Laserowe Love – piękne notatniki dla zorganizowania codzienności:)

Laserowe LOVE

 

Piękne plannery i notatniki, pozwalają na zapisywanie planu dnia w sposób przemyślany i zorganizowany. Mimo, że dzisiaj coraz bardziej popularne stają się wymyślne aplikacje w telefonie przypominające o konieczności wykonania kolejnych zaplanowanych działań, to ja pozostaje wierna klasyce. Tak samo, jak uwielbiam książki w tradycyjnej papierowej formie, tak samo kalendarz, czy notatnik w formie książkowej sprawia, że z przyjemnością do nich zaglądam, planuję itp. Dziś piękne  notatniki z Laserowe Love. Zapraszam!

 

 

Laserowe LOVE jest projektem stworzonym przez Agencję Reklamy STUDIOGRAFIC w celu pokazania piękna jakie można stworzyć z połączenia ludzkiej wyobraźni i lasera.

Agencja Reklamy STUDIOGRAFIC założona została w roku 2006 i w swojej działalności wykorzystuje lasery YAG i CO2. W pracy agencyjnej zajmujemy się głównie projektowaniem graficznym i znakowaniem, jednak niewiele zamówień wymaga twórczości artystycznej. Dlatego powstał projekt Laserowe LOVE.

https://www.laserowelove.pl/

Notes Laserowe Love jest ślicznie wydany! W środku wygodna kratka, bardzo przejrzyste strony.  Oprawa jest niesamowicie solidna,  skórzana elegancka. Kolor czerwony niezwykle energetyczny:) Notatnik jest na tyle lekki, że spokojnie można nosić go w torebce. Bardzo elegancki, bez przeszkód może być elementem spotkań służbowych. Polecam także jako prezent!

 

Istnieje możliwość kontaktu ze sklepem i wykonania okładki wg własnego pomysłu. Można zatem dedykować taki prezent bliskiej osobie.

Taki notatnik pozwala na prowadzenie bardziej zorganizowanej codzienności, co także wprowadza ład i porządek w dzisiejszych zabieganych czasach. Któż z nas dzisiaj tego nie potrzebuje? Polecam!