Nadzwyczajnie.pl – cudowne świece sojowe i porcelana z przesłaniem

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Już nastały jesienne chłody, wieczory są coraz dłuższe i spędzane w zaciszu domowym. Taki jesienny wieczór nie może nieraz odbyć się bez ulubionej książki, ciepłego koca i atmosfery palonej świecy.

Warto sięgać po świece naturalne, ekologiczne o dobrym składzie, dziś polecam produkty Nadzywczajnie.pl.

Niezwykła polska marka, która oprócz świec z przesłaniem oferuje także przepiękną porcelaną z przesłaniem!

https://nadzwyczajnie.pl/

 

Na początek producent o sobie:

“Ponieważ proces tworzenia nadzwyczajnej porcelany to tajemnica, możemy zdradzić Wam tylko kilka szczegółów. W naszej nadzwyczajnej pracowni każdego dnia tworzymy trochę porcelanowej radości. Zaczynamy od stworzenia nowych projektów, tak aby później móc przełożyć je na rzeczywistość. Naszą porcelanę zdobimy ręcznie, co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową, a wszystko to specjalnie dla Was. Następnie nasze cudeńka wygrzewają się w kilkuset stopniowej temperaturze.

Naszą wizytówką jest wysoka jakość – na każdym etapie produkcji dbamy o to, aby nadzwyczajna porcelana była doskonała. Dbamy o nią na każdym etapie produkcji, przykładając uwagę do detali. Co więcej, nasze produkty są w całości wykonywane w Polsce, korzystamy tylko i wyłącznie z polskich materiałów wysokiej jakości”.

Zapraszam do przeglądu oferty sklepu Nadzwyczajnie.pl – zdjęcia i opisy pochodzą s

 

Świeca sojowa w czarce 50 ml MINI- ZŁOTE SERCE

https://nadzwyczajnie.pl/pl/p/Swieca-sojowa-w-czarce-50-ml-MINI-ZLOTE-SERCE-Zapach-do-wyboru/1058

Wraz z rozwojem cywilizacji wzrasta świadomość oraz myślenie o wpływie używanych przez nas produktów na nasze zdrowie. Dlatego też stawiamy na świece sojowe z drewnianym knotem, które są chętniej wybierane od tych parafinowych oraz niewiadomego pochodzenia. Nasze nadzwyczajne świece zamknęliśmy w jeszcze bardziej nadzwyczajnych czarkach, których moc tkwi w prostocie formy oraz delikatnych akcentach w formie złotych serc, które umieszczamy w centralnym punkcie czarki.

Nasze świece występują w następujących zapachach do wyboru:

-czekolada

-piernik

-woda różana

-truskawka

-kokos

-kaszmir

-drzewo sandałowe z wanilią

Czas palenia: ok. 10 godzin

 

Niesamowicie pięknie prezentują się małe białe czarki z urokliwym złotym serduszkiem. Są idealne dla kobiety np. na toaletkę, nie zajmują dużo miejsca, a robią doskonały efekt. Mój ulubiony zapach to czekolada i przypomina mi zapach prawdziwej mlecznej czekolady z nadzieniem śmietankowym! Świeca bardzo ładnie wypala się w czarce, a potem czarkę można wykorzystać jako osłonkę na tealight:)

świeca sojowa w szklance – oczekuj dobrego PIERNIK

https://nadzwyczajnie.pl/pl/p/swieca-sojowa-w-szklance-oczekuj-dobrego-PIERNIK/1780

Świeca sojowa z drewnianym knotem – 150 g w szklance 180 ml

Kompozycja olejków zapachowych PIERNIK korzenny zapach świeżo upieczonych pierniczków

Czas palenia około  – 30 h

 

Zapach piernika jest bardzo ciepły, dość mocno korzenny, ciasteczkowy. Idealny na chłodne dni, wprowadza cudowny ciepły, przytulny klimat do domu. Uwielbiam świece opakowane w takie proste szkło typu szklanka, uważam, że jest to niezwykle elegancka forma, gdzie można dokładnie widzieć płomień, co bardzo relaksuje! Bo zużyciu będę je używać do tealightów.

 

Świeca sojowa w szklance – słuchaj ciszy DRZEWO SANDAŁOWE Z WANILIĄ

https://nadzwyczajnie.pl/pl/p/swieca-sojowa-w-szklance-sluchaj-ciszy-DRZEWO-SANDALOWE-Z-WANILIA/1777

Świeca sojowa z drewnianym knotem – 150 g w szklance 180 ml

Kompozycja olejków zapachowych DRZEWO SANDAŁOWE Z WANILIĄ drzewny zapach połączony z ciepłą, słodką wanilią

Czas palenia około  – 30 h

Niesamowicie pozytywnie zaskoczył mnie ten zapach. Drzewo sandałowe przełamane wanilią jest przepięknym zapachem, takim uspokajającym, kojącym. Kiedy palę tę świecę wyciszam się, sięgam po ulubione książki, medytuję. Zapach jest delikatniejszy niż piernik, zdecydowanie mój typ na prezent dla każdego, myślę, że nie sposób by się nie spodobał. Polecam!

Kubek 300 ml – Spokój ZŁOTE SERCE

https://nadzwyczajnie.pl/pl/p/Kubek-300-ml-Spokoj-ZLOTE-SERCE/318

Prostota i elegancja – to przymioty obrazujące to, jak prezentuje się nasz spokojny kubek. Dlaczego jest spokojny? Chodzi o to, że na czystej białej porcelanie polskiej produkcji został naniesiony napis na  wewnętrznej krawędzi kubka oraz niewielkie złote serce na jego zewnętrznej stronie. W takiej formie kubek ten prezentuje się nadzwyczajnie i trudno szukać go w stacjonarnych sklepach z masowymi produktami.

Piękny kubek dla każdej kobiety z elementem uroczego złotego serduszka, a przede wszystkim fantastycznym przesłaniem..stąd moim zdaniem kubek stworzony do popołudniowego relaksu z kawą. U mnie doskonale komponuje się do gorącej jesiennej czekolady:) Bardzo pojemny, a jednocześnie poręczny, porcelana jest wysokiej jakości. Polecam!