Magiczne Lśnienie – naturalne i ekologiczne świece sojowe

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Już czuć pierwsze jesienne chłody, wieczory będą coraz dłuższe. Taki jesienny wieczór nie może nieraz odbyć się bez ulubionej książki, ciepłego koca i atmosfery palonej świecy.

Warto sięgać po świece naturalne, ekologiczne o dobrym składzie, dziś polecam produkty Magiczne Lśnienie.

https://magicznelsnienie.pl/

 

Malinowy Raj 240ml

https://magicznelsnienie.pl/malinowy-raj-240ml

Zapach: malina
Pojemność: 240 ml
Czas palenia świecy: ok. 50h

Świeczka ta otuli Cię przepięknym zapachem soczystych malin. Sprawi, że przeniesiesz się myślami do beztroskich, ciepłych dni lata.

Nasze świeczki tworzone są z certyfikowanego wosku sojowego, kompozycji zapachowych lub naturalnych olejków. Knoty wykorzystywane do świeczek są w 100% drewniane. Ozdabiamy świeczki ręcznie, dbając o każdy szczegół.

Malinowy Raj, to mój absolutny faworyt ! To zapach czystych świeżych malin późnych letnich, czyli dojrzałych, wyrazistych, ale wyczuwam tu także słodką nutkę śmietanki…Kiedy ten zapach unosi się w pomieszczeniu, nastraja mnie sentymentalnie, wspominam wtedy letnie czasy w rodzinnym ogrodzie, gdzie zbieranie malin było wakacyjną atrakcją:) Piękny zapach, który polecam szczególnie po stresującym, zabieganym dniu, bo fantastycznie relaksuje i uspokaja.

 

Melodia Uczuć 240ml

https://magicznelsnienie.pl/melodia-uczuc-240ml

Zapach: róża damasceńska, frezja, grejpfrut, wanilia francuska
Pojemność: 240 ml
Czas palenia świecy: ok. 50h

Świeczka ta wprowadzi Cię w świat miłości. Nutki kwiatowe sprawią, że przypomnisz sobie romantyczne chwile, grejpfrut poprawi Twoje samopoczucie, a wanilia pomoże Ci się odprężyć i zrelaksować.

To zapach zdecydowanie elegancki, wykwintny na wieczór we dwoje albo po prostu spotkanie z przyjaciółmi. Najbardziej wyczuwam zapach róży i grejpfruta podczas palenia świecy, a później jeszcze długo pomieszczenie pachnie wanilią…Piękny zapach do salonu, idealny na prezent. Świece Magiczne Lśnienie pięknie się wypalają, a opakowania są niezwykle estetyczne.

 

Niewinny Jaśmin 240ml

https://magicznelsnienie.pl/niewinny-jasmin-240ml

Świeczka ta zabierze Cię w podróż na Wschód. Aromat jaśminu wprowadzi Cię w dobry nastrój, ponieważ pobudza on organizm do wytwarzania hormonu szczęścia. Dodatkowo pomoże Ci się zrelaksować po ciężkim dniu oraz ułatwi Tobie zasypianie.

Uwielbiam zapach jaśminu, tak jak kocham zapach wiosennego kwiatu bzu i długo wahałam się właśnie pomiędzy tymi wersjami zapachowymi świecy. Na końcu jednak wybór padł na jaśmin i nie żałuję! Tak właśnie pachnie jaśmin, który wącham prosto z krzaczka, brawo dla producenta za tak wierne odwzorowanie zapachu kwiata w świecy!  Ten zapach jest bardzo kobiecy, zapalam go sobie kiedy chcę pobyć sama ze sobą, z książką, czy w trakcie medytacji. Aromat jaśminu wycisza i odpręża. W dodatku tak jak we wszystkich świecach producent zatapia elementy przewodnie świecy i tu są cudowne kwiatki jaśminu, co czyni tę świecę jeszcze bardziej niesamowitą.

 

Polecam!