Villa Italia – lampiony dekoracyjne na jesień i zimę

Za oknem zimno, a my coraz więcej czasu spędzamy w domu to pragniemy czuć się dobrze w naszym zaciszu. Dzisiejszy wpis poświęcony jest dodatkom Villa Italia, które łączą w sobie nowoczesność i klasykę, elegancję i przytulność.

https://www.villaitalia.pl/

Na początek producent o sobie:

Villa Italia to marka wysokiej klasy porcelany stołowej, szkła, sztućców oraz dodatków stołowych. Kolekcję porcelany tworzą przede wszystkim pełne elegancji serwisy obiadowe i herbaciane, opracowywane w studiu projektowym w Mediolanie i zastrzeżone na rynku polskim.

Porcelana wyróżnia się niezwykłą białością i wyjątkowo gładkim szkliwem oraz pięknym wzornictwem. Jej jakość podnoszą dodatkowo elementy wykonane i malowane ręcznie.

Sztućce z kolekcji Villa Italia wykonane są z najwyższej jakości stali typu 18/10. Piękne i różnorodne wzornictwo sprawia, że nasze sztućce będą ozdobą każdego stołu.

Kolekcja Villa Italia skierowana jest do odbiorców o wysublimowanym guście, ceniących przedmioty codziennego użytku zarówno za ich walory estetyczne, jak i funkcjonalne. Tworzymy kolekcje bardzo różnych dodatków stołowych w pięknych kolorach i ciekawym wzornictwie, ale zarazem staramy się, aby wszystkie nasze wyroby były praktyczne i wygodne w użytkowaniu.

/Źródło: https://www.villaitalia.pl/webpage/o-firmie.html/

Uwielbiam sezon jesienno-zimowy m.in za ten przytulny, ciepły klimat, który można stworzyć w domu, dzięki cudownym lampionom.

Lampion czarny szklany NOTTE – LED liść

https://www.villaitalia.pl/lampion-czarny-notte-led-lisc.html

Pełen uroku lampion NOTTE, wykonany ze szkła, z oświetleniem LED. Po zapaleniu wprowadza niezwykły nastrój. Lampion szklany NOTTE jest uniwersalny – dzięki zasilaniu bateryjnemu może być umieszczany w dowolnym miejscu. W salonie, sypialni, na balkonie czy tarasie lampiony stworzą zachwycające, nietuzinkowe akcenty świetlne. Lampion NOTTE – Liść z zewnątrz wykończony jest matowo, w środku posiada lustrzaną, miedzianą powłokę odbijającą światło. Produkt jest estetycznie wykonany, co sprawia, że efektownie prezentuje się również na stole, na przykład podczas kolacji.

Lampion czarny szklany NOTTE – LED jesień

https://www.villaitalia.pl/lampion-czarny-szklany-notte-led-jesien.html

Pełen uroku lampion NOTTE, wykonany ze szkła, z oświetleniem LED. Po zapaleniu wprowadza niezwykły, jesienny nastrój. Lampion szklany NOTTE jest uniwersalny – dzięki zasilaniu bateryjnemu może być umieszczany w dowolnym miejscu. W salonie czy sypialni lampiony stworzą zachwycające, nietuzinkowe akcenty świetlne. Lampion NOTTE – Jesień z zewnątrz wykończony jest matowo, w środku posiada lustrzaną, miedzianą powłokę odbijającą światło. Produkt jest estetycznie wykonany, co sprawia, że efektownie prezentuje się również na stole, na przykład podczas kolacji.

 

Lampion czarny szklany NOTTE – LED Święta

https://www.villaitalia.pl/lampion-czarny-szklany-notte-led-swieta.html

Pełen uroku lampion o tematyce zimowej, wykonany ze szkła, z oświetleniem LED. Z zewnątrz lampion jest czarny i matowy, a jego wnętrze jest srebrne i błyszczące. Po włączeniu lampion wprowadza w pomieszczeniu niezwykły nastrój. W miarę jak dni stają się coraz krótsze, dzięki lampionowi NOTTE wieczory stają się bardziej przytulne. Dzięki zasilaniu bateryjnemu, lampion dekoracyjny może być umieszczony w dowolnym miejscu, nawet w pobliżu zasłon. Lampion jest uniwersalny i może mieć zastosowanie w wielu pomieszczeniach. W salonie, sypialni, holu czy oranżerii lampiony NOTTE będą stanowiły przytulne akcenty świetlne.

Lampion NOTTE pozwala na stworzenie zimą przytulnej atmosfery i niepowtarzalnego klimatu w domu. Lampka jest estetycznie wykonana, co sprawia, że będzie niebanalną ozdobą stołu lub wnętrza. Lampion NOTTE to pomysł na oryginalny upominek.

 

Lampion srebrny szklany NOTTE – LED zima

https://www.villaitalia.pl/lampion-notte-led-zima.html

Lampion szklany z dekoracją o tematyce zimowej, z oświetleniem LED. Po włączeniu lampion wprowadza w pomieszczeniu niezwykły nastrój. W miarę jak dni stają się coraz krótsze, dzięki lampionowi NOTTE wieczory staną się bardziej przytulne. Lampion dekoracyjny NOTTE jest uniwersalny – dzięki zasilaniu bateryjnemu może być umieszczony w dowolnym miejscu, nawet w pobliżu zasłon. W salonie, sypialni, holu czy oranżerii lampiony NOTTE będą stanowiły przytulne akcenty świetlne.

Lampion NOTTE pozwala na stworzenie zimą przytulnej atmosfery i niepowtarzalnego klimatu w domu. Lampka jest estetycznie wykonana, co sprawia, że będzie niebanalną ozdobą stołu lub wnętrza. Lampion NOTTE to pomysł na oryginalny upominek.

 

Moja opinia:

Lampiony Villa Italia zachwyciły mnie niezwykłą elegancją w połączeniu z prostotą i nowoczesnością wykonania. Są wykonane w sposób niezwykle estetyczny. Szczególnie spodobało mi się ich jesienne wydanie. Czarna zewnętrzna powłoka w połączeniu z błyszczącym wnętrzem, cudownie ułożone liście stwarzają w moim salonie piękny jesienny nastrój.

Lampiony dają odpowiednią ilość światła, pozwalającą na spokojny relaks podczas jesiennych wieczorów. Wykonane są z najwyższą starannością, zatem stanowią niezwykle efektowny pomysł dla prezent dla każdego.

Polecam lampiony Notte każdemu, który pragnie upiększyć wnętrze swojego mieszkania, zadbać o cudowny klimat.