Polskie komfortowe buty, czyli Dolce Pietro!

Chyba każdej z nas nieraz przydarzyła się sytuacja, że buty w sklepie wydawały się niesamowicie wygodne, ale kiedy ubraliśmy je już na dłuższe wyjście, np. na zakupy kończyło się to bólem, otarciem stóp, a nieraz nawet powstawaniem pęcherzy. Sama jestem tego zdania, że nie warto podążać za coraz to bardziej zmyślnymi modowymi trendami, kiedy to tylko zwracamy uwagę, że buty, które wybieramy mają być ładne, ale to, czy będą nadawały się do chodzenia już schodzi na daleki plan. Cóż z tego, że będziemy mieć obuwie z kategorii tzw. krzyku mody, jeśli będą nas uwierały, obcierały, a my będziemy marzyć o tym, aby szybko je zdjąć. Już nie mówiąc o tym, że niektóre buty ubierze się kilka razy, a już wyglądają na znoszone, jak po dwóch sezonach.  Z drugiej strony, jak każda kobieta lubię mieć buty zgrabne, estetycznie prezentujące się i kobiece. Ciężko mi było dotąd pogodzić kwestie wygody i ładnego wyglądu, ale tej wiosny odkryłam naszego rodzimego producenta obuwia Dolce Pietro, gdzie nie muszę dokonywać wyboru między estetyką, a wygodą.

https://dolcepietro.pl/

 

Na początek sklep o sobie:

 Dolce Pietro “– polski producent obuwia.

Kolekcje w firmie powstają dwa razy w roku. Są to wzory wiosenno-letnie i jesienno-zimowe składające się od kilkunastu do kilkudziesięciu modeli.

Niezależnie od rodzaju obuwia proponowane wzornictwo i kolorystyka zawsze uzależnione są od tendencji jakie narzuca bieżąca moda. Zastosowanie wyłącznie wysokiej jakości materiałów, komponentów pochodzących od producentów krajowych i zagranicznych, pozwala urzeczywistniać wizje i pomysły projektantów i konstruktorów.

Buty pod tym znakiem trafiają do najlepszych sklepów na terenie całego kraju oraz poza jego granicami: Słowacji, Czech, Węgier, Niemiec, Rosji i Ukrainy .

Producent stawia na wzornictwo, jakość i wygodę. 

 

Trzewiki Damskie Skórzane

https://dolcepietro.pl/pl/p/Trzewiki-Damskie-Skorzane/1696

Trzewiki Damskie Dolce Pietro to obuwie idealne na każdą okazję i każdy sezon.

Świetnie prezentuje się w wydaniu typowo miejskim jak i sportowym.

Klasyczne wiązanie pozwoli dopasować but do nogi. W codziennym użytkowaniu pomocne będzie zapięcie na suwak wszyte od wewnętrznej strony cholewki.

Skórzane trzewiki DOLCE PIETRO Obuwie Areo - Twoje obuwie

Moja opinia 

Jestem absolutnie pod urokiem tego właśnie modelu. Buty ładnie dostosowują się do stopy.  Podeszwa jest wykonana ze specjalnego amortyzującego materiału, co dodatkowo zapewnia miękkość stąpania po twardych chodnikach, zwłaszcza że kilka km dziennie pokonuję pieszo do pracy. Model jest fantastyczny zwłaszcza do noszenia na co dzień, do spodni. Buty mają w sobie wygodną sportową nutę, a więc pasują do dżinsów ale także, jak najbardziej świetnie wyglądają ze sportowymi spódnicami, czy sukienkami. Są solidne, a jednocześnie wyglądają subtelnie, kobieco, zgrabnie i delikatnie. Buty są bezpieczne, a więc tzw. antypoślizgowe. Są naprawdę ciepłe, noga nie marznie, dzięki bardzo solidnemu wewnętrznemu ociepleniu.

Podsumowując, patrząc na buty Dolce Pietro widać, iż są wykonane z bardzo dobrej jakościowo skóry. Takiej, miękkiej, delikatnie połyskującej i głęboko czarnej. Nie ma tutaj miejsca na jakieś niedoróbki, czyli krzywe przeszycia, różne faktury skóry na różnych częściach buta. Podeszwy są idealne, pięknie wyprofilowane, więc spokojnie można w takich butach wybrać się na kilku kilometrowe spacery bez obawy o odciski.  Buty Dolce Pietro to ten typ obuwia, gdzie nie będziemy na pewno marzyć tylko o tym aby wrócić do domu i zdjąć je jak najszybciej. Mając te buty na nogach stopy odczuwają cały czas ulgę.

 

Polecam!