Nature Cosmetics – unikalne kosmetyki ze śluzem ślimaka

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Dziś o kosmetykach ze śluzem ślimaka, o których kiedyś było głośno, warto je przybliżyć w marce Nature Cosmetics.

 

Na początek producent o sobie

W 2007 roku rozpoczęliśmy intensywną pracę nad całorocznym chowem ślimaka. Dbając o każdy detal opracowaliśmy i wdrożyliśmy nowoczesny, ściśle kontrolowany system hodowlany działający w zgodzie z naturą ślimaka a następnie bezpieczną dla naszych podopiecznych metodę pozyskiwania śluzu.

Dlaczego bezpieczną?

Efektem naturalnej współpracy ze ślimakiem jest wartościowy, czysty, gęsty śluz.

Synergia według, której działamy pozwala nam zaoferować ceniony surowiec kosmetyczny jakim jest najwyższej jakości filtrat śluzu ślimaka. Oprócz znakomitych właściwości pielęgnacyjnych, wykazuje dobroczynny wpływ na różnego rodzaju problemy skórne.

Działając w zgodzie z naturą i nauką rozwinęliśmy współpracę z kosmetologami, dermatologami oraz z cenionym, certyfikowanym laboratorium kosmetycznym o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu. Dzięki temu połączeniu wypracowaliśmy kosmetyki bogate w naturalne składniki aktywne.

Skuteczność i bezpieczeństwo preparatów potwierdziliśmy m.in. niezależnymi badaniami naukowymi na uniwersytecie medycznym, badaniami dermatologicznymi, aplikacyjnymi oraz aparaturowymi przeprowadzonymi w certyfikowanej klinice dermatologii.

W celu sprostania potrzebom różnych rodzajów skóry skupiamy się na połączeniu nauki i bogactw płynących z surowców kosmetycznych. Dzięki temu możemy wpłynąć na poprawę wyglądu i kondycji Państwa skóry – co jest równoznaczne z misją Nature Cosmetics.

 

https://www.naturecosmetics.pl/

 

Mgiełka tonizująca ze śluzem ślimaka Nature Skin 100g

https://www.naturecosmetics.pl/kosmetyki-ze-sluzem-slimaka/mgielka-tonizujaca-nature-skin-100g

Biorewitalizująco-odświeżająca mgiełka tonizująca z naturalnym śluzem ślimaka, lukrecją gładką, aloesem i pantenolem. Przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry, w tym skóry problematycznej i wrażliwej.

Tonik nie wywołuje także szczypania skóry, po jego zastosowaniu mam takie poczucie komfortu. Dla mnie ten produkt to taki idealny wstęp do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Ten tonik mnie ratuje, bo delikatnie wklepany sprawia, że skóra robi się miękka, gładka, jędrna. Zauważyłam, że kiedy go stosuję krem ładniej wnika w skórę, tzn. nie maże się tak bardzo po twarzy. Do lamusa odeszły też zaczerwienienia na skórze, podrażnienia, skóra była ukojona, uspokojona.

Płyn micelarny ze śluzem ślimaka Nature Skin 100g

https://www.naturecosmetics.pl/kosmetyki-ze-sluzem-slimaka/plyn-micelarny

Biorewitalizująco-odświeżający płyn micelarny z naturalnym śluzem ślimaka, lukrecją gładką i aloesem. Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, w tym skóry problematycznej i wrażliwej.

Płynów micelarnych używam do pierwszego oczyszczenia skóry przed użyciem żelu z wodą. Ten płyn bardzo ładnie usuwa makijaż, ale co dla mnie ważne nie podrażnia skóry. Wiele płynów w użyciu z płatkiem sprawia, że moja cera jest zaczerwieniona. Mam wrażenie, że ten płyn koi skórę. Plusem jest piękne minimalistyczne opakowanie, butla prezentuje się elegancko na łazienkowej półce.

Serum ze śluzem ślimaka Nature Skin 50 g

 

https://www.naturecosmetics.pl/kosmetyki-ze-sluzem-slimaka/serum-nature-cosmetics-nature-skin-serum-50-g

Serum żel z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym przeznaczone jest do każdego rodzaju skóry. Stymuluje fibroblasty do syntezy włókien kolagenowych i elastycznych. Badania naukowe przeprowadzone na uniwersytecie medycznym potwierdziły odbudowę włókien skóry zniszczonych promieniowaniem ultrafioletowym oraz zmniejszenie intensywności przebarwień.

Dzięki odpowiedniemu zestawieniu naturalnych składników aktywnych występujących w śluzie (m.in. alantoina, kwas glikolowy, kolagen, elastyna, peptydy przeciwdrobnoustrojowe) serum doskonale pielęgnuje oraz szybko regeneruje skórę po różnego rodzaju podrażnieniach, otarciach, świeżych bliznach pooparzeniowych i zanikowych (potrądzikowych).

Cudowny produkt dla osób borykających się z problemami suchej skóry, jednak takich, które nie tolerują cięższych kremów nawilżających, czy ożywczych dedykowanych na potrzeby takiej skóry. Delikatna lekka emulsja nałożona w kilku kroplach na całą twarz fantastycznie nawilża, niweluje widoczność suchych skórek. Skóra jest też ukojona, znikają zaczerwienienia spowodowane np. klimatyzacją. Uwielbiam dodawać to serum do mojego podkładu do twarzy, w ten sposób uzyskuję idealny makijaż nawilżający.

Krem ze śluzem ślimaka do skóry suchej i podrażnionej Nature Skin 60 g

https://www.naturecosmetics.pl/kosmetyki-ze-sluzem-slimaka/krem-skora-sucha-nature-skin-cream-dry-skin-60-g

Regenerująco – nawilżający krem ze śluzem ślimaka przeznaczony do skóry suchej, podrażnionej, problematycznej:
  • regeneruje
  • działa łagodząco i kojąco
  • odżywia
  • nawilża
  • natłuszcza
  • pielęgnuje skórę

Odkryłam fantastyczny krem do pielęgnacji twarzy szyi, dekoltu. Odkąd go używam na szyję i dekolt skóra jest mocno nawilżona, gładka, odżywiona i zregenerowana. Kosmetyk silnie działający ale delikatny, nie podrażnia skóry. Uwielbiam stosować także na dekolt, szczególnie gdy czuję, że skóra miała zbyt duży kontakt ze słońcem (którego unikam). Polecam!