Poprzeplatana – dziergane rarytasy:)

Dzisiejszy wpis jest poświęcony niezwykłym akcesoriom robionym na drutach.  Produkty, które właścicielka marki Poprzeplatana tworzy z wielką pasją i zaangażowaniem.
Przygoda Pani Doroty (właścicielki marki Poprzeplatana) z drutami zaczęła się od chęci odnalezienia nowej wersji siebie. Przeżywała akurat trudny okres i potrzebowała odskoczni czegoś co by mnie pochłonęło i pozwoliło się wyciszyć. Druty okazały się strzałem w dziesiątkę. Obserwowała innych twórców i strasznie podobał się jej sam proces tworzenia. Z czasem sięgnęła również po szydełko, a także po krosno. Powoli powstawały pierwsze czapki, szydełkowe koszyki czy makatki. Zachęcona przez najbliższych postanowiła pochwalić się swoimi pracami na instagramie, a one bardzo spodobały się też innym 🙂
Na chwilę obecną produkty można zamawiać poprzez wiadomość na instagramie lub na Facebooku na profilu poprzeplatana. Pani Dorocie marzy  się oczywiście własny sklep z produktami dostępnymi od ręki, niestety aktualnie musi pasję dzielić z pracą.
Oto najpiękniejsze przykładowe akcesoria  z oferty. Zapraszam do przeglądu!

Moja opinia:

Uwielbiam nosić opaski, więc z oferty Poprzeplatana wybrałam sobie model w pięknym odcieniu szarości, jak na zdjęciu poniżej. Z reguły moje wybory kolorystyczne oscylowały zawsze wokół ciepłych beżów, natomiast tu ogromnie urzekł mnie ten bardzo stylowy szary kolor. Kiedyś opaski dla mnie nie istniały, wydawały się zbędnym elementem typowo stylizacyjnym. Jednak opaska jest idealna do ochrony uszu podczas mrozu, wiatru, często nakładam ją po prostu dodatkowo pod czapkę.

Opaska Poprzeplatana zachwyciła mnie swoją wielkością. Ona jest naprawdę duża, po nałożeniu na głowę, okala czoło, uszy i większą część głowy. Poza tym ona wygląda jak puch! Jest taka gruba, miękka, i ta jej puchatość sprawia, że cudownie prezentuje się na głowie.

Opaskę nosi się w sposób niezwykle przyjemny. Bo jest ciepła, ale wełna nie gryzie, nie powoduje też przegrzania głowy.

Świetnie wymodelowana z przodu, bardzo dobrze się układa na głowie i wygląda zgrabnie. Sposób szydełkowania daje efekt opaski mięsistej i nieprzepuszczającej wiatru, więc tym bardziej jest to idealna opaska dla chcących solidnie ochronić uszy. Opaska jest wykonana całkowicie ręcznie i to z niezwykłą starannością. Osobom, które potrzebują mimo wszystko czapki na zimę polecam noszenie tej opaski pod czapkę, jako dodatkową ochronę uszu.

 

Polecam!