Vezze – piękne torebki włoskie

Torebka to z reguły dla kobiety inwestycja na dłużej, dlatego warto poświęcić nieco więcej czasu na jej odpowiedni wybór, tak aby naprawdę ją nosić, a nie by jak to nieraz bywa zalegała zapomniana w szafie. Torebka to już nie tylko jak dawniej atrybut kobiecości. Owszem dziś jest nim nadal, zwłaszcza, jeśli jest w sposób przemyślany dobrana do naszej stylizacji i jest takim estetycznym dodatkiem.  W dzisiejszym zabieganym świecie torebka ma do spełnienia wiele ważnych funkcji i mówię tu nie tyle o torebce odświętnej takiej zabieranej na spacer niedaleko domu, czy na wyjście do teatru. Mowa tutaj o torebce tzw. codziennej, potrzebnej nam kobietom do życia, niczym rybie woda.  Chciałabym w dzisiejszym wpisie przedstawić moją najnowszą torebkę. taką właśnie powierniczce codzienności. Mowa o torebce włoskiej  marki Vezze.

 

https://verapelle24.pl/30-vezze

https://verapelle24.pl/torebki-na-ramie/698-uniwersalna-wloska-torebka-sredniej-wielkosci-kolor-czarny.html

https://verapelle24.pl/listonoszki/451-duza-granatowa-skorzana-przewieszka-vezze-made-in-italy.html

 

https://verapelle24.pl/torebki-do-reki/576-nowoczesny-kuferek-damski-vezze-kolor-jasnoszary.html

Nowoczesny fason VEZZE w kolorze czarnym

https://verapelle24.pl/torebki-na-ramie/442-nowoczesny-fason-vezze-w-kolorze-czarnym.html?search_query=Nowoczesny+fason+VEZZE&results=9

Elegancki, wystawny fason w kształcie trapezu. Boki torby ozdobiono zestawem drobnych, gustownych cekinów, podkreślających jej nowoczesny styl. Spód torebki także został wyposażony w podobne cekiny, lecz tym razem stanowią one głównie ochronę dna przed zarysowaniami. Wewnątrz znajdują się dwie przegrody, które zostały przedzielone dużą kieszenią na suwak. Ponadto zaprojektowano dwie niezamykane kieszonki i jedną, ciekawie wykończoną, na zamek błyskawiczny (z przeznaczeniem dla dokumentów). Podszewka jest gruba i solidna. Zamki także są najwyższej jakości (metalowe). Model jest szyty z naturalnej skóry, która została specjalnie przygotowana tak, by usunąć jej skazy i niedoskonałości. Powierzchnia jest bardzo gładka i jednolita z wykończeniem matowym.

 

 

Moja opinia: Przede wszystkim torebka robi niesamowicie zgrabne wrażenie. Jest mocno usztywniona, skóra jest bardzo gruba i odporna na wszelkie zagniecenia.  Torebka cały czas zachowuje swój fason, który przybiera formę zgrabnego kuferka.  Skóra z jakiej jest wykonana wygląda bardzo szlachetnie, jest matowa i z pewnością do odróżnienia od zwykłej skórki ekologicznej.

Bardzo podoba mi się kształt torebki, czyli delikatny prostokąt, który moim zdaniem dodaje lekkości i zgrabnego wyglądu sylwetce. Boki torebki posiadają srebrne cekiny, które nadają jej extra elegancji.

 

 

 

Po wstępnej pozytywnej ocenie estetyki torebki, czas na analizę, czy sprawdziła się w codziennym życiu, kiedy liczy się pojemność, poręczność, lekkość tego dodatku.  Torebka jest bardzo pojemna. Można tu praktycznie zmieścić swój dobytek potrzebny na cały dzień, a więc opasłą książkę, a nawet dwie, większe pudełko z lunchem, pokaźnych rozmiarów kosmetyczkę, tablet, nawet mniejszy laptop.  Uwielbiam tę torebkę za to, że kiedy wiem, że czeka mnie pobyt w pracy do samego wieczora, mogę z nią zapakować wszystko co mi potrzebne i przetrwać dzień. Bez dodatkowych zbędnych reklamówek, czy toreb lnianych.

 

Poszewka w środku materiału jest wykonana z grubego materiału, takiego, który ściśle przylega do samej skóry. Osobiście nie znoszę, gdy podszewki wychodzą razem z przedmiotem, który wyciągamy z torebki, czyli gdy taka podszewka jest, jakby to powiedzieć wolnostojąca.

Ogromną zaletą tej torebki jest dla mnie to, że jest lekka. To istotne, gdy dużo chodzę pieszo i nie chcę męczyć się z torbą, która sama w sobie już dużo waży.

Podsumowując, torebka Vezze spełniła wszystkie moje oczekiwania i to w sferze estetyki kobiecej, jak i funkcjonalności. Kobiety z reguły kochają torebki i mają ich naprawdę sporo ale warto postawić na coś naprawdę dobrego, czyli na Vezze!