Skincare Lover – sklep z pięknymi dodatkami dla kobiety

Skincarelover jest odpowiedzią na potrzebę posiadania wysokiej jakości produktów do dbania o swój wygląd oraz samopoczucie w sposób holistyczny oraz indywidualny.  To miejsce, gdzie realne potrzeby urodowe spotykają jakość oraz starannie dobrany, przemyślany asortyment.

Na początek kilka słów producenta o swojej ofercie:

Skincarelover to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. 

W ofercie mamy również produkty naturalne, wegańskie oraz organiczne. Skincarelover to drogeria online powstała z pasji do świadomej i holistycznej pielęgnacji. Wierzę, że każda z nas jest Skincarelover na swój unikatowy sposób. Przecież każda kobieta, niezależnie od wieku i upodobań lubi o siebie zadbać oraz poczuć się wyjątkowo. Oczywiście, mamy różne potrzeby jeśli chodzi o pielęgnację i styl życia, dlatego stawiamy na indywidualne podejście.

https://skincarelover.eu/

 

Masażer do twarzy 3D z kwarcu różowego CRYSTALLOVE

 

https://skincarelover.eu/masazer-do-twarzy-3d-z-kwarcu-rozowego-crystallove

Roller 3D z kwarcu różowego natychmiastowo ujędrnia skórę, liftinguje ją i wygładza. Karbowane końcówki zapewniają efekt liftingu i drenażu limfatycznego: usunięcie złogów z układu limfatycznego, pobudzenie krążenie krwi i zwiększenie dotlenienia skóry. Masaż wałeczkiem zmniejsza opuchliznę oraz cienie pod oczami. Doskonały dla #skincarelover o każdym typie cery.

KWARC RÓŻOWY w MEDYCYNIE NIEKONWENCJONALNEJ:

  • znosi negatywne emocje, dając miejsce na te przyjemne
  • przekazuje energię głębokiego spokoju i ciepła
  • przynosi sercu uczucie relaksu
  • przypisany jest dla takich znaków zodiaku jak: Byk, Waga, Koziorożec
  • wymiar: 16cm x 5.5cm
  • barwa: różowa
  • okucie: pokryte miedzią (w kolorze różowego złota)
  • czakra: serca
  • opakowanie: eleganckie pudełko CRYSTALLOVE wraz z instrukcją

Kwarc różowy, z którego został wykonany masażer jest w 100% kamieniem naturalnym, bez jakichkolwiek barwników i dodatków syntetycznych.

 

Moja opinia:

 Przede wszystkim zwróciłam uwagę na to, jak pięknie jest wykonany roller. Połączenie różu ze złotymi elementami tworzy efekt niezwykle estetyczny. Co ważne, przy łączach zastosowano specjalne silikonowe gumki, które zapobiegają temu, że roller nieprzyjemnie hałasuje podczas pracy (miałam ten problem z innymi).

Jest bardzo solidnie wykonany. Kamień szlifowany jest na bardzo gładko i nie ma dyskomfortu podczas stosowania rollera, że gdzieś podrażnimy skórę. A niestety miałam doświadczenia z rollerami, gdzie szlifowanie nie było dokładne i czuć było przy masowaniu nieprzyjemną chropowatość.

Rollera używałam za każdym razem gdy nakładałam serum, czy krem. Zatem przed aplikacją 1 minuta masażu częścią wypustkową i po aplikacji kosmetyku około 3 minut masażu sprawiało, że skóra robiła się rozgrzana, lekko zaczerwieniona.  Cudownie przyjmowała składniki kosmetyczne. Widziałam ogromną różnicę w stosunku do czasów, gdy nie używałam wogóle masażera.

Ponadto, oczywiście moje domowe SPA nie może odbyć się bez użycia rollera razem z ulubionym olejkiem. Wystarczy taki masaż 3 razy w tygodniu przez około 10 minut, aby zauważyć doskonałe rezultaty. Już po samym masażu bespośrednio widzę, jak skóra jest odprężona. Tak jakby “puścił” stres na twarzy. Zawsze najbardziej pracuje rollerem w okolicy żuchwy, by tutaj znieść napięcie, spowodowane nieświadomym zaciskaniem mięśni szczęki.

Regularne stosowanie rollera sprawia, że cera jest wyraźnie jędrniejsza, gładsza, bardziej miękka. Nabiera lepszej odporności na czynniki zewnętrzne.

Wypustki rollera sprawiają, że zdecydowanie skóra jest jędrniejsza i gładsza.

Poranny masaż 3 minutowy sprawia, że znikają opuchnięcia!

Ten roller to mój przyjaciel pielęgnacyjny – POLECAM!