Elinea – wybór najlepszej chemii gospodarczej

 

https://elinea.com.pl/

Linea powstała w 2013 roku, z połączenia wiedzy na temat szeroko pojętych rozwiązań czyszczących, zaangażowania i pasji. Dostarcza wysokiej klasy maszyny czyszczące, wózki i mopy, wiadra do sprzątania, sprawdzone rozwiązania higieniczne, preparaty do dezynfekcji. W ofercie sklepu jest duży wybór chemii profesjonalnej, chemii gospodarczej, papierów higienicznych, dozowników, suszarek i innych akcesoriów pomocnych w utrzymaniu czystości.

 

Cif Hand Dishwash Lemon płyn do ręcznego mycia naczyń 2L

https://elinea.com.pl/pl/p/Cif-Hand-Dishwash-Lemon-plyn-do-recznego-mycia-naczyn-2L/2630

Cif Pro Formula Hand Dishwash służy do ręcznego mycia naczyń. Zaskakuje niezwykła gęstość tego produktu, co sprawia że jest bardzo wydajny. Także piana jest gęsta, kremowa, co sprawia, że samo doczyszczanie jest skuteczniejsze. Doskonale odtłuszcza, usuwa wszelakie zaschnięte resztki. Szczególnie szklanki i kieliszki po użyciu detergentu wyglądają na krystalicznie błyszczące. Uwielbiam cytrynowy, świeży zapach tego produktu.

Cif Wood Furniture Polish spray do czyszczenia i pielęgnacji mebli 400 ml

https://elinea.com.pl/pl/p/Cif-Wood-Furniture-Polish-spray-do-czyszczenia-i-pielegnacji-mebli-400-ml/1115

Preparat w ogromnej butelce bo aż 400 ml, może nie jest najporęczniejszy, ale wystarczy na bardzo długo! Świetny do czyszczenia drewna, aczkolwiek u mnie sprawdza się idealnie do drewnopodobnej białej okleiny. Spray ma formę delikatnej pianki, która dobrze doczyszcza odciski palców, zacieki, kurz. Zapach produktu jest przyjemny, ale szybko się ulatnia, więc można stosować w pokoju dziecka. Meble przepięknie błyszczą, drewno, lub okleina wyglądają na wypielęgnowane.

Cif Cream Lemon mleczko do czyszczenia powierzchni o cytrynowym zapachu 750 ml

https://elinea.com.pl/pl/p/Cif-Cream-Lemon-mleczko-do-czyszczenia-powierzchni-o-cytrynowym-zapachu-750-ml/2375

Mleczka CIF do czyszczenia łazienki są od lat moimi ulubionymi, bo bardzo skutecznymi preparatami.

Naturalne kryształki czyszczące doskonale usuwają wszelakie nawet najbardziej utrwalone zabrudzenia na wannie, czy kuchence. Sanitariaty są idealnie białe ale bez zarysowań. Cudowny cytrynowy zapach uprzyjemnia sprzątanie.

Cif Window & Multisurface Cleaner płyn do mycia okien, szyb, luster 750 ml

https://elinea.com.pl/pl/p/Cif-Window-Multisurface-Cleaner-plyn-do-mycia-okien%2C-szyb%2C-luster-750-ml/1111

Ten płyn doskonale czyści wszelakie szklane powierzchnie pozostawiając krystaliczny połysk. Zwłaszcza dobrze pozbywa się tłustych plam. Nie pozostawia smug, czyszczenie jest sprawne i szybkie. Dozownik jest niezwykle funkcjonalny.

Surf płyn do prania tkanin kolorowych 4 L

https://elinea.com.pl/pl/p/Surf-plyn-do-prania-tkanin-kolorowych-4-L/2080

Płyn Surf używam do prania delikatnych tkanin o żywych kolorach, kiedy zależy mi szczególnie na ochronie kolorystyki ubrań. Płyn jest szczególnie dobry do prania ręcznego, bo ma wysoką skuteczność czyszczenia zaschniętych plam. Pieni się bardzo dobrze dzięki dużej gęstości. Ubrania są miękkie i cudownie pachną egzotycznymi kwiatami.

Surf proszek do prania tkanin kolorowych 8 kg

https://elinea.com.pl/pl/p/Surf-proszek-do-prania-tkanin-kolorowych-8-kg-/2078

Proszek podobnie, jak płyn doskonale chroni kolor ubrań. Piękny zapach kwiatowy utrzymuje się na ubraniach cały dzień.

Omo Color proszek do prania tkanin kolorowych 7 kg

https://elinea.com.pl/pl/p/Omo-Color-proszek-do-prania-tkanin-kolorowych-7-kg/1125

Proszek doskonale czyści, chroni kolor, zapobiega szarzeniu materiałów. Nie należy go stosować do wełny i naturalnego jedwabiu. Pozostawia świeży, przyjemny zapach.

Ariel Color płyn do prania 4,95 L 90 prań

https://elinea.com.pl/pl/p/Ariel-Color-plyn-do-prania-4%2C95-L-90-pran/2528

Ten płyn to produkt do zadań specjalnych! Doskonale radzi sobie z wieloma zabrudzeniami, z którymi nie może uporać się wiele proszków. Jednocześnie ubrania są chronione, miękkie, a kolor pozostaje żywy. Plusem jest to, że nie zawiera fosforanów ani wybielacza.

Rękawice gospodarcze Master super mocne para

https://elinea.com.pl/pl/p/Rekawice-gospodarcze-Master-super-mocne-para/1861

Rękawice posiadają bawełnianą wyściółkę. Są grube i mocne, a przy tym miękkie oraz elastyczne, więc praca z nimi nawet cały dzień to przyjemność. Dodatkowo w części rękawicy zastosowano antypoślizgowe wykończenie. Wykonane zostały z lateksu i kauczuku naturalnego.

 

Ręczniki w roli Autocut 140 m niebieskie 2 warstwy opak. 6 szt. Papernet 412057

https://elinea.com.pl/pl/p/Reczniki-w-roli-Autocut-140-m-niebieskie-2-warstwy-opak.-6-szt.-Papernet-412057/713

 

Ręczniki są niezwykle miękkie i chłonne. Używam nie tylko do osuszania rąk, ale także są świetne do czyszczenia powierzchni. Nie rwą się i są wydajne. Polecam!