Bali Bali – cudowny daszek przeciwsłoneczny z liści pandanu

 

 

 

Latem ochrona przeciwsłoneczna staje się jednym z ważnych punktów codziennej pielęgnacji skóry. Nie tylko bowiem liczy się dokładnie oczyszczać skórę i nakładać dobre produkty przeciwstarzeniowe, ale także należy zwrócić uwagę na ochronę skory przed niekorzystnymi warunkami środowiskowymi. Uważam jednak, że jeszcze daleko przed filtrami najlepszą ochroną twarzy przed nadmiernym słońcem jest nakrycie głowy. Należy pamiętać, że filtr powinniśmy nakładać NA CZYSTĄ SKÓRĘ minimum co 2 godziny, a ciężko tego dokonać, jeśli akurat przebywamy na długim spacerze, czy w plenerze.

Istnieje kilka typów nakryć na głowę, wśród których prym wiodą kapelusze oraz czapki z daszkiem. Kapelusze letnie uwielbiam, pozwalają faktycznie zadbać o ochronę twarzy – oczywiście, jeśli są z szerokim rondem. Czapki z daszkiem to z kolei bardziej komfortowa propozycja, ale nie do końca chronią twarz dostatecznie.

Jak zatem połączyć komfort czapki z dobrą ochroną kapelusza? Otóż świetnym rozwiązaniem są daszki przeciwsłoneczne!  Są coraz bardziej popularne, wykonane z różnym materiałów, w bogatej palecie barw, więc można dobrać swój daszek idealnie do stylizacji.

Ja postawiłam na daszek wykonany z naturalnego rattanu, który to materiał uwielbiam w letnich dodatkach. Swój piękny model odnalazłam w ofercie firmy Bali Bali.

https://www.balibali.pl/

Na początek kilka słów od producenta:

Każde miejsce, napotkana osoba i przebyty kilometr stworzył historię, którą pragniemy opowiedzieć poprzez naszą markę. Przemierzamy Azję zachwycając się jej różnorodnością. Suma tych wszystkich zachwytów nadała inspirację, której duszę znajdziecie w naszych produktach.  Bali Bali to tradycyjne rękodzieło, ponadczasowy styl i wyspiarski vibe. To unikatowe, ręcznie robione rzeczy napełnione duszą bohemy, które wypełnią Twój dom balijskim powietrzem. Wszystkie nasze produkty wykonane są przez lokalnych rzemieślników. Używamy wyłącznie naturalnych materiałów, tworząc wszystko zgodnie z zasadami etyki. Poprzez nasze produkty chcemy pokazać Wam cząstkę miejsca, które tak bardzo nas zachwyciło.

NATURALNY DASZEK SŁOMKOWY

Stylowy, naturalny, pleciony daszek słomkowy wykonany z lisci pandanu idealnie sprawdzi się jako dodatek do plażowej kreacji.  Bez obaw, z naszym daszkiem zawsze będziesz błyszczeć mimo pozostawania w cieniu.


Opis: Naturalny słomkowy daszek przeciwsłoneczny z liści palmowych
Skład: Liście pandanu
Rozmiar:

  • Uniwersalny: posiada rozciągliwą gumkę z tyłu
  • Długość daszka: 11cm

Daszek przeciwsłoneczny firmy Bali Bali to przede wszystkim funkcjonalny dodatek, który sprawdza się wtedy, gdy potrzebujemy komfortu, ale nie chcemy nosząc czapkę z daszkiem rezygnować z właściwej pełnej ochrony twarzy. Bardzo duży rozmiar daszka, sprawia, że lepiej okala twarz dając przyjemny cień. Jest gruby, sztywny, a sam daszek tak cudownie wyprofilowany, że jest lepszy, niż ronda w dużych kapeluszach, które potrafią się zaginać.  Dostępne są 3 kolory: jasny naturalny, karmelowy i czarny. Posiadam pierwszy odcień, jako najbardziej uniwersalny i letni.

Daszek od środka ma wszytą miękką bawełnę, a więc jest miękki dla skory głowy, która się nie poci z taką “podszewką”. Świetnym rozwiązaniem jest wszyta szeroka gumka pozwalająca na dopasowanie daszka do rozmiaru głowy.

Daszek przeciwsłoneczny świetnie chroni oczywiście oczy i to na tyle, ze można zrezygnować z okularów przeciwsłonecznych i cieszyć się pięknymi barwami lata bez fałszowania odcieniami szkła:-)

Polecam!