Yoga na Twarzach – cudowna poduszka przeciwzmarszczkowa

Sen powinien być regeneracja dla naszej twarzy, ale często z rana twarz wydaje się być opuchnięta, a pod oczami pojawiają się nowe zmarszczki. To nie wina nieprzespanej nocy, ale okazuje się, że … złej poduszki! Tradycyjne poduszki sprawiają, że, gdy śpimy na boku pół twarzy wgniata się w poduszkę i przez całą noc utrwalają się zmarszczki, a rano w lustrze można podziwiać tego niechlubne efekty.

Na szczęście wynaleziono cudowną poduszkę Przeciwzmarszczkową – Yoga na Twarzach.

 

Poduszka przeciwzmarszczkowa

 

 

  • Chroni Twoją twarz przed powstawaniem zmarszczek podczas snu. Czy wiesz, że niewłaściwe ułożenie twarzy na boku przez 7-9 h snu utrwala zmarszczki.
  • Motylkowy kształy poduszki ma dodatkowe podparcie odcinka szyjnego, więc doskonale śpi się na plecach. Skrzydła motyla są podparciem dla twarzy śpiąc na boku, dzięki czemu nie ugniatamy policzka i nie tworzymy bruzd nosowo-wargowych oraz zmarszczek mimicznych.
  • dostępna w wersji wypełnienia silikonem antyalergicznym lub organiczną łuską gryki z ekologiczną lawendą.
  • ręcznie szyta w polsce ze specjalnie wybranego materiału
  • do wyboru 3 kolory
  • Poduszka ma poszewkę z niewidoczym suwakiem, dzięki czemu można poszewke wygodnie i szybko zdjąć i uprać.
  • w zestawie z dodakowym materiałowym woreczkiem podróżnym, abyś mogła ją zabrać ze sobą gdzie chcesz bez obawy o higienę.

Moja opinia:

Poduszka wygląda przede wszystkim niezwykle estetycznie, zwłaszcza świetnie będzie komponować się w nowoczesnych pomieszczeniach.

Kolorystyka jest piękna, posiadam wersję granatową z wypełnieniem silikonowym i ciemnoróżową z wypełnieniem z łuski gryki.

Materiał wierzchni jest gładki w dotyku, przyjemny, delikatny. Tym samym materiał jest delikatny dla skóry twarzy.

Kształt poduszki jest stworzony do tego, aby podczas spania policzek i okolice oka nie wciskały się w poduszkę. Mam dość wysokie kości policzkowe, do tego mocno pogłębiającą się dolinę łzową, więc tradycyjne poduchy wyrządzały wiele krzywdy mojej twarzy. Rano budziłam się wręcz z linią załamania na poziomie policzka i doliny łzowej. Poduszka Yoga na Twarzach sprawia, że moja twarz rano wygląda po prostu pięknie. Nie mam zagnieceń, opuchnięć, u mnie zwłaszcza na górnej części policzka.

Cudowna poduszka, którą każda z nas powinna mieć, bo w końcu koło 6-8 godzin codziennie możemy świadomie zadbać o wygląd swojej twarzy.

Polecam!