Unique Style – biżuteria tworzona z pasją

Każda kobieta pragnie mieć w swojej kolekcji piękną i niezwykłą biżuterię. Elegancką, dodającą kobiecości, wzbudzającą zachwyt otoczenia. W poszukiwaniu takiej biżuterii natrafiłam na Vikmaana. Na początek firma o sobie:

Vikmaana powstała dla kobiet kochających biżuterię. Nasze produkty wykonane są ze stali chirurgicznej, która jest przyjazna dla alergików. Stal chirurgiczna (zwana stalą szlachetną) nie uwalnia niklu przez co nie uczula.

Zapraszam do przeglądu pięknej biżuterii Unique Style- zdjęcia pochodzą ze strony producenta. wszystkie produkty wykonane są z najwyższą jakością i precyzją.

https://uniquestyle.pl/pl/

 

https://uniquestyle.pl/pl/z-koralikow/95-163-pierscionek-z-koralikow.html#/1-rozmiar-5_10

https://uniquestyle.pl/pl/z-kamieni/129-bransoletka-z-hematytow.html

https://uniquestyle.pl/pl/z-kamieni/149-365-pierscionek-z-hematytow.html#/1-rozmiar-5_10

https://uniquestyle.pl/pl/z-koralikow/48-20-pierscionek-z-koralikow.html#/1-rozmiar-5_10

https://uniquestyle.pl/pl/z-koralikow/52-36-pierscionek-z-koralikow.html#/1-rozmiar-5_10

https://uniquestyle.pl/pl/z-kamieni/60-68-pierscionek-z-hematytow-perla.html#/1-rozmiar-5_10

https://uniquestyle.pl/pl/z-kamieni/78-bransoletka-z-hematytow.html

https://uniquestyle.pl/pl/z-kamieni/42-naszyjnik-z-hematytow.html

Moja opinia:

 

Biżuteria handmade Unique Style jest niepowtarzalna i wyjątkowa, jak każda z nas. Noszenie jej sprawia ogromną radość. Pierścionki elastyczne koralikowe to zdecydowanie modny trend ostatnich miesięcy. Nic tak nie podkreśli uroku dłoni, jak modne damskie pierścionki. Są niesamowicie ultra kobiece. Pierścionki Unique Style zachwycają kolorami i swoim cudownym designem. Kuleczki są drobniutkie, a perfekcyjnie przygotowane. Delikatne i błyszczące są zachwycające😊

Koraliki są skomponowane w sposób niezwykle efektowny i nieprzypadkowy. Każdy pierścionek posiada swój własny styl. Znajduję wiele modeli w stylu romantycznym, kobiecym, nowoczesnym, dziewczęcym. Można idealnie odzwierciedlić swoją osobowość!

Biżuteria wykonana jest z wielką starannością. Pierścionki, bransoletka, naszyjniki są bardzo odporne na zniszczenia. Są nowoczesne, oryginalne i bardzo kobiece. Polecam!