Biżuteria LAPRII – pomaga kobietom czuć się pięknymi

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Zapraszam dzisiaj do przeglądu marki biżuteryjnej LAPRII.

Niezwykła jest idea tej marki, która pomaga kobietom być pięknymi!

https://laprii.pl/

 

Na początek marka o sobie:

“Marka Laprii powstała, by pomagać kobietom czuć się pięknymi. By sprawić, aby każda z Pań czuła się w biżuterii Laprii jak księżna – majestatycznie, pewnie, pięknie. Laprii to pierwszy człon włoskiego słowa la principessa (księżniczka). Tak też chcemy traktować każdą nasza Klientkę. Dla nas każda z Pań jest kimś wyjątkowym, zasługującym na uwagę, wysłuchanie i starannie dobraną ofertę.

Zachęcamy również Panów do odwiedzania naszej strony, gdzie znajdą mnóstwo pomysłów i inspiracji na prezent dla swojej principessy, bez względu czy chodzi ona jeszcze do przedszkola, jest mamą czy właśnie została babcią. Mogą oni również znaleźć coś dla siebie, bowiem oferta Laprii zawiera także modową biżuterię męską. 

Laprii to starannie wyselekcjonowana oferta biżuterii złotej i srebrnej. W tym asortymencie czujemy się naprawdę silni. Nieustannie śledzimy portfolia największych światowych producentów biżuterii. Najwięcej biżuterii importujemy z Włoch – światowego centrum mody oraz największego producenta w Europie biżuterii ze szlachetnych kruszców. Włosi od lat dyktują warunki i wyznaczają kierunki dla biżuterii, dlatego nasza oferta to w dużej mierze wyrób z Półwyspu Apenińskiego. 

Biżuteria Laprii składa się z wielu kolekcji, zawierających mnogość elementów, jak: kolczyki, zawieszki, łańcuszki, naszyjniki, pierścionki i wiele innych, wszystko po to, by Klient miał komfort wyboru, czuł się swobodnie w kreowaniu własnych sekwencji biżuteryjnych”.

Poniżej wybrane modele biżuterii z oferty marki LAPRII. Zdjęcia pochodzą ze strony sklepu.

Srebrny pozłacany naszyjnik z koralikami – Medaliki

https://laprii.pl/naszyjnik-z-koralikami-gold-medallions

 

Jestem zakochana w tym naszyjniku! Połączenie delikatnych czarnych koralików ze złotymi zawsze modnymi medalikami wygląda pięknie.  Jest kobieco, subtelnie, tak minimalistycznie. Naszyjnik nie krzyczy, ale zwraca uwagę i to uwielbiam w biżuterii Laprii. Dodaje blasku urodzie, a nie tylko stanowi element dodatkowy w stylizacji. Idealna na co dzień do pracy, ale także nada magii wieczorowej stylizacji.

Srebrna pozłacana bransoletka z koralikami – Medaliki

https://laprii.pl/bransoletka-z-koralikami-gold-medallions

Bransoletka jest niespotykanie gustowna, piękna. Bardzo kobieca, delikatna, na dłoni wygląda  subtelnie. Świetne jest połączenie czarnych koralików z medalikami. To bransoletka, którą mogę w sposób bardzo komfortowy nosić bo jest lekka. Taka skromna  bransoletka, daje naprawdę oszałamiający efekt i wzbudza zainteresowanie otoczenia. Dla mnie jest to idealna wersja bransoletki na co dzień, cudownie wygląda w parze z naszyjnikiem. Tu jest bardziej elegancko, ale nadal skromnie i z gustem. Bransoletka jest świetnie wykonana, z największą dbałością o szczegóły.