Melanii Silk – jedwabna opaska na oczy z gorczycą i lawendą

Jedwabne opaski coraz częściej można spotkać w ofercie sklepów specjalizujących się w produkcji akcesoriów z jedwabiu. Używane są przede wszystkim by poprawić jakość snu, ale także z powodzeniem służą w ciągu dnia, by zapewnić chwilę całkowitego relaksu i wyciszenia myśli. Są niezastąpione i polecane dla osób walczących z bezsennością. Sprawiają, że można obudzić się z większą energią. Jedwab nie powoduje podrażnień skóry i jest antyalergiczny, docenią więc go osoby ze szczególnie wrażliwą skórą. Jedwabne poduszki, które mają zapobiegać odgnieceniom skóry twarzy znane już są od dawna. Natomiast opaska z jedwabiu w sposób szczególny może zatroszczyć się o piękno skóry wokół oczu. To świetne akcesorium może posłużyć także podczas podróży, aby w pełni zrelaksować się.

W ofercie Folk Melanii znajdziemy propozycję opaski wykonanej z najwyższej jakości 100% jedwabiu z dodatkiem lawendy i gorczycy. Opaska pochodzi z kolekcji Melanii Silk.

https://folkmelanii.com.pl/

Melanii Silk – Jedwabna Opaska Na Oczy Z Wymienny Wkładem – Gorczyca Z Lawendą – Fioletowe Kwiaty

 

https://folkmelanii.com.pl/produkt/melanii-silk-jedwabna-opaska-na-oczy-z-wymienny-wkladem-gorczyca-z-lawenda-fioletowe-kwiaty/

Producent:

Jedwabna opaska na oczy z wymienny wkładem – gorczyca z lawendą – fioletowe kwiaty.
Jedwab zadba o skórę powiek oraz wokół oczu, rzęsy i brwi.
Gorczyca biała przyniesie ulgę Twoim oczom i zatokom
Lawenda to uspokojenie, szczęście, miłość, oczyszczanie, ochrona, sen;
Zadbaj o siebie z moją opaską do spania!
Opaska ma kieszonkę zapinaną na zamek, dzięki temu możesz ją prać
a także wymieniać wkłady na inne, które niedługo pojawią się w sklepie.

Dane techniczne:

  • skład surowcowy tkaniny wierzchniej to 100% jedwab naturalny;
  • rodzaj tkaniny to satyna jedwabna;
  • skład surowcowy tkaniny wkładu to 100% bawełna;
  • w wypełnieniu gorczyca biała i lawenda suszona;
  • szerokość opaski 23 cm, a wysokość 9-10 cm;
  • gumka w oplocie jedwabnym jest miękka i nie uciska;
  • wyprodukowana w Polsce, w naszej pracowni z największą starannością a także z sercem.

 

 

Moja opinia:

Opaska jest wykonana w pięknym designie imitującym kwiaty, więc już sam jej wygląd ma charakter odprężający. Obszycie czarną tasiemką od zewnątrz, a w środku piękną koronką nadaje jej wręcz luksusowy wygląd. Materiał jest niesamowicie przyjemny w dotyku, czuć jedwab najwyższej jakości. W środku znajduje się wymienny wkład z lawendą i gorczycą. Wypełnienie jest tak zaprojektowane technicznie, że równomiernie rozkłada się, aby zapewnić pełen komfort podczas snu. Wielką zaletą jest dla mnie to, że ziarenek gorczycy oraz lawendy jest bardzo dużo, co przesądza o świetnych właściwościach terapeutycznych opaski. Z wkładu unosi się także dość intensywny, ale nie przeszkadzający zapach pięknej lawendy. Mamy tu więc dodatkową aromaterapię i działanie relaksująco-odprężające.

Przechodząc już do etapu nałożenia opaski, to mam tu dalej pozytywne wrażenia. Opaska jest odpowiednio duża, aby zakryć szczelnie oczy, także chronić brwi, okolice oczy przed np. tarciem o poduszkę. Fantastyczna jest gumka, którą w niej zastosowano. Bardzo miękka, obszyta w całości jedwabiem, więc nie ma tu mowy o jakimkolwiek ucisku na karku, nawet przy długotrwałym spaniu na wznak.

Opaskę używałam głównie w ciągu dnia, gdy potrzebowałam chwili relaksu. 10 minut z tą opaską daje tyle relaksu dla wzroku, co 2 godziny snu! Jest dla mnie teraz niezastąpiona, podczas pracy zdalnej przy komputerze. Oczy niesamowicie się odprężają, umysł zaczyna spokojnie działać, stresujące myśli odpływają. Po zdjęciu opaski widać efekt estetyczny. Oczy są wypoczęte, znika przekrwienie, czy np. szczypanie. Efekt jest znacznie lepszy niż przy użyciu chłodzących żelowych okularów.

Polecam tę opaskę każdemu kto pragnie zadbać o swoje oczy, o relaks umysłu, o dobry sen.