Dorczak Designer – urok dekoracyjnych poduszek

 

Dodatki dekoracyjne potrafią dodać wnętrzu niesamowitego klimat przytulności. Myślę, że teraz kiedy za oknem zimno, a my coraz więcej czasu spędzamy w domu to pragniemy czuć się dobrze w naszym zaciszu. Dzisiejszy wpis poświęcony jest dodatkom Dorczak Designer, które łączą w sobie nowoczesność i klasykę, elegancję i przytulność.

https://www.dorczakdesigner.pl/

Pomysł na otwarcie firmy zrodził się w związku z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Inspiracją było rozwijające się nowoczesne budownictwo i wykorzystywanie co raz to nowszych materiałów dostosowanych do potrzeb klientów. Wszystko to ma ogromny wpływ na wyposażenie wnętrz, które oczekuje nowych rozwiązań tak, aby podkreślić jego największe atuty i nadać niepowtarzalny, indywidualny charakter.

 

Poduszka dekoracyjna to bardzo istotny element dekoracyjny Naszego mieszkania. W prosty i łatwy sposób możesz podkreślić lub nadać charakter w Twoim wnętrzu. Często również pozwala to na szybką zmianę wystroju wnętrza. U nas możesz dobrać nie tylko wymiar, wzór, kolor, ale również materiał i jego strukturę po wszelkie dekoracyjne dodatki tj. wpustki, taśmy, sznury, frędzle itp. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie, chętnie pomożemy dobrać wszystkie elementy tak ,aby stworzyć indywidualną poduszkę, która odzwierciedla Ciebie w Twoim wnętrzu.

 

Zapraszam do przeglądu pięknych poduszek dekoracyjnych Dorczak Designer. Poduszki wykonane są w niezwykle elegancki sposób z wytrzymałej, solidnej tkaniny tapicerskiej. Występują w wielu nowoczesnych, jak i stylizowanych na styl retro modelach. Moje ulubione to te posiadające design kwiatów, liści, drzew – idealnie komponują się z kanapą w stonowanym jednym kolorze.

Poduszki Dorczak Designer są także niesamowicie użytkowe. Mięsiste, grube, służą idealnie, jako podparcie pod plecy. Zdejmowana poszewka sprawia, że będą zachowane w stanie idealnym przez długi czas.

Poza tym jest to produkt 100% polski, warto wspierać to co polskie:)

 

Poduszka dekoracyjna Arabeska 40×60

https://sklepdorczakdesigner.pl/poduszka-dekoracyjna-arabeska-40×60-p-91.html

Poduszka dekoracyjna Autumn 40×60

https://sklepdorczakdesigner.pl/poduszka-dekoracyjna-autumn-40×60-p-19.html

Poduszka dekoracyjna Czarno- białe romby 50×50

https://sklepdorczakdesigner.pl/poduszka-dekoracyjna-czarno-biale-romby-50×50-p-84.html

Poduszka dekoracyjna Fleurs 50×50

https://sklepdorczakdesigner.pl/poduszka-dekoracyjna-fleurs-50×50-p-80.html

Poduszka dekoracyjna Heksagony 40×60

https://sklepdorczakdesigner.pl/poduszka-dekoracyjna-heksagony-40×60-p-164.html

Poduszka dekoracyjna Lawenda 45 x 45

 

https://sklepdorczakdesigner.pl/poduszka-dekoracyjna-lawenda-45-x-45-p-40.html

 

Poduszka dekoracyjna Monster jasne tło 45 x 45

https://sklepdorczakdesigner.pl/poduszka-dekoracyjna-monster-jasne-tlo-45-x-45-p-162.html

Lampion Różowy

 

https://sklepdorczakdesigner.pl/lampion-rozowy-p-25.html

Szklany lampion to dodatek pasujący do każdej aranżacji.
Sprawdzi się jako dekoracja salonu lub balkonu, tarasu.
Bambusowa rączka pełni jednocześnie rolę dekoracyjną i funkcję uchwytu, dzięki któremu latarenkę możesz także powiesić. Wysokość 22 cm