QueenSleep – Poduszka Piękności:)

Czy zdarza się Wam, że pomimo dobrego długiego, głębokiego snu, nie jesteście rano zadowolone z efektu, jaki widzicie w lustrze? Twarz wydaje się być opuchnięta, pod oczami pojawiły się jakby nowe zmarszczki, a bruzdy nosowo wargowe mocno pogłębiły się przez jedną noc. Nie zawsze dobrze się wyspać oznacza wyglądać rano pięknie, świeżo, promiennie. To dlatego, że nasza twarz w nocy przechodzi też wiele złego, jeśli śpimy na nieodpowiednio dobranej poduszce, zbyt miękkiej, w którą wpija się cały nasz policzek.

Na szczęście wynaleziono cudowną poduszkę Piękności – Queen Sleep:)

https://queensleep.pl/

Zalety poduszki Queen Sleep

 • Specjalny kształt poduszki Queen Sleep pomaga uniknąć zmarszczek na twarzy i zapobiega porannym obrzękom.
 • Dzięki anatomicznemu kształtowi poduszki Queen Sleep, Twój sen będzie zdrowszy i bardziej komfortowy.
 • Poduszka Queen Sleep ma właściwości ortopedyczne. Podczas snu Twoje ciało jest ułożone w prawidłowej pozycji.
 • Poduszka Queen Sleep wykonana jest z materiału Memory Foam, dzięki czemu dopasowuje się do kształtu twarzy.
 • Dzięki swojemu kształtowi poduszka Queen Sleep przedłuża żywotność Twoich przedłużonych rzęs.
 • Naturalny jedwab z którego została wykonana poszewka Queen Sleep to materiał polecany przez większość czołowych kosmetologów.

Z czego wykonana jest poduszka Queen Sleep?

Queen Sleep jest wykonana z materiału Memory Foam.
Zalety materiału Memory Foam:
 • Hipoalergiczny.
 • Nie gromadzi kurzu, bakterii i roztoczy.
 • Dopasowuje się do kształtu głowy i szyi podczas snu.
 • Dzięki porowatej strukturze przepuszcza powietrze, nie zatrzymuje wilgoci i zapachów.
 • Do każdej poduszki Queen Sleep dołączona jest jedwabna poszewka. Poszewka jest skrojona i uszyta specjalnie do kształtu poduszki, a jedwabna tkanina ma gładką powierzchnię, dzięki czemu stosując oryginalne poszewki Queen Sleep uzyskasz maksymalny efekt anti-age.Jedwab jest hipoalergiczny, dlatego nasza poduszka jest odpowiednia nawet dla osób o wrażliwej skórze.
  Dzięki gęstemu splocie nici, jedwab nie gromadzi kurzu i bakterii.
 • Poszewki z jedwabiu są zalecane osobom z problematyczną skórą.
  Jedwab nie wchłania produktów nałożonych na skórę, co przyczynia się do lepszego działania kosmetyków, a skóra pozostaje nawilżona przez całą noc.

Moja opinia:

Poduszka przede wszystkim wygląda pięknie. Jej inny, ciekawy kształt sprawia, że przyjemnie prezentuje się na kanapie, gdzie w każdej chwili możemy uciąć sobie miłą drzemkę.

Jedwab, z którego jest wykonana jest niezwykle wysokiej jakości. Niesamowicie gładki w dotyku, przyjemny, delikatny. Świetnie działa na moją cerę. Zwykłe poduszki bawełniane pochłaniały moje serum z twarzy, czy kremy, mimo, że starałam się je porządnie wklepać. Poduszka Queen Sleep zachowuje tu zgoła inne funkcje. Wręcz mam wrażenie, że pomaga moim kosmetykom lepiej działać. Odkąd zaczęłam spać na tej poduszce skóra jest lepiej nawilżona, jędrniejsza, gładka. Wygląda po prostu świeżo i zdrowo.

Kształt poduszki jest stworzony dla mojego kształtu twarzy i tylko pozostaje mi żałować, że nie odkryłam tego produktu wcześniej. Mam dość wysokie kości policzkowe, do tego mocno pogłębiającą się dolinę łzową, więc tradycyjne poduchy wyrządzały wiele krzywdy mojej twarzy. Rano budziłam się wręcz z linią załamania na poziomie policzka i doliny łzowej. Twarz także była napuchnięta, koniecznie sięgałam po roller do rozmasowania skóry.

Poduszka Queen Sleep sprawia, że moja twarz rano wygląda po prostu pięknie. Niezależnie, czy śpię po 3 czy 13 godzin nie mam zagnieceń, opuchnięć. Poduszka także jest po prostu bardzo komfortowa w użyciu. Wyjątkowo wygodnie się w niej śpi, u mnie właściwie od pierwszej nocy zdobyła całkowite uznanie:) Odpowiednio miękka, zapobiega bólowi kręgu szyjnego.

Cudowna poduszka, którą każda z nas powinna mieć, bo w końcu koło 6-8 godzin codziennie możemy świadomie zadbać o wygląd swojej twarzy.

 

Polecam!