100 procent Natury – zapraszam do miodowej krainy!

Dobry naturalny miód ceniony jest od lat nie tylko w polskiej tradycji. Słodka substancja już od czasów starożytnych znana jest  jako produkt zdrowotny i dodatek wzbogacający smak wielu napojów i potraw. Ekologia to także zaleta przekonująca do delektowania się miodem pszczelim. Wszystkie kwiaty, z których pszczoły pozyskują nektar, przekazują swoje wyjątkowo wartościowe naturalne bogactwo. Miód znany jest też z dobrych właściwości uspokajających, dobrze wpływających na bezsenność, co jest ważne w dzisiejszych nerwowych czasach w jakich żyjemy. Dziś chciałabym przedstawić dobre, sprawdzone miody pełne zdrowia – Miody ze 100% Natury!

https://100procent-natury.pl/

Sklep o sobie;

Serdecznie witamy w internetowych delikatesach 100% natury! Ten wyjątkowy sklep powstał z zamiłowania do zdrowego i pysznego jedzenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest w aktualnych czasach nabyć naturalne i pełne smaku produkty spożywcze. Współpracujemy tylko ze spełniającymi nasze oczekiwania, zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami oraz producentami. Nasze produkty są skrupulatnie opisywane, dzięki czemu doskonale wiesz, co nabywasz. Wśród asortymentu możesz przebierać między soczystymi i świeżymi warzywami, owocami, miodami o doskonałych właściwościach, przyprawami i ziołami, jajkami, bakaliami, olejami, kaszami i wieloma innymi. Przy sprzedaży kierujemy się wysoką jakością oraz działaniem korzystnym dla zdrowia. Wiele produktów posiada certyfikaty poświadczające wysoką jakość, naturalność oraz bezpieczeństwo użytkowania.

 

ZIOŁOMIÓD ARONIOWY

https://100procent-natury.pl/pl/p/ZIOLOMIOD-ARONIOWY/298#galleryName=productGallery,imageNumber=1

Ziołomiód aroniowy jest produktem pszczelim, który powstaje wskutek połączenia miodu z naturalnie zakonserwowanymi przez pszczoły owocami aronii. Aronia jest źródłem bioflawonoidów, które chronią organizm przed bakteriami, wirusami i szkodliwym działaniem słońca. Ziołomiód aroniowy jest też bardzo ceniony ze względu na działanie wspomagające leczenie chorób układu krążenia i układu pokarmowego. Smak jest dość charakterystyczny, słodki z delikatnym cierpkim posmakiem.

ZIOŁOMIÓD SOSNOWY

https://100procent-natury.pl/pl/p/ZIOLOMIOD-SOSNOWY/301#galleryName=productGallery,imageNumber=2

Ziołomiód jest produktem pszczelim, który powstaje z pożywki, która traktowana jest przez pszczoły jak nektar. W przypadku ziołomiodu sosnowego pożywką jest sok z sosny. Do jego właściwości należy działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, przez co polecany jest na przeziębienie. Aromat jest wyczuwalny, a smak delikatnie ostry.

 

ZIOŁOMIÓD NAWŁOCIOWY

https://100procent-natury.pl/pl/p/ZIOLOMIOD-NAWLOCIOWY/1117

ZIOŁOMIÓD MALINOWY

https://100procent-natury.pl/pl/p/ZIOLOMIOD-MALINOWY-380-G./299#galleryName=productGallery,imageNumber=2

Miód posiada działanie napotne, przeciwgorączkowe, wzmacnia system nerwowy.

Pasiek z którą współpracujemy wytwarza miody naturalne, które ulegają krystalizacji. Przed przystąpieniem do współpracy razem z właścicielem rozwoziliśmy pasieki po Polsce, aby mieć pewność czy miody pozyskiwane są z dala od zanieczyszczeń i przemysłu.  Byliśmy nawet w rozlewni i obserwowaliśmy cały proces produkcji, po to aby mieć pewność iż miody wytwarzane są z należytą starannością.

 

Moja opinia:

Ziołomiody zachwyciły mnie niesamowicie swoimi oryginalnymi smakami, zarazem są niezwykle delikatne. Idealny, jako dodatek do przekładania pieczywa, ale także do herbaty. Mój ulubieniec to miód aroniowy, delikatnie kwaskowy, posiada silne właściwości antyoksydacyjne.

Ziołomiód sosnowy posiada właściwości przeciw przeziębieniu ale także świetnie wspomaga regeneracje organizmu. Podobnie miód nawłociowy polecam dla wzmocnienia organizmu, dodania energii.

Miód malinowy jest fantastyczny, jako dodatek do suchych wafli, zdrowa wersja słodkości dla każdego.

Polecam!