Donium – świat pięknych dodatków do domu

Kochan kwiaty w domu, szczególnie jeśli podane są w pięknych dekoracyjnych donicach. Ozdobne donice to praktyczny element dekoracyjny, który ożywi każde aranżowane wnętrze. Świetnie ożywiają pomieszczenia, sprawiając, że wyglądają przytulniej oraz wprowadzają do nich przyjemny zapach kwitnących kwiatów lub aromatycznych ziół.

W naszej ofercie sklepu Donium nie brakuje ozdobnych doniczek do domu, których bogaty wybór kształtów i kolorów pozwolą na dopełnienie każdej aranżacji. Przy wyborze doniczki do domu warto wziąć pod uwagę jej walory estetyczne, gdyż dzięki temu będzie się dobrze wpisywać w wystrój wnętrza. Modele o jednolitej fakturze z połyskującą lub matową powierzchnią, będą prezentować się świetnie zarówno we wnętrzach utrzymanych w stylu minimalistycznym, jak i rustykalnym oraz retro.

Designerska doniczka jest w stanie uczynić atrakcyjną nawet najbardziej niepozorną roślinkę. Wszystko zależy więc od wyobraźni i zmysłu estetycznego.

https://donium.pl/

Zapraszam do przeglądu oferty sklepu Donium.

 

Osłonka Vintage – Klasyczna (Turkusowa)

https://donium.pl/vintage/donica-vintage-klasyczna-turkusowa/

 

Złota Osłonka/Doniczka Moon Classic

https://donium.pl/moon/donica-moon-classic-zlota/

Miętowa Osłonka Ceramiczna ze Wstążką Lisbon – Okrągła

 

https://donium.pl/lisbon/mietowa-doniczka-ze-wstazka-lisbon-okragla/

Kwadratowa Biała Doniczka z Drewnianą Podstawką

https://donium.pl/barcelona/kwadratowa-biala-doniczka-z-drewniana-podstawka/

Biały Owalny Wazon Glamour z Cyrkoniami

https://donium.pl/glamour/bialy-owalny-wazon-glamour/

Biała Osłonka Ceramiczna – Twarz

https://donium.pl/lisbon/donica-biala-twarz/

Turkusowa Figurka Flaminga

https://donium.pl/figurki-dekoracyjne/turkusowa-figurka-flaminga-vintage-dziob-do-dolu/

Doniczki w sklepie Donium różnią się  zarówno wielkością, jak i kształtem, a także materiałem z którego są wykonane. Coraz mniej popularne już są doniczki plastikowe, coraz więcej osób sięga również po donice ceramiczne, które stanowić mogą ładniejszy element dekoracji w domu.

Znajdziemy tu piękne eleganckie donice pokryte nietypową fakturą, jak i te w ultra nowoczesnym designie. Donice ze sklepu Donium są funkcjonalnym, ale też estetycznym elementem wyposażenia każdego domu. Nadają wnętrzom przytulny klimat. Są świetnym wyborem dla tych, którzy nie lubią zagracać mieszkania małymi, nieprzydatnymi akcesoriami do dekoracji.