim estetycznym dodatkiem.  W dzisiejszym zabieganym świecie torebka ma do spełnienia wiele ważnych funkcji i mówię tu nie tyle o torebce odświętnej takiej zabieranej na spacer niedaleko domu, czy na wyjście do teatru. Mowa tutaj o torebce tzw. codziennej, potrzebnej nam kobietom do życia, niczym rybie woda.  Chciałabym w dzisiejszym wpisie przedstawić praktyczne, moden torby w sklepie ZOUZI.PL.

https://zouzi.pl/

Kupując  produkty skórzane w sklepie ZOUZI.PL mamy pewność, że do wyrobu użyto pierwszorzędnej gatunkowo włoskiej skóry. Zagłębiając się w podkategorie są tu listonoszki, kopertówki, kuferki, plecaki oraz shoppery, czyli torby sprawdzające się w codziennym użytkowaniu. Kupując tu torebki można mieć pewność, że łączymy solidność materiałów ze sprostaniem najnowszych trendów mody.

Zapraszam do przeglądu pięknych kobiecych modeli torebek ZOUZI w stylu niezwykle unikalnym.

POJEMNA SKÓRZANA TOREBKA Z FRĘDZLAMI BOHO CZARNA

https://zouzi.pl/pl/p/Pojemna-skorzana-torebka-z-fredzlami-boho-czarna-id-958/958

GALLANTRY POJEMNA TOREBKA LISTONOSZKA CZARNA

https://zouzi.pl/pl/p/Gallantry-pojemna-torebka-listonoszka-czarna-id-984/984

SKÓRZANA TOREBKA SHOPPER BAG XL SKÓRA KROKODYLA BORDOWA

https://zouzi.pl/pl/p/Skorzana-torebka-shopper-bag-XL-skora-krokodyla-bordowa-id-971/971

 

Torebka, którą dla siebie wybrałam z bogatej i ciekawej oferty ZOUZI to półokrągła skórzana torebka listonoszka:) Zapraszam do przeglądu!

PÓŁOKRĄGŁA SKÓRZANA TOREBKA LISTONOSZKA – SKÓRA KROKODYLA CZARNA

 

https://zouzi.pl/pl/p/-Polokragla-Skorzana-Torebka-Listonoszka-Skora-Krokodyla-Czarna-id-604/604

 

Torebka przede wszystkim zachwyca prześlicznym księżycowym kształtem, wygląda to niesamowicie zgrabnie i kobieco:) Ponadto skóra, która imituje tą krokodylą nadaje jej stylowego wyglądu. Tę torebkę można założyć do zwykłego dresowego stroju, a zrobi całą stylizację, bo zwraca uwagę!

Półokrągła Skórzana Torebka Listonoszka - Skóra Krokodyla Czarna (id 604) ZOUZI

 

 

 

Jest to torebka typu kopertowa-mała, ale bardzo pojemna, dzięki temu, że jest szersza. W środku mamy jedną komorę oraz bardzo przydatny zewnętrzny zamek.

Skóra jest bardzo wytrzymała, dzięki mocnej, solidnej fakturze. Nie ma tu sposobności, by torebka się niszczyła, czyli następowały jakieś zadrapania itp. Torebka cały czas zachowuje swój  zgrabny, sztywny fason.

Półokrągła Skórzana Torebka Listonoszka - Skóra Krokodyla Czarna (id 604) ZOUZI

Torebka występuje także z okuciami srebrnymi, ja wybrałam złote. W połączeniu z wężową skorą uważam to za szczególnie udany duet:)

Skórzana torebka listonoszka półksiężyc - krokodyl srebrne okucia (id 880) ZOUZI

Dołączono do niej 2 opinane paski. Pierwszy cieńszy jest regulowany, świetny, gdy chcę wziąć torebkę np. na wieczorne wyjście, jako kopertówkę.

Drugi pasek jest szerszy i nieregulowany, natomiast doskonale pasuje na osobę średniego wzrostu, aby zarzucić torebkę na ramię.

 

Półokrągła Skórzana Torebka Listonoszka - Skóra Krokodyla Czarna (id 604) ZOUZIPo wstępnej pozytywnej ocenie czas na analizę, czy sprawdziła się w codziennym życiu, kiedy liczy się poręczność, lekkość tego dodatku.  Uwielbiam tę torebkę za jej lekkość, co jest ważne dla osoby poruszającej się pieszo. Pasek naramienny jest odpowiednio długi i pozwala na komfortowe noszenie na ramieniu. Jestem absolutnie zachwycona tym modelem torebki ZOUZI. Piękna, modna, pasująca praktycznie do każdej stylizacji. A w dodatku solidnie wykonana, posłuży mi na wiele lat!

 

Polecam!