Sadowniczy.pl – świat pięknych roślin do domu

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Rośliny potrafią pięknie pokolorować przestrzeń wokół nas.

Sklep Sadowniczy.pl to miejsce, gdzie znajdziemy piękne odmiany roślin do domu i ogrodu.

Wyjątkowe i oryginalne wrzosy są dla mojego mieszkania w tym roku, niczym uśmiech jesieni!:)

Rośliny ozdobne do ogrodu, czyli fenomenalne odmiany lilii, frezje, konwalie i wiele innych nadadzą każdemu ogrodowi fenomenalnego klimatu.

W sklepie Sadowniczy znajdziemy również bardzo dobre środki do pielęgnacji roślin.

Przesyłki są szybkie i bezpieczne, moje wrzosy dotarły w stanie idealnym!

https://www.sadowniczy.pl/

 

Poniżej kilka wybranych najciekawszych produktów z oferty sklepu Sadowniczy.pl, które szczególnie polecam do ozdobienia wnętrz naszych mieszkań, jak i udoskonalenia ogrodów. Zdjęcia i opisy pochodzą ze strony sklepu.

Wrzos pospolity Jette

https://www.sadowniczy.pl/product-pol-56317-Wrzos-pospolity-Jette.html

Odmiana pączkowa, kwiaty ciemnoróżowe, liście jasnozielone, kwitnie od września do zimy.

Większość odmian wrzosu pospolitego kwitnie od lipca do października, ale wrzosy pączkowe kwitną aż do wystąpienia mrozów.

Wrzos pospolity Carmen

https://www.sadowniczy.pl/product-pol-115297-Wrzos-pospolity-Carmen.html

Mocno zagęszczona krzewinka, o wzniesionym pokroju, średnio wysoka (20-30 cm). Liście intensywnie zielone. Kwiaty pojedyncze, pączkowe (pozostają zamknięte w pąku do mrozów nie tracąc na swej atrakcyjności), różowo-fioletowy. Kwitnie IX-XI.

 

Wrzos pospolity Meike

https://www.sadowniczy.pl/product-pol-56295-Wrzos-pospolity-Meike-nowosc.html

Niska zimozielona krzewinka o wzniesionych, piramidalnych pędach. Są one u podstawy grubsze i zwężają się ku wierzchołkowi. Kolor pędów zielony, natomiast kwiaty od różowych do jasno różowych. Niezwykle subtelna odmiana.

Lilia azjatycka czerwona

https://www.sadowniczy.pl/product-pol-173772-Lilia-azjatycka-czerwona.html

Lilie dobrze rosną w miejscach słonecznych lub tylko lekko ocienionych, w glebie lekkiej, przepuszczalnej, próchnicznej, dostatecznie wilgotnej, ale nie podmokłej. Większość lilii wymaga podłoża kwaśnego, ale lilia biała, lilie azjatyckie i LA lepiej rosną w podłożu o odczynie lekko kwaśnym lub obojętnym.

 

Lilia azjatycka Pieton czerwono-żółta

https://www.sadowniczy.pl/product-pol-24674-Lilia-azjatycka-Pieton-czerwono-zolta.html

Odmiana o pięknych kolorach. Ceniona za intensywny zapach. Kwiaty duże i okazałe, różnobarwne lub barwy jednolitej. Kwitnienie przypada na lipiec-sierpień.

Frezja ogrodowa pełna żółta

https://www.sadowniczy.pl/product-pol-33072-Frezja-ogrodowa-pelna-zolta.html

Kolor: żółty. Wysokość: 40-45 cm. Kwitnienie: lipiec-sierpień. Kwiaty bardzo dekoracyjne, kielichowate, pachnące i zebrane w jednostronne grona.

Burak ćwikłowy CZERWONA KULA 2 40g

https://www.sadowniczy.pl/product-pol-166674-Burak-cwiklowy-CZERWONA-KULA-2-40g.html

Odmiana plenna, o kulistych, dobrze wykształconych korzeniach o masie 180-200 g i średnicy 6-8 cm. Miąższ ciemnoczerwony, posiada słabo zaznaczone pierścienie, soczysty, słodki, bardzo smaczny.

NAWÓZ DO KWIATÓW do kwitnących z dużą zawartością potasu 1L

https://www.sadowniczy.pl/product-pol-153675-Nawoz-w-plynie-MORZE-KWIATOW-do-kwitnacych-z-duza-zawartoscia-potasu-1L.html

Nawóz płynny “MORZE KWIATÓW” to nawóz WE typu NPK, ze zwiększoną zawartością potasu, składnika który ma zasadniczy wpływ na kwitnienie roślin. Zawiera mikroskładniki: bor, miedź, żelazo, mangan, molibden i cynk. Zapewnia bujne kwitnienie oraz powstawanie nowych pąków kwiatowych. Wygodna w użyciu butelka z dozownikiem.

 

Nawóz rozpuszczalny INTENSYWNE BARWY do hortensji niebieskiej 150G

https://www.sadowniczy.pl/product-pol-153649-Nawoz-rozpuszczalny-INTENSYWNE-BARWY-do-hortensji-niebieskiej-150G.html

Nawóz “INTENSYWNE BARWY” do hortensji z mikroskładnikami, jest to nawóz WE typu NPK, zawierającym podstawowe składniki pokarmowe: azot, fosfor, potas a dodatkowo także mikroskładniki takie jak: bor, miedź, żelazo, mangan, molibden i cynk. Nawóz jest natychmiast przyswajany przez rośliny i szybko uzupełnia niedobory składników pokarmowych. Przeznaczony do nawożenia hortensji niebieskiej. Zapewnia intensywne wybarwienie kwiatów.