Dermash Cosmetics – innowacyjne formuły kosmetyczne o wysokiej skuteczności działania

Wiosna to czas piękny, który motywuje wielu z nas do zadbania o swój wygląd, samopoczucie. Z zaciekawieniem czytamy o nowych wiosennych trendach w makijażu, czas też odkryć najnowocześniejsze trendy w skutecznej pielęgnacji. Dziś debiutuje na moim kanale marka Dermash Cosmetics!

https://dermash.pl/

 

Delikatny żel do mycia twarzy

https://dermash.pl/produkt/delikatny-zel-do-mycia-twarzy/

Gentle Cleansing Facial Gel dedykowany wszystkim typom skóry doskonale uzupełnia codzienną pielęgnację skóry. Kompozycja na bazie naturalnych glukozydów zapewnia delikatne i łagodne mycie skóry twarzy. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, odświeża skórę oraz łagodzi podrażnienia.

Naturalne Glukozydy (Decyl Glucoside) – delikatne i bezpieczne naturalne detergenty, który zapewniają skuteczne i łagodne mycie. Są bezpieczne dla skóry i włosów – nie przesuszają i nie wywołują podrażnień

Pantenol – Hydrofilowa substancja nawilżająca. Substancja aktywna – działa przeciwzapalne, przyspiesza procesy regeneracji naskórka, łagodzi podrażnienia

Alantoina – działa przeciwzapalnie i kojąco. Przyspiesza gojenie ran, wygładza i przeciwdziała pęknięciom skóry, wykazuje działanie przeciwtrądzikowe, koi i łagodzi podrażnienia skórne.

Moja opinia:

Jest to zdecydowanie mój ulubieniec w całej serii kosmetyków Dermash. Może dlatego, że lubię dobrze oczyszczoną skórę bez odczucia wysuszenia, takiej skrzypiącej nieprzyjemnie skóry. Po tym żelu cera jest gładka, miękka, nawilżona. Pory są zmniejszona, cera wygląda świeżo na czystą. Używam go nawet do zmywania makijażu oka 2w1, kiedy nie zawsze mam czas na dodatkowe używanie płynu micelarnego Produkt bardzo dobrze się pieni, więc będzie także wydajny. Polecam!

 

Serum Koenzymu Q10

https://dermash.pl/produkt/serum-koenzymu-q10/

Skoncentrowana formuła koenzymu Q10 efektywnie przeciwdziała procesom fotostarzenia skóry. Znacząca poprawa elastyczności skóry. Zmniejsza głębokość zmarszczek. Jest silnym antyoksydantem.

Wzrost absorpcji koenzymu Q10 o 92%*. Poprawa elastyczności skóry średnio o 27%. Wzrost poziomu nawilżenia skóry średnio o 13%, 10-krotnie zwiększona przenikalność koenzymu Q10*

Moja opinia:

Serum fantastycznie upiększa skórę pod każdym względem. Przede wszystkim radzi sobie dobrze z moimi poszerzonymi porami na policzkach. Skóra wygląda ogólnie na bardziej jednolitą, gładszą. Drobne zmarszczki zmniejszają się, a skóra zyskuje na bardzo atrakcyjnym wyglądzie. Serum także fantastycznie nawilża moją skórę. Mała buteleczka jest niezwykle urokliwa. Kropelka wystarczy na całą twarz. Jestem absolutnie zakochana w tym małym cudotwórcy!