ELKA KOT – UBRANIA RĘCZNIE ROBIONE

Dzisiejszy wpis poświęcony jest niezwykłej marce modowej EK.elkakot. To moda spersonalizowana dla świadomych kobiet. Ubrania handmade tworzone w nurcie slow fashion. Sklep internetowy Elka Kot powstał jako rozwinięcie działalności marki stworzonej z pasji i miłości do mody i ręcznie wykonywanej odzieży.

https://elkakot.pl/

 

Na początek twórcy marki o idei swoich modowych projektów:

„Marka ek.elkakot to osobista wypowiedź na temat ubioru. Projektując, odpowiadam na własne potrzeby, zainteresowania, marzenia. Szukam formy, koloru, materiału. Potem szyję, noszę, piorę, sprawdzam. Modelami, z których jestem najbardziej zadowolona, dzielę się z Wami. PROSTOTA i WYGODA to cechy charakterystyczne moich projektów. Cenię sobie TRWAŁOŚĆPONADCZASOWOŚĆ oraz UNIWERSALNOŚĆ ubioru. Modele komponuję tak, by w zależności od dodatków, zmieniały swój charakter; wtedy jedna sukienka sprawdza się jako wizytowa, do pracy, na spacer, na plażę; do szpilek, balerin, trampek, klapek… Lubię ubrania podążające za sylwetką, nieograniczające ruchu, lekkie i higieniczne. NATURALNE SUROWCE: wełna, bawełna, wiskoza, len, jedwab, głównie w formie dzianiny są bazą moich działań. W dodatkach pojawia się też skóra, bambus, słoma papierowa oraz srebro, miedź i stal. Tworzę w nurcie SLOW FASHION, wysoka jakość, czyste środowisko i uczciwość zarówno dla konsumentów, jak i producentów”.

Każdy model powstaje na indywidualne zamówienie, prosimy więc o przemyślane zakupy.

Zapraszam do przeglądu najciekawszych modeli pięknych sukienek z oferty ELKAKOT /wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony sklepu ELKAKOT/.

SUKIENKA W RUCHU 2

https://elkakot.pl/produkt/sukienka-w-ruchu-2/

SUKIENKA SPORTOWA CZERWONA

https://elkakot.pl/produkt/sukienka-sportowa-czerwona/

SUKIENKA CZUŁY DOTYK Z RĘKAWEM

https://elkakot.pl/produkt/sukienka-czuly-dotyk-z-rekawem/

SUKIENKA ZAPLĄTANA BIAŁA

https://elkakot.pl/produkt/sukienka-zaplatana-biala/

SUKIENKA TUBA CZERWONA

https://elkakot.pl/produkt/sukienka-tuba-czerwona/

 

Moja opinia:

Posiadam tę sukienkę w wersji “W RUCHU” bez rękawów. Nazwa jest niesamowicie adekwatna do tego, jak doskonale nosi się te sukienkę. Wykonana jest z bardzo rozciągliwej dzianiny, która dopasowuję się do ciała i rozciąga tylko w trakcie jej noszenia. Po zdjęciu sukienki, jej fason powraca do swojego pierwotnego wyglądu, nie ma efektu wypchanego materiału.

Sukienka ” W RUCHU” pięknie dopasowuje się do figury. Jest to model przylegający do ciała, ale dzianina jest tak gruba, że mimo, że sama nie lubię mocno dopasowanych ubrań, to bardzo dobrze czuję się w takiej zgrabnie dopasowanej sukience.

Wielką przyjemnością był dla mnie kontakt z właścicielką Sklepu. Pani Elżbiecie przekazujemy dokładne nasze wymiary i możemy liczyć na sukienkę idealnie dobraną do naszej figury. Szeroki jest wybór kolorystyczny sukienek od bardzo stonowanych do żywych, wielobarwnych, świetnych na lato.

Sukienki ELKAKOT to idealny wybór na lato, dla kobiety, która jest świadoma swojego piękna i kobiecości.

POLECAM!