Twinkle Candle BLOSSOM – świeca dla kochających zapach kwiatu bzu

Któż z nas nie kocha zapachu kwiatu bzu, który kojarzy nam się z ciepłą gorącą wiosną, Majówką, dzieciństwem, gdy nieraz zrywaliśmy naręcze tych pięknych kwiatów. Bezskutecznie od kilku lat, odkąd odkryłam świece sojowe poszukiwałam takiej oddającej cudowny klimat tego zapachu. Palenie świec to nieodłączny element mojego zacisza domowego. Piękne zapachy w pomieszczeniu relaksują, wywołują tylko pozytywne uczucia.

Świece sojowe Twinkle Candle uwielbiam za ich subtelność, ale jednocześnie bogactwo aromatu. To zapachy delikatne, ale jednocześnie zmysłowe, otulające wnętrze pięknym aromatem.

Świece te również są bardzo na czasie, bo to świece dla ludzi, którzy cenią sobie życie w zgodzie z naturą. Produkty dla oso świadomych ekologicznie i dbających o naszą planetę. Doceniam, że powstają z ekologicznych składników pochodzących z naturalnych źródeł.

Najnowszą świecą w ofercie marki jest wersja BLOSSOM – cudowność dla kochających zapach kwiatu bzu, czyli m.in. dla mnie:)

 

Świeca sojowa Blossom 484 ml

 

Opis

Spacer boso po zroszonej trawie, ciepło promieni słońca na twarzy, zapach kwitnącej wiosennej łąki, świeżość powietrza tuż po letnim deszczu… Blossom to celebrowanie natury! Słodka i radosna woń kwiatów przenikająca się ze zmysłowym i otulającym piżmem intryguje, pobudza i podnosi na duchu.

_______________

NUTY ZAPACHOWE:

Nuty głowy: bez, jaśmin

Nuty serca: frezja

Nuty bazy: wanilia, piżmo

Pojemność: 200 ml

Czas palenia: ok. 40 godzin

Intensywność zapachu: Zapach jest najbardziej intensywny w pomieszczeniach do 10 m2. Do większych wnętrz zalecane jest użycie 2 lub więcej świec.

 

Moja opinia:

Ach ten zapach! To jest bez, idealnie oddany zapach bzu tego ciemnego, ogrodowego – mojego ulubionego. Jest elegancko, zmysłowo, bogato i bardzo bzowo. Cudownie!

Ale zacznijmy od samego początku. Świecę Twinkle Candle otrzymujemy w eleganckim białym kartoniku, a wiec jest to idealna świeca także na prezent. Uwielbiam design tych świec, szklane jasne opakowania z delikatnym wzornictwem pasują do każdego wnętrza. Jest elegancko, nowocześnie, a także lekko bo świecę zdobi jedynie delikatny napis w estetycznej ramce.

Dobrym pomysłem producenta w przypadku dużej świecy jest zamieszczenie, aż trzech knotów. A zatem świeca pali się bardzo ładnie, nie tworzą się tulejki. Płomień świecy jest na równomiernym poziomie przez cały czas palenia. Świeca jest też wyprodukowana z najwyższych składników, a więc mam tu gwarancję, że nawet kilkugodzinne jej palenie, zwłaszcza gdy w domu jest małe dziecko, jest bezpieczne dla domowników. Te świece polegam osobom, które cierpią na migreny, z pewnością tak przemyślane kompozycje zapachowe i dobre składniki odstraszą wszelakie bóle głowy, a zadziałają odprężającą:)

A teraz przechodząc do zapachu, tak właśnie pachnie bez! Określam to jako mieszankę bzu białego, ciemnego ogrodowego ale też i tego dzikiego w jasnym odcieniu fioletu. Bo jak każdy znawca kwiatu bzu, wiemy, że te różne odmiany kolorystyczne zachwycają nieco innymi nutami zapachu.

Świeca Twinkle Candle to jednak coś więcej, niż kwiat bzu. To jak znaleźć się na łące wśród krzewów tych wspaniałych kwiatów, ale dodatkowo poczuć inne aromaty wiosny. Czyż z tym pierwszym wiosennym rozkwitem przechodząc się na spacerach nie uderza nas w nos ten fantastyczny zapach jaśminu? W świecy jest wyraźnie wyczuwalny tuz obok bukietu bzu. Jaśmin – urzeka, zniewala zawsze taką swoją naturalnością.

Ponadto są i białe frezje, takie świeże, spontaniczne i romantyczne. I ten bukiet kwiatowy podbity jest wanilią i piżmem – zapachami z kategorii ciepłej, słodszej, przytulnej. Cała ta kompozycja tworzy moją ukochaną świecę Twinkle Candle BLOSSOM, którą uwielbiam palić, gdy pragnę spokoju, relaksu i celebrowania swojej kobiecości. Teraz, również w miesiącach innych niż majowych mogę nasycić swoje zmysły tak przyjemnym kwiatowym zapachem.

Uważam, że każda kobieta, która otrzyma tę świecę w prezencie będzie nią zachwycona!