My Best Beauty – pielęgnacja włosów, skóry i paznokci od wewnątrz

 

 

Nutrikosmetyki pozwalają mi idealnie dbać o moją skórę. Uważam, że nie tylko pielęgnacja jest kluczowa ale także dobre odżywienie skóry, dzięki wartościowym składnikom. Suplement My Best Beauty  to bardzo skuteczny sposób na zadbanie o swoją skórę, a także włosy i paznokcie.

Lubię dobre suplementy, które stosuję doraźnie od czasu do czasu, kiedy widzę, że stan skóry ulega gwałtownemu pogorszeniu np. pod wpływem stresu, na który nie zawsze mamy wpływ. Skóra robi się wtedy u mnie szorstka, matowa, szara, struktura wiotczeje na tyle, że zaczynają być widoczne drobne zmarszczki skóry, których normalnie jeszcze nie posiadam. Suplement My Best Beauty to bardzo skuteczny sposób na zadbanie o swoją skórę, włosy i paznokcie także od wewnątrz. Dla mnie ogromnym plusem tego nutrikosmetyku jest wartościowy kompleksowy skład.

https://mybestpharm.pl/pl/produkty/22-mybest-beauty.html

 

MY BEST BEAUTY

MyBestBeauty to preparat przeznaczony dla osób, które chcą zadbać w wyjątkowy sposób o swoje włosy, paznokcie i skórę. Suplement został wzbogacony o skrzyp polny działający korzystnie na skórę i włosy oraz ekstrakt z kory sosny śródziemnomorskiej o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Selen i ekstrakt z kurkumy (standaryzowany aż na 95% kurkuminoidów) także mają właściwości przeciwutleniające. Pokrzywa wykazuje korzystny wpływ na kondycję skóry. Wyciąg z pędów bambusa zawiera unikalny skład soli mineralnych, krzemionki i tanin, które są substratami do budowy elastyny i kolagenu. W dziennej porcji znajduje się też 100 mg MSM (metylosulfonylometanu), 30 mg kwasu hialuronowego i kolagen NatiCol® 4000.

Kolagen jest głównym białkiem tkanki łącznej w organizmie ludzkim, w tym skóry. Kolagen NatiCol ® 4000 w MyBestBeauty to jeden z najbardziej cenionych i sprawdzonych hydrolizatów kolagenowych na świecie. Jest mieszaniną naturalnych peptydów różnej wagi molekularnej, w tym dipeptydów i tripeptydów. Zawiera ponad 93% czystego białka pochodzenia morskiego. Posiada bezpieczne, neutralne pH 5,6-7,0. NatiCol® jest produkowany przez francuską firmę Weishardt Group, powstałą w 1839 roku, a więc z blisko 200-letnim doświadczeniem.

Składniki odżywcze wspierające

 • Kondycję skóry
 • Cynk, niacyna, witamina C, A, B2, biotyna oraz miedź pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu skóry.
 • Kondycję paznokci
 • Cynk i selen działają korzystnie na paznokcie.
 • Pigmentację włosów i skóry
 • Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu tkanek łącznych oraz pigmentacji włosów i skóry.
 • Preparat zawiera:
   antyoksydanty – witaminę C, cynk, witaminę E, B2, miedź, mangan, które chronią komórki przed niekorzystnymi procesami utleniania, oraz składniki wspierające kondycję:
  • skóry – cynk, niacyna, witamina C, A, B2, biotyna, oraz miedź, która pomaga także w utrzymaniu prawidłowego stanu tkanek łącznych oraz pigmentacji włosów i skóry,
  • włosów – cynk, biotyna, selen,
  • paznokci – cynk i selen,
  • błon śluzowych – witamina A, B2,
  • zębów – witamina D,
  • tkanek łącznych – mangan.

  Formułę produktu uzupełniają liczne substancje roślinne naturalnego pochodzenia.

 • MyBestBeauty to preparat przeznaczony dla osób, które chcą zadbać w wyjątkowy sposób o swoje włosy,paznokcie i skórę. Suplement został wzbogacony o skrzyp polny działający korzystnie na skórę i włosy oraz ekstrakt z kory sosny śródziemnomorskiej o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Selen i ekstrakt z kurkumy (standaryzowany aż na 95% kurkuminoidów) także mają właściwości przeciwutleniające. Pokrzywa wykazuje korzystny wpływ na kondycję skóry. Wyciąg z pędów bambusa zawiera unikalny skład soli mineralnych, krzemionki i tanin, które są substratami do budowy elastyny i kolagenu. W dziennej porcji znajduje się też 100 mg MSM (metylosulfonylometanu), 30 mg kwasu hialuronowego i kolagen NatiCol® 4000.

 

Moja opinia:

Nutrikosmetyk My Best Beauty otrzymujemy w bardzo praktycznym estetycznym lekkim opakowaniu, które wygodnie jest ze sobą zabrać np. do pracy, czy na wyjazd. Kapsułki są całkiem przyjazne w połykaniu, nawet dla mnie, osoby, która ma generalnie problem z przełykaniem wszelakich kapsułek i tabletek.  Opakowanie powinno starczyć na 30 dni suplementacji.

Już po mniej więcej 2 miesięcznej suplementacji zauważyłam pozytywne zmiany na skórze przede wszystkim twarzy. Taki pierwszy pozytywny efekt to dobrze nawilżona skóra. Nie miałam więc kłopotów ze ściągniętą, wiotczejącą skórą albo powstawaniem takich lekkich złuszczeń, szczególnie na czole i wokół nosa. Nawet, kiedy zdarzyło mi się nie zastosować nawilżającego kremu do twarzy, czy balsamu do ciała nie czułam nieprzyjemnego dyskomfortu. Skóra nadal była miękka, nawilżona i bardzo gładka.

Także włosy były w lepszym stanie. Lepiej nawilżone przestały się nadmiernie łamać i rozdwajać na końcach.  Wyglądają na bardziej lśniące, gładsze, po prostu prezentują się zdrowiej.  Ale co najważniejsze, mimo, że nie zauważyłam aby szybciej rosły, to zmniejszyło się ich wypadanie. To dla mnie wielka zaleta tego suplementu, bo mam cienkie włosy z natury i dla mnie każdy włos jest ważny! Paznokcie uległy wzmocnieniu, przestały być takie giętkie na samych końcach, co prowadziło wcześniej do ich rozwarstwiania się.

Reasumując, uważam, że suplement My Best Beauty to bardzo skuteczny sposób na zadbanie o swoją skórę, włosy i paznokcie także od wewnątrz. Sądzę, że kiedy inwestujemy w dobre kremy przeciwzmarszczkowe, warto także pomyśleć o dobrej wewnętrznej suplementacji, tak aby w walce o piękny wygląd skóry, włosów i paznokci odnieść zwycięstwo:-)

POLECAM!