ODJOT.PL – Odjotowa, ręcznie robiona biżuteria

Każda kobieta pragnie mieć w swojej kolekcji piękną i niezwykłą biżuterię. Elegancką, dodającą kobiecości, wzbudzającą zachwyt otoczenia. W poszukiwaniu takiej biżuterii natrafiłam na Odjot.pl. Na początek firma o sobie:

Zapraszam do przeglądu pięknej biżuterii Odjot – zdjęcia pochodzą ze strony producenta.  Ta biżuteria jest jak dzieła sztuki!

https://odjot.pl/

“O ODJOT, CZYLI JAK ZACZĘŁA SIĘ MOJA ODJOTOWA PRZYGODA!

I gdyby nie matematyka, która zaparła się na mojej edukacyjnej ścieżce, zapewne teraz projektowałabym mieszkania, ogrody. Życie pokazuje jednak, że nie zawsze trzeba mieć na coś papier. Ja na ręcznie robioną biżuterię nie mam – to projekty i pomysły prosto z serca, a mówią, że mam spore. Nie kardiolodzy – przyjaciele.
Marka OdJot powstała w tydzień. Szybość wynikała nie z pośpiechu, ale z tego, że w głowie miałam ułożony cały plan. Od kolekcji, po social media i ten sklep. Od zawsze chciałam coś tworzyć i co prawda przez dobre kilka lat były to strategie komunikacji, a teraz tworzę z gliny polimerowej.
Piszę o tym, żebyście wiedzieli, że marzenia nie są od marzenia, tylko od spełnienia. Jeśli chcesz, pomogę Ci i w Twoim biznesie – napisz, podpowiem co i jak można zrobić.
Tymczasem nie zajmuję więcej czasu. Zapraszam do oglądania mojej kolekcji. Mam nadzieję, że się spodoba i zostaniemy przyjaciółmi, dla których jeszcze dużo miejsca w moim sercu.
Pozdrawiam ja i mój mąż Kuba, który rwie się do lepienia kolczyków, kiedyś mu pozwolę 🙂 “

 

 

 

 

Moja opinia:

Jeśli ktoś kocha unikalne, lekkie kolczyki to będzie urzeczony tymi kolczykami. Są one bowiem kwintesencją piękna i stylu. Tak inne od popularnej biżuterii, którą spotkany u jubilera. Są delikatne ale jednocześnie zwracają uwagę otoczenia. Uwielbiam je za to, jak w sposób bardzo nieoczywisty potrafią podkreślić piękno kobiety. Są idealne na każdy uroczysty wieczór, na szczególne okazje. Wpisują się w dzisiejszy trend, kiedy dążymy do rzeczy nieoczywistych, ale przy zachowaniu dobrego smaku.

Cudowna jest glina polimerowa nakrapiana złotem, wygląda to fenomenalnie. Złoto pięknie błyszczy się w blasku słońca.

Stal nierdzewna z której są wykonane jest niezwykle wytrzymała, nie uczula, jest odporna na działanie wody. Nie traci blasku, ani nie matowieje.

Te kolczyki polecę Paniom, które chcą dodać sobie elementem biżuterii stylowego wdzięku, takiego kobiecego błysku w oku:-)