Biżuteria Pico Art – piękno naturalnych kamieni

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

 

Dzisiaj moje kolejne spotkanie z biżuterią Pico Art, gdzie kamienie mają swoją niesamowitą uzdrawiającą moc. Biżuteria Pico Art to nie tylko ozdoba kobiety, ale także swoisty amulet dodający poczucia energii, szczęścia, łagodzący stany lękowe i negatywne myśli.

Biżuteria Pico Art dostępna jest przy  zamówieniach prywatnych na stronie Instagram:

Tak, o sobie i swojej twórczości mówi Pani Emilia:
Cześć! Jestem Emilia i na co dzień zajmuję się tworzeniem wyjątkowej i niepowtarzalnej biżuterii pod nazwą PICO ART.
Moją misją jest to, aby przekazać Ci piękno i energię, ukryte w perłach i kamieniach naturalnych. Pragnę, abyś zakochała się w ich niesamowitym wyglądzie i nosząc moją autorską  biżuterię cieszyła się jej blaskiem każdego dnia.
Wdzięk i urok w naturalnej postaci, ozdobione materiałami szlachetnymi takimi jak srebro próby 925 pokrytego również 24 karatowym złotem.
Dzięki biżuterii Pico Art podkreślisz swoje naturalne piękno.
Zapraszam Cię do mojego małego świata i mam nadzieję, ze zostaniesz ze mną na dłużej.
A poniżej moi wiosenni ulubieńcy z oferty biżuterii Pico Art, które zachwycają unikalnością i pięknem!
Choker z kamienia księżycowego
Naszyjnik Pico Art jest cudowny, zachwyca niesamowicie od samego początku! Przede wszystkim kolory kamieni są przepiękne! Mamy tu szarości, czerń, chłodne gołębie odcienie, a nawet odnajdą się i fiolety. Autorka biżuterii Pani Emilia cudownie wkomponowała także pozłacane kuleczki (wykonane ze srebra), które dodatkowo odbijają światło i nadają naszyjnikowi ciekawego designu.
Same kuleczki mają nieregularny kształt, są jakby ciosanymi malutkimi bryłkami, więc naszyjnik ma efekt bardzo naturalistyczny. I to mnie w nim urzeka, że kamienie są tak naturalnie wyglądające, nieco surowo, świetnie!

Kamień księżycowy jest kamieniem pełnym energii, która wpływa na ludzką świadomość i wnętrze. Pozwala zajrzeć w głąb siebie, dlatego jest polecany do medytacji, tłumaczenia snów i seansów jasnowidzenia. Słynie jako kamień pomagający odczytać czyjeś złe intencje.

Oprócz tego, zdaniem specjalistów litoterapii, działa uspokajająco i wzmacnia takie uczucia jak czułość, wrażliwość, pomaga w okazywaniu emocji. Wprowadza harmonię w życie człowieka i pomaga włączyć z lękami. Jest więc moim zdaniem idealnym kamieniem na dzisiejsze czasy po pandemii, kiedy na nowo “wychodzimy na świat”, otwieramy się na ludzi.

Naszyjnik z kamienia księżycowego ma dodatkową ozdobę, którą jest …księżyc, więc jest tu harmonia i strzał w dziesiątkę!
Posiada przedłużkę, więc można go nosić, jako choker, albo nieco niżej w roli bardziej klasycznej.
Piękny naszyjnik na co dzień, jest solidnie wykonany, wytrzymały, więc nie ma obawy o zerwanie itp. Przepięknie będzie prezentował się latem do delikatnych sukienek. Absolutnie polecam, małe dzieło sztuki!
Pierścionek z zoisytu z kamieniem słonecznym
Ten pierścionek to kolejny uroczy dodatek biżuteryjny w ofercie Pico Art. Zoisyt, jako kamień nie był mi zupełnie wcześniej znany, wydaje mi się, że jest też dość rzadko wykorzystywany przez producentów biżuterii. A tymczasem jego właściwości są fenomenalne! Zoisyt łagodzi smutek, gniew, rozpacz, uczucie beznadziei i porażki.  Ten kamień oferuje energię szczęścia, uznania, obfitości, witalności i wzrostu. Pobudza czakrę serca, umożliwiając otwarcie się na miłość. Brzmi to wręcz cudownie!
I w tym pierścionku mamy wplecione złote piękne kuleczki, które sprawiają, że jeszcze pięknie odbija światło. Uwielbiam ten pierścionek właśnie teraz na wiosenną porę, kiedy zaświeci słońce zoisyt nabiera niepowtarzalnego uroku. Ta zieleń jest naturalistyczna, kojarzy się ze spokojem, łagodnością.
Zoisyt pięknie komponuje się z kuleczką wykonaną z kamienia księżycowego. Wszystko tu jest takie spójne, subtelne, ale jakże urokliwe. Jestem absolutnie oczarowana biżuterią Pico Art, jako osoba, która kocha kamienie, wierzy w ich moc. A tu kamienie są tak ślicznie oprawione, podane.
Polecam!