Piękne zegary ścienne KUNSTLOFT

Zegary ścienne już dawno przestały być wyłącznie przedmiotem pełniącym funkcje użyteczne i stały się niezwykłym dodatkiem do wnętrz. Niektóre modele są tak niesamowite w designie, że stanowią ciekawą alternatywę dla obrazów!

Niezwykłą ofertę zegarów ściennych znajdziemy w ofercie sklepu KUNSLOFT.

https://www.kunstloft.pl/

 

Sklep o sobie:

“KUNSTLOFT to Twój sklep internetowy dla sztuki i stylowego życia. Naszą misją jest wprowadzanie sztuki, kreatywności i stylu do życia naszych klientów. Dzieła sztuki KUNSTLOFT zdobią ściany w domach i biurach naszych szczęśliwych klientów w całej Europie. 

Twój własny dom jest miejscem schronienia, które daje poczucie bezpieczeństwa i ochrony. Jest to miejsce, gdzie opowiadane i pisane są historie. Jest to miejsce identyfikacji. Miejsce, w którym mieszkasz i otaczasz się rzeczami, z którymi czujesz się komfortowo. Twój własny dom jest zawsze jednym: wyrazem Twojej indywidualnej osobowości.

Urządzanie własnego domu jest świadectwem indywidualności i odzwierciedleniem własnej osobowości. W firmie KUNSTLOFT to dla nas sprawa najwyższej wagi, aby Cię w tym wspierać. Nasze obiekty artystyczne rozwiną Twoją charyzmę i opowiedzą Twoją wyjątkową historię poprzez niezwykłe detale.

W bezpośredniej współpracy z międzynarodowymi artystami radzimy sobie bez drogich pośredników i galerii. W ten sposób możemy przenieść nasz entuzjazm do sztuki i wystroju wnętrz we wszystkich jego aspektach w uczciwych cenach z Monachium do Twojego domu”.

Oto kilka najpiękniejszych modeli zegarów ściennych w ofercie sklepu. Zapraszam do przeglądu (wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony sklepu).

 

Zegar ścienny design ‘THE EARNEST.’

https://www.kunstloft.pl/6473-zegar-scienny-the-earnest/

 

Zegar ścienny design ‘THE CIRCLE.’

https://www.kunstloft.pl/7458-zegar-scienny-the-circle/

 

Zegar ścienny design ‘THE SCARLET.’

https://www.kunstloft.pl/6481-zegar-scienny-the-scarlet/

Zegar ścienny design ‘THE NEON.’

https://www.kunstloft.pl/6472-zegar-scienny-the-neon/

 

Zegar ścienny design ‘THE LEARNED.’

THE LEARNED.’ oferuje wszystko, czego można by sobie życzyć od ponadczasowego minimalizmu: estetykę, nowoczesny wygląd i proste kolory. Biel zegarka oznacza czystość i lekkość. Tworzy on jasny akcent i napełnia pokój pozytywną energią. Wysokiej jakości wykonanie materiałów gwarantuje długowieczność projektowanego obiektu. Spraw sobie przyjemność w swojej kuchni każdego dnia z tym zegarem.

Zegar ścienny ‘THE LEARNED.’ to obiekt designerski, łączący w sobie funkcjonalność i estetykę. Jest on wykonany z barwionego w materiał drewnopochodny.

Na odwrocie znajduje się praktyczny system zawieszania. To pozwala ci na zamontowanie nowego ozdobnego zegara na ścianie szybko i pewnie. Nie zawiera wymaganej baterii AA.

Designerski zegar ścienny jest wykonany ręcznie i posiada wysokiej jakości zegar kwarcowy. Nasi artyści używają wyłącznie materiałów najwyższej jakości i zwracają uwagę na czystą obróbkę.

Moja opinia:

Spośród wielu niezwykłych modeli zegarów wybrałam dla siebie “The Learned”. Świetny do wnętrz typu loft, biały, minimalistyczny, nowoczesny ale w kontraście ze wskazówkami wykonanego z tradycyjnego drewna.

Zegar cudownie zaprezentuje się zwłaszcza w salonie, ale też w spokojnej sypialni. Pięknie wyróżni się na tle ciemnych ścian, kiedy potrzebujemy rozjaśnienia wnętrza.

Model “The Learned” jest skromny, ale jednocześnie zjawiskowy! Podkreśla charakter mojego wnętrza, które jest utrzymane w minimalistycznym, aczkolwiek przytulnym stylu. Stylistyka cyfr jest wręcz urocza.  Mechanizm zainstalowania zegara na ścianie jest wyjątkowo prosty. Jestem absolutnie zachwycona tym zegarem i z przyjemnością mierzę teraz swój czas dnia na wykonywanie różnorodnych czynności w domu:)