Nana Makes it All – ciepłe wełniane dodatki na zimę

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Nadszedł jesienny czas, za oknami coraz zimniej. Coraz chętniej rozglądamy się za ciepłymi wełnianymi akcesoriami, które zapewnią nie tylko komfort noszenia, ochronią przed chłodem, ale także będą wyglądać stylowo.

Dzisiaj zapraszam do oferty sklepu Nana Makes it All – oferującego wysokogatunkowe akcesoria wełniane w cudownych barwach.

https://www.instagram.com/nana.makes.it.all/

Na początek o projektantka o swoich wyrobach:

 Nana Makes It All – zajmuję się baaaardzo szoroko pojętym rękodziełem. I choć co jakiś czas podejmuje próby i eksperymenty, ucząc się nowych umiejętności to jednak największą miłością darzę dziewiarstwo. Nie cierpię jednak powtarzać tych samych projektów w nieskończoność, muszę zmienić w nich chociażby kolory. Dlatego najchętniej podejmuję się dziergania na specjalne zamówienie, zindywidualizowanych akcesoriów dla moich klientów.

 

Poniżej wybrane wełniane dodatki idealne na porę jesienno-zimową:

 

 

Moja opinia:
Opaski zimowe Nana Makes it All wykonane są  z niezwykle grubej włóczki, wyjątkowo mięsiste doskonale chronią uszy przed wiatrem.  Nie ma tu mowy o gryzieniu, pojawianiu się zaczerwienienia, wrażliwości na włóczkę. Mogę polecić ją osobom, którym szczególnie zależy na cieple w okolicy uszu. Nosi się je świetnie!
Jestem pod wrażeniem, jak pięknie opaski zostały wykonane. Widać ogromną solidność, rzetelne podejście do sztuki szydełkowania. Wszystko jest tak pięknie, równo wykonane, że nabiera się samemu szacunku aby dbać o te rzeczy. Po praniu nie tracą fasonu, ani koloru. Wierzę, że opaski posłużą mi na lata, bo są takie ciepłe, komfortowe, ale nie pozbawione wyjątkowego stylu.

Na uwagę zasługują piękne, żywe kolory czapek i opasek i możliwość doboru do wielu stylizacji!

 

Polecam!