Stans – bloki domowe, smak dzieciństwa:)

Galaretki owocowe z posypką cukrową i domowe bloki czekoladowe, to pamiętam z dzieciństwa i kojarzę z cudownymi smakami PRL-u. Także dzisiaj w ofercie producenta STANS odnajdziemy ulubione smaki dzieciństwa:)

https://stans.pl/

Na początek kilka słów od producenta:

Nasz zakład powstał w 1987 roku. Dostarczamy produkty na rynek polski i europejski.  Stawiamy na tradycyjne, sprawdzone receptury, naturalne składniki, aromaty i barwniki. Nie stosujemy konserwantów i sztucznych półproduktów ani utwardzanych tłuszczów. 

Specjalizujemy się w produkcji galaretek agarowych formowanych i krojonych, jedno i wielowarstwowych, produkujemy pianki agarowe, batoniki oraz bloki z masy kakaowej i mlecznej, batoniki energetyczne i proteinowe, a także wyroby z karmelu – cukierki choinkowe, lizaki w różnych kształtach oraz lizaki okolicznościowe i reklamowe. Sprzedajemy produkty pod swoją marką i pod markami własnymi. Liczy się dla nas przede wszystkim utrzymanie ponadprzeciętnej jakości naszych wyrobów oraz ich wysokich walorów smakowych. Nasze produkty uzyskały między innymi certyfikat EAC Rosyjskiej Unii Celnej.

 

Oto wybrane produkty w ofercie STANS.

 

https://stans.pl/batoniki/

Baton Yola został stworzony szczególnie z myślą o osobach aktywnie uprawiający sport. Produkt nie zawiera syropu glukozowego ani dodatku cukru, nie ma konserwantów ani barwników! Produkowany jest bez dodatku substancji utrzymujących wilgoć.

 

https://stans.pl/galaretki-agarowe/

https://stans.pl/galaretki-agarowe/

Galaretka na bazie agaru, 3-warstwowa, 3-kolorowa, wielosmakowa, w postaci batonika o masie 60g. Ocukrzana.

Galaretka drobna na bazie agaru, w kształcie półksiężyców o średnicy 4cm, 3 warstwowa, owocowa.

https://stans.pl/bloki/

Nasze bloki kakaowe oraz orzechowe zawierają daktyle, orzechy, rodzynki i ciastka. Produkowane są w oparciu tradycyjną recepturę liczącą sobie ponad 40 lat jednak do ich produkcji używamy najwyższej jakości, współczesnych surowców. Stosujemy najwyższej jakości mleko w proszku, korzystamy jedynie z nieutwardzanego tłuszczu, bez związków transowych. Bloki są ręcznie formowane.

Batonik z masy kakaowej z orzechami, daktylami i herbatnikami.

Masa mleczna z orzechami, daktylami, rodzynkami i herbatnikami, w postaci bloku. Bloki pakowane są próżniowo, dzięki czemu dłużej zachowują swój aromat i wartości.

 

Moja opinia:

Szczególnie zachwyciły mnie bloki kakaowe, bo smak jest identyczny, jak domowe bloki, które robiliśmy w dzieciństwie. Wysoce aromatyczne kakao, smaczne maślane herbatniki, pyszne orzechy i migdały czynią z bloku także wykwintny przysmak.

Na uwagę zasługują galaretki owocowe. Chociaż osobiście nie jestem fanka galaretki, to produkt STANS jest delikatny w smaku, niezbyt słodki. Galaretki mają też dobry skład, są pysznie owocowe w naturalny sposób.

Polecam!