EMHO – piękne świece sojowe na jesień!

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Już niedługo czekają nas prawdziwie długie wieczory jesienne, gdzie wielu z nas rozpocznie rytuał palenia świec. Warto sięgnąć po te zdrowsze wersje świec sojowtcg. Świece sojowe wytwarzane z wosku sojowego są lepsze dla twojego zdrowia, ponieważ wosk sojowy spala się znacznie czyściej i wytwarza do 90% mniej sadzy niż parafina. Oznacza to, że paląc naturalne świece sojowe zamiast świec parafinowych, zmniejszamy ilość zanieczyszczeń powietrza w pomieszczeniach w których przebywamy.

Wosk sojowy nie niszczy ścian, sufitu oraz mebli. Mikro osady z palenia świec parafinowych gromadzą się na ścianach. Warto sięgnąć po świece sojowe 100% naturalne, takie jakie oferuje firma EMHO.

https://emho.pl/

Poniżej wybrane zapachy – zdjęcia i opisy pochodzą ze strony sklepu.

 

Świeca sojowa KAWA CYNAMON

Świeca Kawa z cynamonem

https://emho.pl/swiece-sojowe/swieca-sojowa-kawa-cynamon/

Naturalny surowiec: 100 % wosk sojowy

Waga zalewu: ok. 98 gram

Całkowita waga produktu: ok. 230 gram

Wymiary świecy: 65 x 60 x 60 mm

EKO knot: bez rdzenia i szkodliwych dodatków (nie kopci),

Maksymalny czas palenia bez przerwy: 3 godziny

Świeca sojowa KAWA CYNAMON — to klasyczne połączenie, które znajdzie wielu zwolenników. Połączenie świeżo zmielonych palonych ziaren kawy z dopełniającym cynamonem to kompozycja idealna, która w połączeniu, tworzy doskonały zapach. Zmysły podpowiadają, że niczego tu nie brakuje, a taka świeca jest jak kropka na “i” całego dobrego dnia. Co więcej, ta świeca zaskakuje podczas palenia. Dopiero po zapaleniu poznasz pełen wachlarz dobroci, jakie w sobie skrywa.

Moja opinia: Ta świeca jest stworzona dla miłośników kawy, ale nie kawy latte, czy delikatnej wersji cappuccino, ale dla zwolenników czarnej mocnej kawy z dodatkiem dużej ilości cynamonu. Zapach jest wyrazisty, mocny, ale w pomieszczeniu pięknie się pali, aromat roznosi się w sposób równomierny. Tę świecę uwielbiam palić w sobotnie poranki, kiedy potrzebuję miłego czasu w domu nawet podczas porannych porządków.

 

Świeca sojowa KOKOS