Jewel Candle – niezwykłe świece z biżuterią:)


Palenie świec to nieodłączny element mojego zacisza domowego. Piękne zapachy w pomieszczeniu relaksują, wywołują tylko pozytywne uczucia. Szczególnie teraz doceniamy magię zapachowych świec w towarzystwie dobrej książki i ciepłego koca. Pora jesienna to najlepszy czas na sięgnięcie po swój ukochany zapach.

Dziś o biżuteryjnych świecach…, w których odnajdziemy ukrytą biżuterię niespodziankę.

https://www.jewelcandle.pl/

Iced Blossom

https://www.jewelcandle.pl/products/swieca-z-bizuteria-iced-blossom

Mamo Jesteś Wspaniała

https://www.jewelcandle.pl/products/swieca-z-bizuteria-mama

My favorite person

https://www.jewelcandle.pl/products/swieca-z-bizuteria-my-favorite-person

 

Creamy Vanilla

https://www.jewelcandle.pl/products/swieca-z-bizuteria-creamy-vanilla

 

Ta świeca jest idealna dla mnie, wielbicielki zapachu wanilii. Wanilię kocham w każdym wydaniu, natomiast świeca zapachowa, która wypełnia mieszkanie tym przytulnym, delikatnym aromatem jest moim marzeniem.

Świeca ma bardzo intensywny zapach, wanilia jest jednocześnie niedusząca, niezbyt słodka, taka powiedziałabym elegancka. Wystarczy, że wieczorem palę świecę koło godziny, a zapach jest wyczuwalny jeszcze następnego dnia rana.

Jest to piękny, niezwykły zapach. Cudowne opakowanie, piękna srebrna biżuteria sprawia, że to fantastyczny pomysł na prezent.

Cookies & Cream

https://www.jewelcandle.pl/products/swieca-z-bizuteria-cookies-and-cream

To kolejny przecudowny zapach, który warto mieć tej jesieni. Zwłaszcza, jeśli wraca się po długim zimnym jesiennym spacerze i jedyne czego się pragnie to otulić się w zakamarkach ciepłego koca z kubkiem gorącej herbaty. Zapach maślanych ciasteczek z nutą wanilii otula, relaksuje i uspokaja.

Jest równie intensywny, jak zapach wanilii, to prawdziwy rarytas dla łakomczuchów. Polecam!

 

A oto piękna biżuteria, którą można otrzymać w świecy! Nie można się doczekać jej i palenie świecy jest bardzo ekscytujące:)!