Beezuu – zamiłowania do pięknej biżuterii

Każda kobieta pragnie mieć w swojej kolekcji piękną i niezwykłą biżuterię. Elegancką, dodającą kobiecości, wzbudzającą zachwyt otoczenia. W poszukiwaniu takiej biżuterii natrafiłam na BEEZUU.

Na początek firma o sobie:

https://beezuu.pl/

 

Marka BeeZuu powstała z potrzeby rozwoju i zamiłowania do pięknej biżuterii. Z biżuterią związani jesteśmy od lat, dzięki czemu zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam na tworzenie bardzo dobrej jakościowo biżuterii w przedziale cenowym dostępnym niemalże każdego. Długa droga, którą przebyliśmy od momentu, kiedy pomysł na własną markę zakiełkował w naszych głowach, zaowocowała piękną biżuterią w każdym detalu. Nasza biżuteria w całości powstaje w Polsce, w naszej pracowni, dzięki czemu nadzorujemy każdy etap produkcji i jesteśmy pewni jakości i trwałości każdego elementu.

Pozłacana biżuteria srebrna, którą produkujemy powlekana jest grubą warstwą 24K złota. Warstwę grubości 2 mikronów osiągamy dzięki kąpieli galwanicznej. Jest to metoda elektrolityczna, która wykorzystuje prąd stały. Wynikiem tego zjawiska jest to, że prąd elektryczny przechodzący przez układ elektrolityczny redukuje jony metalu rozpuszczone w roztworze, co tworzy warstwę metalu szlachetnego na przedmiocie. Dzięki temu osadzona warstwa złota jest trwała i równomierna na całej powierzchni biżuterii.

W naszym sklepie, znajdziecie również biżuterię srebrną rodowaną. Charakteryzuje się ona srebrzysto białą barwą. Warstwa rodu, którą powlekamy naszą biżuterię srebrną, ma na celu zwiększyć jej blask i połysk oraz wydobyć to co najlepsze z cyrkonii oprawionych w srebro. Dodatkowo warstwa rodu zabezpiecza biżuterię srebrną przed normalnym dla tego metalu procesem utleniania. Biżuteria nie ciemnieje i błyszczy się przez długi czas. 

Na każdy element naszej srebrnej biżuterii, dodatkowo przed położeniem warstwy złota lub rodu, nakładamy warstwę palladu. Pallad to metal cenniejszy od złota, o jasno białym kolorze. Oczywiście jest on niewidoczny pod warstwą złocenia, jednak ma to na celu zabezpieczenie powierzchni przed migracją różnych pierwiastków ze stopu srebra, które mogłyby, z czasem, powodować różnego rodzaju przebarwienia i skazy na biżuterii. Jest to bezpieczny substytut niklowania, które lata temu miało podobny cel jak teraz palladowanie.

Zapraszam do przeglądu pięknej biżuterii BEEZUU- zdjęcia pochodzą ze strony producenta. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższą jakością i precyzją.

 

NASZYJNIK Z LITERKĄ A SREBRNY POZŁACANY

https://beezuu.pl/naszyjnik-z-literka-a-srebrny-pozlacany

 

WISIOREK SREBRNY POZŁACANY PSZCZÓŁKA

https://beezuu.pl/wisiorek-zloty-pszczolka

SREBRNY WISIOREK Z CYRKONIAMI ÓSEMKA

 

https://beezuu.pl/srebrny-wisiorek-z-cyrkoniami-osemka

BRANSOLETKA SZNURKOWA MOTYLEK SREBRNY POZŁACANY

https://beezuu.pl/bransoletka-sznurkowa-motylek-srebrny-pozlacany

PIERŚCIONEK AŻUROWY SREBRNY POZŁACANY

https://beezuu.pl/srebrny-pozlacany-pierscionek

 

PIERŚCIONEK SREBRNY ŁEZKA

https://beezuu.pl/srebrny-pierscionek-lezka

PIERŚCIONEK SREBRNY POZŁACANY KWIATEK

https://beezuu.pl/pierscionek-srebrny-kwiatek

KOLCZYKI SREBRNE POZŁACANE MYSZKA MIKI

https://beezuu.pl/zlote-kolczyki-myszka-miki

SREBRNE POZŁACANE KOLCZYKI SERDUSZKA

https://beezuu.pl/kolczyki-serduszka

KOLCZYKI KOŁA WISZĄCE SREBRNE 24MM

https://beezuu.pl/srebrne-kola-wiszace-24mm

Modne i ponadczasowe kolczyki wiszące w kształcie koła to dodatek idealny jako biżuteria na co dzień, jak i ta, która zakładamy do kreacji wieczorowych. Średnica kolczyków to 24mm – będą idealnie prezentować się u młodszych dziewczyn i dorosłych kobiet. Kolczyki wykonano ze srebra próby 925, a następnie pokryto warstwą rodu, dzięki czemu ich blask będzie trwał przez długi czas. Dzięki rodowaniu srebro jest odporne na utlenianie (nie ciemnieje) oraz ma większą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ich kształt nigdy nie wyjdzie z mody, dzięki czemu kupując nasze kolczyki, masz pewność, że będziesz je nosić przez długi czas.

 

Moja opinia:

Wybrałam dla siebie urocze kółeczka, które są ponadczasowe. Dostępne są również w wydaniu złotym, choć jeśli kółka to zawsze wybieram srebro!

Są piękne, odpowiednio grube i wielkość 24 mm jest idealna na co dzień, a właściwie na każdą okazję. Srebro jest odporne na zniszczenia, kolczyki nie zdejmuję do kąpieli, mycia włosów itp., a nie zauważyłam żadnego matowienia, czy ciemnienia.

Kolczyki przychodzą opakowane w bardzo urocze różowe pudełeczko, w którym można je przechowywać, stanowi ozdobę toaletki.

Polecam!