Heklowanie na Zawołanie – ciepłe akcesoria zimowe!

Dzisiejszy wpis jest poświęcony niezwykłym akcesoriom zimowym Heklowanie na Zawołanie. Czapki, opaski w całości robione są ręcznie na szydełku (stąd ich bardziej zwarta forma) i na drutach. Są proste w formie, atrakcyjnie kolorystycznie, z włóczek dobrej jakości, jak najbardziej naturalnych.
“Jesteśmy koleżankami z pracy. Połączyła nas oprócz wspólnego biurka miłość do szydełka.
Włóczka, sznurek bawełniany i mnóstwo pasji do składniki z których powstają niepowtarzalne rzeczy. Przeważnie nasze prace robione są w pojedynczych egzemplarzach, co podkreśla ich unikatowy charakter.
Nie tylko czapki, ale także kominy, szale, opaski, torebki oraz nerki, a także maskotki. Wszystko w różnych rozmiarach i kolorach.
We wszystko wkładamy całe nasze serca.
Cieszymy się że możemy dla Was tworzyć
Moja opinia:
Czapki Heklowanie na Zawołanie wykonane są  z niezwykle grubej włóczki, to czapki doskonała na największą zimową zawieruchę. Jednocześnie, jako że materiały użyte są naturalne przyjazne dla skóry, czapka pozwala swobodnie oddychać skórze głowy. Nie ma tu mowy o gryzieniu, pojawianiu się zaczerwienienia, wrażliwości na włóczkę. Czapka jest długa, można ją naciągnąć dobrze na uszy. Dzięki temu, że jest wywijana mogę polecić ją osobom, którym szczególnie zależy na cieple w okolicy uszu. Nosi się ją świetnie!

Jestem pod wrażeniem, jak pięknie zarówno czapki, jak i opaski zostały wykonane. Widać ogromną solidność, rzetelne podejście do sztuki szydełkowania. Wszystko jest tak pięknie, równo wykonane, że nabiera się samemu szacunku aby dbać o te rzeczy. Ponadto, czapka jest niezwykle solidnie wykonana. Po praniu nie traci fasonu, ani koloru. Wierzę, że czapka posłuży mi na lata, bo jest taka codzienna, ciepła, komfortowa, ale nie pozbawiona wyjątkowego stylu.

Na uwagę zasługują piękne, żywe kolory czapek i opasek i możliwość doboru do wielu stylizacji!

 

Polecam!