Saway – polskie obuwie wysokiej jakości ze skory

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Zapraszam do sklepu Saway, gdzie znajdziemy obuwie wysokiej jakości, wyprodukowane ze skóry naturalnej. To polska marka, polska produkcja. Zdjęcie i opisy pochodza ze strony sklepu.

https://www.saway.pl/

Czarne botki Trinna

https://www.saway.pl/botki/10087-czarne-botki-trinna-5905378211285.html

 

Czarne botki Trinna to rodzaj obuwia, który zawsze jest mile widziany w świecie mody. Ich klasyczny kolor sprawdzi się w wielu stylizacjach.

Trampki posiadają wysoką podeszwę, która  amortyzuje stopę od podłoża, zapewniając tym samym komfort i wygodę.

Sznurowana cholewka umożliwia dopasowanie się buta do stopy.

Model Trinna jest uniwersalny, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do tych mniej lub bardziej oficjalnych stylizacji.

Botki zostały wykonane z wysokiej jakości włoskiej skóry naturalnej.

 

Jestem absolutnie pod urokiem tego właśnie modelu. Buty ładnie dostosowują się do stopy. Zdecydowanie wygodniejsze, niż inne botki, które mam ze względu na 2 elementy. Pierwszy to nieco szersza podeszwa, dzięki czemu stopa nie jest usztywniona i nie marznie tak szybko. Po drugie obuwie  posiada grubszą podeszwę, a więc nie skończymy z żadnymi odciskami po spacerze na wybrukowanej ulicy. Podeszwa jest wykonana ze specjalnego amortyzującego materiału, co dodatkowo zapewnia miękkość stąpania po twardych chodnikach, zwłaszcza że kilka km dziennie pokonuję pieszo do pracy. Buty mają w sobie wygodną sportową nutę, a więc pasują do dżinsów ale także, jak najbardziej świetnie wyglądają ze sportowymi spódnicami, czy sukienkami. Buty są bezpieczne, a więc tzw. antypoślizgowe. Buty są naprawdę ciepłe, noga nie marznie, dzięki bardzo solidnemu wewnętrznemu ociepleniu.

 

Polecam!