Trust24.pl – biżuteria, która powstaje z miłości, wiary i oddania

Dzisiejszy wpis poświęcony jest biżuterii, która powstaje z miłości, wiary i oddania. Trust24 to biżuteria oparta na trzech filarach, będących jednocześnie podstawami całego naszego życia.

• Z miłości.
Do Boga, Chrystusa i Maryi, którym zawierzamy życie nasze, jak i wszystkich naszych bliskich.

• Z wiary.
W to, że sami możemy mieć wpływ na szerzenie Słowa Pańskiego i “zarażania” nim innych ludzi.

• Z oddania.
W każdy aspekt naszego życia i dawania z siebie 100% na każdej jego płaszczyźnie.

Sklep Trust tworzy katolickie małżeństwo, zjednoczone we wspólnej miłości do Chrystusa i Maryi. Zajmujemy się tworzeniem oraz sprzedażą rękodzieła chrześcijańskiego, a wszystko co robimy wynika z czystej miłości, jaką darzymy naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Naszą misją, poprzez codzienne życie oraz pracę, jest szerzenie Bożego przesłania wiary, nadziei i miłości. Wierzymy, że modlitwa różańcowa może być ucieczką od zagłady świata, a sam różaniec – poza pełnieniem kluczowej roli w modlitwie, może być także niezwykle piękną i stylową biżuterią, która inspiruje. /źródło O Nas/.

https://trust24.pl/

Biżuteria z tak pięknym przesłaniem mnie zachwyca, bo wiem, że jest to rękodzieło tworzone z niezwykłą genezą. Poniżej chciałabym zaprezentować mój autorski przegląd najpiękniejszej, unikalnej biżuterii Trust24.

 

Różaniec w kolorach wczesnego lata

https://trust24.pl/pl/p/Rozaniec-w-kolorach-wczesnego-lata/91

 

Biały różaniec z naturalnej muszli z kryształem Swarovskiego

https://trust24.pl/pl/p/Bialy-rozaniec-z-naturalnej-muszli-z-krysztalem-Swarovskiego/95

Różaniec na rękę z kamieni agat szary

Bransoletka Jestem Wystarczająca z kryształem Swarovskiego

https://trust24.pl/pl/p/Bransoletka-Jestem-Wystarczajaca-z-krysztalem-Swarovskiego/96

Bransoletka z opali z rybką

https://trust24.pl/pl/p/Bransoletka-z-opali-z-rybka/101

Pozłacany naszyjnik Duch Święty

https://trust24.pl/pl/p/Pozlacany-naszyjnik-Duch-Swiety/132

 

Moja opinia:

Biżuteria Trust24 zachwyciła mnie tym, jak pięknie jest wykonana, bardzo starannie i jak widać z wielką pasją. Kamienie są świetnie szlifowane, zachwycają pięknem i połyskiem. Uwielbiam szczególnie różaniec na rękę z kamieni agat szary. Niezwykle elegancki, błyszczący, wielokolorowych kamieni mnie zachwyca.

 

 

Bransoletka z opali z rybką jest już bardziej minimalistyczna, delikatna, stanowi doskonały pomysł na wartościowy, pełen duszy prezent dla mamy, siostry, czy przyjaciółki.

 

Bransoletka i naszyjnik Duch Święty to dla mnie niesamowita kwintesencja znaczenia symbolicznego biżuterii Trust24. Mając na sobie tę biżuterię odczuwam pewną wewnętrzną siłę, nadzieję, ufność. Pozłacanie jest tu wykonane w sposób najbardziej profesjonalny. Biżuteria przypomina mi prawdziwe złoto, a nie produkt pozłacany. Jest też bardzo odporna, mimo stykania się z wodą nie odbarwia się, to biżuteria na długie lata!

 

Polecam!