Mincer Pharma – CONTOUR ARCHITECT – walka z opadaniem owalu twarzy

Na skutek działania siły ciążenia skóra zaczyna nieestetycznie zwisać na policzkach, żuchwie, podbródku oraz szyi. W efekcie owal twarzy traci swój dotychczasowy kształt, a rysy ulegają zmianie. Zadaniem linii Contour Architect Mincer Pharma jest walka ze zwiotczeniami i grawitacyjnym opadaniem owalu twarzy.

Postępująca wiotkość skóry to efekt degradacji poziomu kolagenu. Jest on najważniejszym składnikiem struktury podporowej skóry. Z wiekiem włókna kolagenu zanikają, sprawiając, że skóra traci jędrność i gęstość oraz pojawiają się nieestetyczne zwisy. Rekonstrukcję fundamentów skóry i wzmacnianie architektury włókien sprężystych zapewni linia Contour Architect Mincer Pharma.

W skład linii wchodzą 4 produkty.

https://kupsobiezdrowie.pl/

 

MINCER PHARMA CONTOUR ARCHITECT KREM-REKONSTRUKTOR POD OCZY I NA POWIEKI

  • modeluje kontur oka
  • redukuje zmarszczki
  • niweluje opuchnięcia

Mincer Pharma Contour Architect to krem-rekonstruktor pod oczy i na powieki, którego formuła jest ściśle skoncentrowana na modelowaniu konturu oka i niwelowaniu opuchnięć.

Receptura oparta na innowacyjnym biostymuatorze kolagenowym, kolagenie z akcji i aktywatorze limfatycznym, działa niczym KOLAGENOWY ARCHITEKT SKÓRY w obszarze często narażonym na przedwczesną utratę jędrności i gęstości.

Moja opinia: Ten krem polecam osobom mającym problem z opadającą powieką. Mimo, że skorą pod oczami mam w stanie bardzo dobrym, to właśnie skóra na powiekach szczególnie, gdy dopada zmęczenia oka po długotrwałej pracy przy komputerze zaczyna nieestetycznie opadać skóra. Kosmetyk świetnie nawilża, napina, tak solidnie odżywia skórę powiek. Jest mocna, zregenerowana, wygląda na napiętą. Plusem jest to, że kosmetyk nie podrażnia skóry.

Mincer Pharma Contour Architect Krem-rekonstruktor na noc 1603

 

Krem rekonstruktor do twarzy na noc, CONTOUR ARCHITECT RECEPTURA N°1603

Krem rekonstruktor na noc z linii Contour Architect to preparat modelujący owal twarzy, zagęszczający skórę oraz redukujący zmarszczki. Receptura zawiera takie składniki jak biostymulator kolagen, niacinamid oraz kolagen z akacji.

Moja opinia: Odkryłam fantastyczny krem do pielęgnacji szyi. Odkąd go używam na szyję i dekolt skóra jest mocno nawilżona, gładka, odżywiona i zregenerowana. Kosmetyk silnie działający ale delikatny, nie podrażnia skóry. Uwielbiam stosować także na dekolt, szczególnie gdy czuję, że skóra miała zbyt duży kontakt ze słońcem (którego unikam). Polecam!

konturujący krem do twarzy, CONTOURARCHITECT 1601


Konturujący krem na dzień z linii Contour Architect to preparat silnie ujędrniający skórę, redukujący zmarszczki oraz zapewniający efekt liftingu. Preparat koncentruje się na walce z grawitacyjnym opadaniem skóry. Receptura zawiera takie składniki jak anti-gravity complex, ekstrakt z machoniowca oraz kolagen z akcji, które pomagają skórze w walce z wiotczeniem i zmniejszają widoczne skutki grawitacji dając efekt liftingu owalu twarzy.

Moja opinia: Krem ma bardzo niski filtr, dlatego używam go na dzień na twarz i szyję w warunkach domowych. Nie należy do najlżejszych, stąd z pewnością poleciłabym osobom o skórze suchej lub na okres grzewczy. Świetnie nawilża, wygładza. Podkład na nim wygląda fajnie tak świeżo, skóra robi wrażenie wypoczętej.

Serum multikolagenowe do twarzy, Contour Architect 1605

Serum multikolagenowe na twarz, szyję oraz dekolt z linii Contour Architect to preparat błyskawicznie wygładzający skórę i wzmacniający jej strukturę, a także redukujący głębokie zmarszczki. Receptura zawiera takie składniki jak biofiltrat drożdżowy, kolagen z akacji i kolagen morski.

Moja opinia: A oto ulubieniec z całej mojej serii.  W pięknej estetycznej buteleczce znajduje się serum o delikatnej konsystencji, które szczególnie miło używać podczas gorącego sezonu. Używam kilka kropli na twarz, szyję i dekolt przed nałożeniem kremu o treściwszej konsystencji. Aczkolwiek serum już pięknie nawilża skórę, jest taka napięta, głęboko odżywiona. Przy długotrwałym stosowaniu zmarszczki zaczynają wyglądać na płytsze, skóra jest jędrna.

Polecam!