MyBestCollaGEN – nutrikosmetyk z kolagenem do pielęgnacji skóry od wewnątrz


 

Cenie sobie kolagen, jako ten składnik kosmetyków, który daje zauważalne efekty poprawy jędrności i elastyczności skóry. Z zainteresowaniem i dużymi oczekiwaniami zatem podeszłam do kolagenu zamkniętego w suplemencie diety od My Best Pharm. Czy efekty 3 – miesięcznej suplementacji przyniosły efekty, o tym w dalszej części wpisu. Zapraszam!

 

https://mybestpharm.pl/pl/

MyBestPharm to marka, która powstała z fascynacji naturalną medycyną i zdrowym stylem życia. Produkty MyBestPharm mają innowacyjny, nowoczesny skład, łączący najnowsze, zaawansowane technologie produkcyjne z wieloletnią tradycją i doświadczeniami w stosowaniu substancji naturalnego pochodzenia. Wybieramy klinicznie sprawdzone, chronione patentami składniki pochodzące z całego świata. Za substratami wchodzącymi w skład produktów MyBestPharm stoją silne dowody medyczne, a więc nie ma tu składników przypadkowych.

Elementy wzbogacające skład suplementów MyBestPharm to substancje o udowodnionym naukowo korzystnym wypływie na zdrowie, wygląd i samopoczucie (posiadające oświadczenia zdrowotne i żywieniowe). Suplementy MyBestPharm są innowacyjne i unikalne. Przez wiele lat pracowaliśmy, aby stworzyć produkty (m.in. takie jak MyBestCollaGEN, MyBestySlim, MyBestBeauty czy MyBestDetox), które nie mają konkurencji w Polsce i na świecie. Nasze suplementy diety są znakomitym przykładem powiązania innowacyjności z tradycją. Składniki w naszych preparatach są precyzyjnie dobrane, a ich wpływ dokładnie przebadany i poparty opiniami środowisk naukowych -nie eksperymentujemy na konsumentach, choć produkty, które Wam przekazujemy niosą ze sobą powiew nowości, świeżości, indywidualności i nowego wymiaru suplementacji.

Dbamy o wysoką przyswajalność składników i ich wzmocnione działanie, które przekłada się na efekty suplementacji. Precyzyjnie dobieramy porcje składników i uwzględniamy sposób, w jaki poszczególne składniki oddziałują na siebie nawzajem. Każdy nasz produkt jest odpowiedzią na konkretne potrzeby naszych Klientów. Dbanie o Wasze zdrowie, urodę, kondycję jest najwyższym priorytetem ekspertów MyBestPharm. Zależy nam na zaufaniu, a w tej kwestii bezpieczeństwo naszych Klientów jest podstawą.

 

MyBestCollaGEN

 

https://mybestpharm.pl/landing-page/mybest-collagen/

MyBestCollaGEN to innowacyjna kompozycja 3 rodzajów kolagenu, czyli kolagenów z 3 różnych linii produkcyjnych, od 3 producentów:

1. NatiCol 4000
2. HM Copalis
3. Nutricol

Wszystkie kolageny w naszym suplemencie są pochodzenia morskiego, a każdy z nich zawiera 3 typy kolagenu (od I do III), czyli działa na skórę kompleksowo.

Suplement MyBestCollaGEN można stosować samodzielnie bez ograniczeń czasowych. Nie stosować jednocześnie z innymi suplementami diety bez konsultacji z lekarzem.

Można stosować razem z MyBestBeauty, należy jednak przyjmować suplementy przy innym posiłku. Wspólne stosowanie obu – maksymalnie przez 3 miesiące. Po tym czasie można kontynuować stosowanie jednego z nich bez ograniczeń czasowych.

Kolagen morski NatiCol® 4000 w MyBestCollaGEN to jeden z najbardziej cenionych i sprawdzonych hydrolizatów kolagenowych na świecie. Zawiera ponad 93% czystego białka pochodzenia morskiego, które jest mieszaniną naturalnych peptydów różnej wagi molekularnej, w tym dipeptydów i tripeptydów. Posiada neutralne pH 5,6-7,0.

NatiCol® 4000 produkowany jest przez francuską firmę Weishardt Group,powstałą w 1839 roku, a więc z blisko 200 letnim doświadczeniem. Hydrolizowany kolagen jest komponentem spożywczym i kosmetycznym o szerokim zastosowaniu.

NutriColl jest najwyższej klasy kolagenem norweskiej firmy Seagarden.Posiada w swoim składzie biologicznie aktywne peptydy. Jego wartość potwierdziły badania medyczne.

Kolagen HM Copalis produkowany jest przez francuską firmę Copalis,będącą światowym liderem w produkcji kolagenu pochodzenia morskiego.Jest on również bogaty w bioaktywne peptydy, identyczne jak te występujące w ludzkim kolagenie.

 

MOJA OPINIA:

Lubię dobre suplementy, które stosuję doraźnie od czasu do czasu, kiedy widzę, że stan skóry ulega gwałtownemu pogorszeniu np. pod wpływem stresu, na który nie zawsze mamy wpływ.

Ogromnym plusem tego nutrikosmetyku jest dla mnie zestaw 3 wartościowych kolagenów w składzie. Dobry kolagen przyjmowany od wewnątrz potrafi zdziałać wiele dobrego dla skóry. Kolagen jest bardzo ważnym elementem naszej tkanki łącznej, jest głównym składnikiem ścięgien. Jest on odpowiedzialny za sprężystość, jędrność i nawilżenie naszej skóry.

Nutrikosmetyk otrzymujemy w bardzo praktycznym estetycznym opakowaniu.  Jedno opakowanie liczy 120 tabletek. Opakowanie powinno starczyć na 30 dni suplementacji. Tak, jak zawsze zdecydowałam się na 3 miesięczną suplementację.

Już po kilku tygodnich suplementacji zauważyłam pozytywne zmiany na skórze przede wszystkim twarzy. Taki pierwszy pozytywny efekt to dobrze nawilżona skóra. Nie miałam więc kłopotów ze ściągniętą, wiotczejącą skórą albo powstawaniem takich lekkich złuszczeń, szczególnie na czole i wokół nosa. Była miękka, delikatna, jędrna.

Uważam, że suplement My Best Collagen to bardzo skuteczny sposób na zadbanie o swoją skórę,  ale także i włosy i paznokcie także od wewnątrz. Sądzę, że kiedy inwestujemy w dobre kremy przeciwzmarszczkowe, warto także pomyśleć o dobrej wewnętrznej suplementacji, tak aby w walce o piękny wygląd skóry, włosów i paznokci odnieść zwycięstwo:-)