Dobrebutypl – piękne wygodne obuwie

 

Chyba każdej z nas nieraz przydarzyła się sytuacja, że buty w sklepie wydawały się niesamowicie wygodne, ale kiedy ubraliśmy je już na dłuższe wyjście, np. na zakupy kończyło się to bólem, otarciem stóp, a nieraz nawet powstawaniem pęcherzy. Sama jestem tego zdania, że nie warto podążać za coraz to bardziej zmyślnymi modowymi trendami, kiedy to tylko zwracamy uwagę, że buty, które wybieramy mają być ładne, ale to, czy będą nadawały się do chodzenia już schodzi na daleki plan. Cóż z tego, że będziemy mieć obuwie z kategorii tzw. krzyku mody, jeśli będą nas uwierały, obcierały, a my będziemy marzyć o tym, aby szybko je zdjąć. Już nie mówiąc o tym, że niektóre buty ubierze się kilka razy, a już wyglądają na znoszone, jak po dwóch sezonach.  Z drugiej strony, jak każda kobieta lubię mieć buty zgrabne, estetycznie prezentujące się i kobiece. Ciężko mi było dotąd pogodzić kwestie wygody i ładnego wyglądu, ale tej wiosny odkryłam obuwie w Dobrebutypl, gdzie nie muszę dokonywać wyboru między estetyką, a wygodą.

http://dobrebutypl.com/

Na początek producent o sobie:

“Od 2007 roku zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości produktów galanterii skórzanej. Oferujemy wyłącznie produkty (w większości ze skóry naturalnej), które są produkowane w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w roku 2015 uruchomiliśmy sklep internetowy dobrebutypl.com.

Wszystkie produkty, które mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie, są produkowane w Polsce. Starannie wyselekcjonowaliśmy krajowych producentów obuwia, stawiając na jakość i atrakcyjność oferowanych przez nich modeli. Każdy produkt, który wysyłamy do Państwa, jest weryfikowany pod kątem braku defektów oraz staranności wykonania.

Każdy model obuwia oferujemy w szerokim zakresie rozmiarów. Aby precyzyjnie wybrać właściwy dla siebie zapraszamy do skorzystania z unikalnego rozwiązania w postaci szablonu buta. Szablon jest przygotowywany unikalnie dla każdego rozmiaru dla każdego modelu. Wystarczy zmierzyć swoją stopę wg instrukcji aby mieć pewność, że but będzie pasował jak ulał”.

http://dobrebutypl.com/Buty-damskie-baleriny-OUTLET-dobrebutypl-p111

 

http://dobrebutypl.com/Buty-damskie-botki-baleriny-moka-OUTLET-od-dobrebutypl-p113

http://dobrebutypl.com/Buty-damskie-baleriny-granat-wzor-od-dobrebutypl-p139

 

http://dobrebutypl.com/Baleriny-damskie-bez-ESKA-OUTLET-dobrebutypl-p216

Jestem absolutnie pod urokiem tego właśnie modelu. Buty, jak na baleriny są dobre nawet na tęższą stopę (nie są szczuplutkie, jak typowe baleriny) i ładnie dostosowują się do stopy. Piękna jasna, wysokiej jakości lakierowana skóra w odcieniu szlachetnego ecru dodaje niebywałego uroku i kobiecego stylu. Ładnie trzymają stopę, poczuć można się w nich naprawdę stabilnie. Ponadto, skóra jest miękka, stopa nie poci się. Obuwie posiada na tyle elastyczną podeszwę, a więc nie skończymy z żadnymi odciskami po spacerze na wybrukowanej ulicy.

http://dobrebutypl.com/Baleriny-damskie-obcas-czarne-OUTLET-od-dobrebutypl-p213

 

Mój model jest fantastyczny zwłaszcza do noszenia zarówno jesienią, ale także oczywiście wiosną i latem. Wyglądają na tyle delikatnie, że można bez obaw ubrać je także do spódniczek. I jeszcze coś za co uwielbiam te buty to świetna antypoślizgowa podeszwa, która sprawdza się bezpiecznie na śliskich płytkach w centrach handlowych, czy na mokrym chodniku. Obcas jest dla mnie idealny. Dość wysoki elegancki, ale jednocześnie wygodny, stabilny.

Buty są przy tym eleganckie i na co dzień na zakupy, do pracy, jak i na jakieś okazje.  Bardzo przyjemne, praktyczne buty na co dzień, ale też na większe okazje.

 

POLECAM!